Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene samo interesuje zasto se u prenosu ne forsiraju klubovi u kojima igraju nasi igraci? Ajd razumem ako su u pitanju ekstremno jaci timovi pa da se to isprati kroz prenos, medjutim vi to ne radite nego izaberete ne znam ni sam kojom logikom prenose... Ovo je nesto kao kritika/predlog da sto vise bude prenosa u kojima ucestvuju nasi igraci.

    Comment


    • Originally posted by luxonja View Post
      Mene samo interesuje zasto se u prenosu ne forsiraju klubovi u kojima igraju nasi igraci? Ajd razumem ako su u pitanju ekstremno jaci timovi pa da se to isprati kroz prenos, medjutim vi to ne radite nego izaberete ne znam ni sam kojom logikom prenose... Ovo je nesto kao kritika/predlog da sto vise bude prenosa u kojima ucestvuju nasi igraci.
      SportKlub ne bira utakmice koje ce prenosit. Odnosno bira, ali imaju mali izbor. Recimo 95% prenosa regulranog dela sezone su u Subotu i Nedelju, kad idu ove NBA Saturdays i NBA Sundays oko 21-23 sati, po nasem vremenu. I recimo ima po 2-3 utakmice u tom terminu, i tada SK bira nesto od tih utakmica. Nije da imaju preteranog izbora. Bar je tako bilo pre neke sezone, sada ne znam, ali ne verujem da se nesto smenilo.

      Comment


      • Večeras duel Clippersa i Bullsa na programu od 21.30 - SK2. Debi Marjanovića za LAC.
        Last edited by JERI; 03-02-18, 18:54.
        "Everybody gets excited about youth except the coach, because he knows youth means mistakes, mistakes mean losses, losses means you're fired."

        Patience with the rebuild, keep all the picks, no starphucks, and team-first attitude. Marinate a couple years and we're playing like the '72 team. Championship here we come!

        Comment


        • Comment


          • 07.04. (subota) LA Clippers - Denver SK3 u 21.30

            09.04. (ponedeljak) Denver - Portland SK1 u 03.00

            11.04. (srijeda) Minnesota - Denver SK1 u 02.00
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • I tako ludilo počinje.

              14.04. - 21.00 (SK3) Golden State - San Antonio
              15.04. - 21.30 (SK2) Cleveland - Indiana
              19.04. - 03.30 (SK1) Houston - Minnesota
              20.04. - 01.00 (SK1) Miami - Philadelphia
              21.04. - 23.00 (SK2) New Orleans - Portland
              22.04. - 21.00 (SK1) San Antonio - Golden State
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Ne, stvarno svaka čast SK-u. Ispratili su ovaj plejof pošteno.

                Comment


                • Jel moguce da ne ide triple header za bozic?
                  "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                  Legends never die. Mamba will be back!
                  sigpic
                  HOUSE ALL NIGHT LONG

                  Comment


                  • Da, to sam napisao i ja na nekoj drugoj temi.

                    Ne secam se da je ovo bio slucaj, ali od kad pamtim su isle tri utakmice zaredom na SKu, sad samo jedna

                    Comment


                    • Jel moguce da ne ide triple header za bozic?
                      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                      Legends never die. Mamba will be back!
                      sigpic
                      HOUSE ALL NIGHT LONG

                      Comment


                      • Hahhaha daj još jednom, možda nisu videli

                        Comment


                        • Ovo je jedna velika sramota Sport Kluba..

                          Comment


                          • Palim TV bez provjere ima li prenosa jer mislim da je to sigurna stvar kao prethodnih godina. Neprijatno sam iznenađen... Stvarno bih želio znati koji je razlog, nije valjda da su bile preskupe sve tri utakmice.

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Palim TV bez provjere ima li prenosa jer mislim da je to sigurna stvar kao prethodnih godina. Neprijatno sam iznenađen... Stvarno bih želio znati koji je razlog, nije valjda da su bile preskupe sve tri utakmice.
                              Ni meni nije jasno ali ljudi samo malu antenicu i hvatajte italjane ili francuze :-) ludnica :-) sveeeeeeeeee i svaku noc po 2 tekme :-)

                              Comment


                              • Dal su ovi realni sa prijenosima? Ni jedan prijenos za vikend

                                Comment

                                Working...
                                X