Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: NBA na SPORTKLUB

    nema SK sredstva za takvu bitku...

    Comment


    • #62
      Odg: NBA na SPORTKLUB

      [quote author=Patriota link=topic=1853.msg93008#msg93008 date=1253277197]
      nema SK sredstva za takvu bitku...
      [/quote]
      Pa i SK je iznenada dosao i SK + takodje... Videcemo koliko ce Arena trajati... Ko zna da li imaju sredstava videcemo...
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • #63
        Odg: NBA na SPORTKLUB

        da imaju otkupili bi sve ovo bez ?ega su ostali.

        Comment


        • #64
          Odg: NBA na SPORTKLUB

          [quote author=Patriota link=topic=1853.msg93019#msg93019 date=1253277501]
          da imaju otkupili bi sve ovo bez ?ega su ostali.
          [/quote]
          Ipak je ekonomska kriza... Ne treba suditi po ovoj sezoni... Pa kada su ovog u novostima pitali a cija je arena? A on kao zar je to vazno... Msm 8)
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • #65
            Odg: NBA na SPORTKLUB

            Pa zar je bitno?Meni licno nije,samo neka oni prenose,uvode 7 kanala itd....sta mene bole q dal je iza Cepter ili Miskovic ili neko treci...

            Comment


            • #66
              i u Srbiji jako malo ljudi ima Arenu sport a SK imaju svi,bar za sada je tako


              [/quote][/quote]
              ajde stvarno je mnogo. saberi se malo pre nego sto nesto napises

              Comment


              • #67

                Comment


                • #68
                  Odg: NBA na SPORTKLUB

                  [quote author=Tmac link=topic=1853.msg92827#msg92827 date=1253223959]
                  [quote author=trevil link=topic=1853.msg92825#msg92825 date=1253223869]
                  Ako je u programu i Evroliga to je stvarno odlicno,to ce znaciti da je pokrivena sva najbolja kosarka ;)
                  [/quote]
                  Najverovatnije ce biti prenosena i EL, ali nismo 100% sigurni, pitacemo u narednim danima, u svakom slucaju bicete uskoro obavesteni. ;)
                  [/quote]
                  dakle, pored nba, gledacete i acb i euroelague. tu je i ncaa

                  Comment


                  • #69

                    Comment


                    • #70
                      Odg: NBA na SPORTKLUB

                      [quote author=SPORTKLUB link=topic=1853.msg93108#msg93108 date=1253292548]
                      [quote author=Tmac link=topic=1853.msg92827#msg92827 date=1253223959]
                      [quote author=trevil link=topic=1853.msg92825#msg92825 date=1253223869]
                      Ako je u programu i Evroliga to je stvarno odlicno,to ce znaciti da je pokrivena sva najbolja kosarka ;)
                      [/quote][/quote]
                      dakle, pored nba, gledacete i acb i euroelague. tu je i ncaa
                      [/quote]
                      bravo Sefe. vratite udarac onom uobrazenom i nadobudnim likom Gagom Pesikanom koji hoce sve da preseli na onaj njegov tv maglasport. sjajan info .tv basketklub pocinje.
                      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                      madden balkanska liga

                      Comment


                      • #71
                        Odg: NBA na SPORTKLUB

                        [quote author=SPORTKLUB link=topic=1853.msg93108#msg93108 date=1253292548]
                        dakle, pored nba, gledacete i acb i euroelague. tu je i ncaa
                        [/quote]
                        Svaka cast ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Odg: NBA na SPORTKLUB

                          [quote author=Vladan link=topic=1853.msg92340#msg92340 date=1253183667]
                          Pat sve je to u redu sto ti kazes,i ne bi SBB(TTV) uvodili ESPN Americu da NFL nema jaku gledanost u Srbiji,garantovano da ne bi ;),ali ipak je kosarka sport koji se mnogo vise prati i gleda,to je cinjenica,a NBA je nesto posebno,ima tu draz,koliko god ljudi voljeli Evroligu,ipak to ne moze da se poredi sa NBA 8)

                          Sto se tice Arene,tacno je da imaju ludacki program,ali ti kanali ce se posebno placati,izmedju 5 i 10 eura,pa mislis li da ce se mnogo ljudi preplatiti na te kanale,pa za 10 eura mogu da gledaju 80 programa,a za iste pare 4,nema narod ni ovako ljeba da jede...
                          [/quote]

                          Prvo, verovao ti ili ne,NFL je gledaniji sport u Srbiji od NBA-a.

                          Drugo,i bitnije. Ako volis kosarku,ako si skolovan kosarkas,generalno,Euroliga ce ti uvek biti zanimljivija od NBA-a.Filozofija kosarke u NBA-u je uzasno prosta,u Evroligi se igra mnogo kompleksnija kosarka,NBA polako postaje basket na dva kosa,a u Americi se igra bolja kosarka iskljucivo i samo zato sto igraci tamo imaju bolje fizicke predispozicije... Ne pricam bezveze,trenirao sam aktivno kosarku 8 godina,NBA je i u Americi u padu po popularnosti,polako pocinje da im biva bitnije strano trziste. 80-e godine su bile vrhunac NBA-a,tada je bila i najpopularnija i po kvalitetu je bila svetlosnim godinama daleko od Evrope. Vise nije tako.

                          A najbitnija stvar-molim vas,ali uzasno vas molim da Iliji Kovacicu dajete sto manje da prenosi NBA...Mislim,znam da ce vam on biti verovatno glavni za kosarku,ali molim vas dajte mu neko urednicko mesto,neka bude reziser prenosa,neka radi u montazi,ali ja stvarno necu da gledam nijedan prenos NBA-a koji on komentarise...

                          Comment


                          • #73
                            jednog razloga

                            Comment


                            • #74
                              jednog razloga[/quote]
                              Ukusi su razliciti a na SK ce biti i NBA i Evroliga i ACB i koledz sketba... Tako da svako moze da gleda sta hoce... Meni NBA nedostaje i jedva cekam da pocne... Evroligu najvise gotivim jer igra Partizan i zato sto je basket na visom nivou...
                              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                              Comment


                              • #75
                                jednog razloga[/quote]


                                Mislim da to nije tacno,ali dobro,to je offtopic...

                                Ma ne kazem ja da je lose sto se prenosi NBA,to je super,samo se nadam da programska sema nece biri padanje u nacionalnu euforiju kao svojevremeno sa Sakrementom,pa su u 90 posto slucajeva prenosili Sakramento. Ti prenosi su imali ogromnu gledanost,ali je kvalitet trpeo,nadam se da ce sada biti drugacije. Dobro,ja to gledam iz perspektive korisnika,verovatno je Sportklub-u najbitnija ngledanost,a kvalitet nije ni bitan.

                                Ilija je prosli put privukao mali milion gledaoca-pacera,pa mi onda sutradan puca glava od kosarkaskih neznalica,to me je uvek nerviralo... Nije kosarka sah naravno,ali brate,nije kosarka ni kao fudbal,ipak tu ima mnogo vise finesa...

                                Comment

                                Working...
                                X