Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by lenjivac View Post
    Ma skroz je ok ove dve tekme nedeljno, ne bi se isplatilo da uzmu jaci paket, sta mislite da bi bio velik broj ljudi koji bi radnim danima gledali NBA do ranih jutarnjih sati? Nema sanse!

    Mene samo zanima dal je ikako moguce da se utakmice prenose u normalnom formatu 16:9? Nije bas pravi dozivljaj kad gledam 4:3, pogotovo na plazmi ili LCD
    e fakat i mene zanima zasto se ne prenose tekme u 16:9 formatu ... haj donekle je ok na lcd - plazna televizorima ... al na 4:3 televizorima gledat katastrofa ... linije sa stane jos kad suzi ono u sredini ...

    mene bas cudi kako amerikanci ne salju 16:9 format (nhl je isao 16:9) ... i da li se moze poradit na tome od strane SK da nam pruze uzitak u nba-u ...

    i jos jedno pitanje ... do kada SK ima otkupljena prava na nba prenose ...
    Last edited by MasHe; 04-12-11, 22:55.

    Comment


    • Vidim da niko nije postovao odgovor admina na sajtu SK...

      Biće najverovatnije više utakmica u plej ofu nego prošle sezone, u regularnom delu ne.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Kada ce SK objaviti spisak prenosa za ovu seezonu ?

        Comment


        • da...i mene to jako zanima, to je za mene najvaznije pitanje?

          Comment


          • Raspitacu se ;)
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Samo za ljubitelje NBA lige: 25.12. NBA triple-header, 18.00 NY Knicks - Boston Celtics, 20.30 Dallas Mavericks - MIami Heat, 23.00 LA Lakers - Chicago Bulls, sve na Sportklubu!

              Ova druga dva meca prenosi tandem Srdjan/Darko.

              Svaka im cast 3 meca!

              Comment


              • Uzivajte ;)
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Mnogo, mnogo hvala. Mislim da nikada nije prenosen triple header u Srbiji, i to je jos ovakav. Ko ce sada docekati taj 25 Bilo bi dobro da bude i neka dobra emisija pre toga, da se nauzivamo i nadoknadimo bae malo od ova dva meseca.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ау ... БОГОВСКИ БРЕ.

                    Сад сам срећан као нова година јеботе ....
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Iskljujem se iz ovog sveta 25og, da me niko ne uznemirava.

                      Comment


                      • Nije da se hvalim, ali ocekivao sam ovakav splet okolnosti.

                        Comment


                        • najbolje dolazi na kraju (od 23h)

                          Comment


                          • Uživaćemo

                            Nego samo što će BOMBA da prenosi izgleda NY-Boston Valjda će da se uživi makar malo ipak kreće nova NBA sezona...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Dusan View Post
                              18.00 NY Knicks - Boston Celtics, 20.30 Dallas Mavericks - MIami Heat, 23.00 LA Lakers - Chicago Bulls
                              boston dvojka
                              dallas kec
                              bulls dvojka

                              Comment


                              • Svaka vam cast!

                                Comment

                                Working...
                                X