Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vule_89 View Post
    Svaka vam cast!
    E kad smo doziveli da ti napises tako nesto...
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      E kad smo doziveli da ti napises tako nesto...
      Pa moram da vas pohvalim,volim da gledam kosarku

      Comment


      • to bre!!!!!!!!!! idemo...sad sam srecniji nego kad sam na kladionicu dobio 220 e hvala vam carevi!!!

        Comment


        • Originally posted by Young Buck View Post
          to bre!!!!!!!!!! idemo...sad sam srecniji nego kad sam na kladionicu dobio 220 e hvala vam carevi!!!

          Plati mi LP za celu sezonu!

          P.S. Pu sjebo sam se, mislio sam da je off topic. -.-

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Uživaćemo

            Nego samo što će BOMBA da prenosi izgleda NY-Boston Valjda će da se uživi makar malo ipak kreće nova NBA sezona...
            Ray Allen iz svlacionice za 3 Bomba

            EDIT : NMG docekati 25-ti , bice veselo jedva cekam , ne zna se koji je bolji mec
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Bravo! Naklon do poda za ove prenose!

              Comment


              • Samo veliko HVALA!!!

                SK postavlja standarde.Uživaću uz NBA i najbolje komentatore!!!

                Comment


                • na nba.com se mogu gledati besplatno utakmice od 25.12 do 9.1 za DZ,samo se treba ulogovati evo link

                  https://ilp.nba.com/nbalp/secure/registerform

                  Comment


                  • O radosne li vesti,što se tiče ovih prenosa na startu sezone
                    Ima li šta bolje od toga,jedino da nam neko pokloni karte za sedišta pored terena ;)
                    Svaka čast,carevi ste!

                    25.decembar.....18:00h-26.decembar 12:00h(otprilike)........duboka ilegala u odnosu na spoljašnji svet
                    Last edited by TarHeel; 14-12-11, 02:14.
                    Not all who wander are lost

                    Comment


                    • Evo spiska prenosa na Sportklubu za celu sezonu: (po americkom vremenu)

                      Sportklub Sun. 12/25/2011 6:00 PM Boston @ New York
                      Sportklub Sun. 12/25/2011 8:30 PM Miami @ Dallas
                      Sportklub Sun. 12/25/2011 11:00 PM Chicago @ L.A. Lakers
                      Sportklub Sat. 12/31/2011 9:30 PM Denver @ L.A. Lakers
                      Sportklub Mon. 1/02/2012 12:00 AM Charlotte @ Miami
                      Sportklub Mon. 1/09/2012 1:00 AM San Antonio @ Oklahoma City
                      Sportklub Mon. 1/16/2012 3:00 AM Phoenix @ San Antonio
                      Sportklub Tue. 1/17/2012 2:00 AM Oklahoma City @ Boston
                      Sportklub Sat. 1/21/2012 2:00 AM L.A. Lakers @ Orlando
                      Sportklub Sun. 1/22/2012 7:00 PM Boston @ Washington
                      Sportklub Sun. 1/29/2012 9:30 PM Chicago @ Miami
                      Sportklub Sun. 2/05/2012 6:00 PM Memphis @ Boston
                      Sportklub Sat. 2/11/2012 2:00 AM L.A. Lakers @ New York
                      Sportklub Sun. 2/12/2012 9:30 PM Chicago @ Boston
                      Sportklub Sat. 2/18/2012 9:30 PM San Antonio @ L.A. Clippers
                      Sportklub Sun. 2/19/2012 7:00 PM Dallas @ New York
                      Sportklub Sun. 3/04/2012 1:00 AM Oklahoma City @ Atlanta
                      Sportklub Sun. 3/04/2012 9:30 PM Miami @ L.A. Lakers
                      Sportklub Sun. 3/11/2012 8:30 PM Boston @ L.A. Lakers
                      Sportklub Mon. 3/19/2012 12:00 AM Orlando @ Miami
                      Sportklub Sat. 3/24/2012 8:00 PM Memphis @ L.A. Clippers
                      Sportklub Mon. 3/26/2012 2:00 AM Miami @ Oklahoma City
                      Sportklub Sat. 3/31/2012 9:30 PM New Orleans @ L.A. Lakers
                      Sportklub Sun. 4/01/2012 7:00 PM Chicago @ Oklahoma City
                      Sportklub Sat. 4/07/2012 1:30 AM Memphis @ Miami
                      Sportklub Sun. 4/08/2012 7:00 PM Chicago @ New York
                      Sportklub Sat. 4/14/2012 1:00 AM Atlanta @ Orlando
                      Sportklub Sun. 4/15/2012 9:30 PM Dallas @ L.A. Lakers
                      Sportklub Sun. 4/22/2012 9:30 PM Oklahoma City @ L.A. Lakers

                      Comment


                      • Postavio sam raspored i u zasebnu temu koja je sticky da mozete u svakom trenutku da se orijentisete sta se naredno prenosi.



                        http://www.sportklub.info/forum/thre...sezona-2011-12
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Sutra ide NBA Action od 16:00. sledi Real NBA, a od 17:15 NBA Studio..

                          Od 18:00 krece spektakl...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Sutra skoro 10 sati NBA na SK...

                            Nego ja gledao i danas NBA Action (ide jednom nedeljno) i Real NBA... Uželeo sam se ovih emisija. Ameri znaju lepo da naprave ovakve stvari. Biće još tokom sezone i NBA Live...

                            A večeras je na SK od 20:45h NBA Studio i traje 45 minuta. Baš da vidimo šta će pričati komentatori...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Sutra skoro 10 sati NBA na SK...

                              Nego ja gledao i danas NBA Action (ide jednom nedeljno) i Real NBA... Uželeo sam se ovih emisija. Ameri znaju lepo da naprave ovakve stvari. Biće još tokom sezone i NBA Live...

                              A večeras je na SK od 20:45h NBA Studio i traje 45 minuta. Baš da vidimo šta će pričati komentatori...
                              Ja ponekad gledam na Espn,komenatori su im dobri,ma ne vole Ameri toliko sport,koliko vole da krkaju...

                              Comment


                              • Originally posted by Vule_89 View Post
                                Ja ponekad gledam na Espn,komenatori su im dobri,ma ne vole Ameri toliko sport,koliko vole da krkaju...
                                Ako mislis na ESPN America, nemas tamo nijednu od ove 3 emisije.
                                A, kad bolje razmislim nema ih ni na originalnom ESPN-u.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X