Announcement

Collapse
No announcement yet.

Holland - Eredivisie & KNVB Cup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako u Najmegenu motivišu fudbalere?

    Fudbaleri holandskog NEK Najmehena od nedavno imaju motiv više da se potrude na utakmicama, zahvaljujući više nego zanimljivoj ideji ljudi iz rukovodstva ovog kluba. Naime, umesto bonusa i raznih ostalih nagrada, svakom igraču je ponuđeno da im automobil operu i dobro ispoliraju tri oskudno odevene atraktivne plavuše! Tu privilegiju dobiće svaki fudbaler koji bude najbolji u holandskom timu na svakoj sledećoj utakmici, uključujući i prijateljske duele.

    Prvi igrač koji je odvezao svog četvorotočkaša na pranje je Viktor Palson, najbolji pojedinac u redovima NEC-a protiv španske Osasune. Tamo su ga dočekale tri seksi plavuše, koje je unajmio klub, i potrudile se da mu kola zablistaju.



    Comment


    • Bakkali tri komada za PSV danas. 17 godina decko ima i naravno, iz Belgije je.



      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • 96. godiste brat , koliko talentovanih igraca imaju ljudi , prosto da ti pamet stane ..

        Wijnaldum brat moj , strasno otvorio sezonu , 3 komada u prva 2 kola

        PSV ako nastavi ovako nadmasit ce proslu sezonu po broju datih golova
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Kako Tadic igra..

          2 gola i 2 asistencije..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Danas gol i 2 asistencije za Tadića
            Nadam se da će ove sezone osvojiti titulu, što čini mi se neće biti teško, s obzirom da je PSV dosta podmlađen a Ajax mi ne djeluje moćno kao prije par sezona
            Last edited by Max1989; 18-08-13, 18:35.

            Comment


            • krv ti jebem kako ružan tim ovaj PSV. Ne mogu da dobiju raspali Herakles.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Urekoh Tvente
                U prošlom kolu izgubiše od Vitesea a sad gube od Herenvena, 10-tak minuta do kraja

                Comment


                • Ajax za 4 minuta 4 gola sta je ovo Sunce ti
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Danas je Vitesse još jednom pokazao da holandski fudbal nije samo Amsterdam, Roterdam i Ajndhoven. Još jedna teška, ali zaslužena pobeda na gostovanju protiv NEC-a.

                    Comment


                    • ajde ajaxxxxxxx

                      Comment


                      • PSV danas puko od Vitessea 2:6. Mnogo su oslabeli, nema sta. Inace Vitesse je prvi na tabeli.

                        Strelci dva gola za Vitesse su bili igraci Chelsea na pozajmici, Lucas Piazon i Van Aanholt.

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/vesti/em...ku-video/67274

                          Comment


                          • Imam priliku da gledam meceve holandskog aktuelnog sampiona kluba i moram priznati da vec duze vreme Ajaks igra fudbal koji se, s obzirom na dostupne resurse i okruzenje, moze smatrati umetnoscu. Svaki napad odise zeljom da se igra ofanzivno. Stoperi su rasireni, zadnji vezni dolazi po loptu kada treba, a bekovi, za razliku od 90% ekipa u Evropi, nemaju zadatak da ucestvuju u gradjenju igre, sto je jedan od najtezih zadataka u fudbalu. Veznjaci se krecu sa idejom, ofanzivna trojka funkcionise besprekorno. Radi se o idejama Rejnoldsa, Mihelsa i Krojfa. De Bur se ovakvim izborom, koji je jako hrbar, stavlja u red vrhunskih mladih trenera. Osvojiti tradicionalno ujednaceni holandski sampionat 3. puta zaredom ne moze svako. U nekoj daljoj perspektivi de Bur bi bio idealan izbor za trenera Barselone. Ali polako, ima on jos stvari koje moze da postigne na klupi ''kopljanika''. Prva od njih je odbrana titule, i iskreno se nadam da ce mu to poci za rukom.

                            Ajaks za nekoga mozda nije najveci klub na svetu, ali ako mene neko pita Ajaks je jedan od osnovnih simbola fudbalske igre. Rad sa mladim fudbalerima, sistem omladinske akademije, ultraofanzivni, beskompromisni fudbal, Krojf(za moj ukus najbolji ikada), Mihels, nebrojeno mnogo vrhunskih fudbalera...sve su to stvari koje je ovaj klub dao fudbalu. Zato mi je izuztno drago da se u radu Franka de Bura taj pristup i dalje neguje.

                            Comment


                            • Herenven - Tvente 0:2, Tadic gol za 0:1 i asistencija za 0:2

                              Comment


                              • Šarlatan je ovo liga, odbrana bez, ali je zaista lep gol

                                Comment

                                Working...
                                X