Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa bila je najava za Miami-Chitown za veceras. Rekose da prenose.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Da li ce biti veceras miami i chicago ?

      Comment


      • Sport Klub me demantovao.
        http://www.sportklub.info/vest.php?i...--cikago-02-30

        Comment


        • Jel ima na TV-u nocas Miami - Dallas

          Comment


          • Sutra je tekma a ne nocas... bice prenosa na SK-u. ;)
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by JanVesely View Post
              Jel ima na TV-u nocas Miami - Dallas
              Nocas nema posto serija pocinje u Utorak na Sredu u 03.00h po nasem vremenu i tada ce biti prenosa na SK-u.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Brate pisalo u novostima izmedju pon i sre....jbt, vise ne kupujem novine

                Comment


                • Vesely,prvo dobrodosao na forum ne postoji izraz izmedju pon i srede-to je utorak verovatno je pisalo u noci izmedju utorka i srede,znaci u 03:00

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Vesely,prvo dobrodosao na forum ne postoji izraz izmedju pon i srede-to je utorak verovatno je pisalo u noci izmedju utorka i srede,znaci u 03:00
                    Fala na dobrodoslici, pisalo je izmedj pon i uto....bio sam pospan xD....

                    Comment


                    • vesely dobrodosao
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Sada je 4:31 ujutru i ja upravo slusam najgori NBA prenos u zivotu.

                        Vejd se povredjuje i odlazi u svlacionicu, pojma nemamo sta je sa njim, a dva indijanca u programu pricaju o tome ko je koliko puta bacio kosku u sezoni. Udaranje blokova, "popularne katove", lazi ko je sa kim igrao na koledzu, apsolutno nepoznavanje kosarke kao igre koje se pokusava kamuflirati nekim satro naprednim statistikama ni da ne pominjem. A tek sta reci za imbecilne doskocice koje su valjda samo njima smesne, interne price tipa ''moje misljenje'', izvinjavanje Karlajlu, kao da nekoga zabole sta oni misle o njemu. Tu je i laganje o sistemima odbrana i napada koje vredja inteligenciju svih nas koji volimo i pratimo kosarku - ako ne znas nije sramota precutati, sramota je lagati da se nesto sto se ne desava desava na terenu. Da ne zaboravim, culi smo i da je pilates obavezan u treninzima svih NBA klubova, a to je notorna laz. Tamo ljudi jedva da imaju vremena da organizuju suterski trening, a ne da pumpaju pilates.

                        Izuzetno me nervira i sramotno kopiranje fraza i izraza komentatora sa drugih televizija. Ilija nema pojma, ali je makar originalan u tom nemanju pojma.

                        Toliko.

                        Comment


                        • Posto je sve pozatvarano ovde da prokomentarisem ... Dallasu cestitke , svaka cast momci ... Peja ponovo nije promasivao ... JBG ne moze sa klupe ... Dirk je stvarno GOSPODIN COVEK ! Igra kada je najpotrebnije ... Terry masina zesca ... Marion igra odlicnu odbranu u napadu tako tako ... Kidd ubacio trojku mozda kada je najvise trebalo ... Chandler su licne ubile pa je sa manje rizika igrao ... Barea RESPECT! Neverovatno kako je momak sazreo ... Stevenson kad skinu one dve trojke u dva napada ... Sve igrac do igraca ... Cardinal je igrao da bi odbranu pojacao tj i napravio je 3-4 faula... Manhimni skinu onu dvicu sa visokog posta svaka cast ... Mislim da su zasluzili , mislim da sam ih sve nabrojao sto su igrali tj da nisam nekog zaboravio jer su svi zasluzili respekt ... Rik Karlajl , strasan trener ... Jaoo Mark Kuban je legenda , on je isto ovo zasluzio ...

                          Miami igrace necu da komentarisem jer su ocaj ... James celu seriju van proseka , Bosh i Wade nisu mogli sami ... Gledao sam 4 od 6 meca uzivo i ovo je strasno , porediti Evropsku kosarku sa ovim jer sramota ... NBA rulezzzz ...

                          Ovaj post mozete prebaciti u playoffs jer je tema zatvorena
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • teo sam ija jopet didem dodem pada gleam
                            kolorado cirkuz toes enbiej u rumunjsku kavanu
                            jar misleo sam daće dabide zanimnjiva ai napeta utaknica
                            kadli
                            svrno tise u zadnji čas kodmene moi ortak spasa
                            dami rekne daje ona komfrčasta konobarica svelkim sisama
                            javila stelefonom i gazdi i svima da nemore dadođe večeras na poso
                            aja se nato mislu
                            pa deću ondak ija dase turam u kavanu
                            kad sfaki zna kolko taj kolorado cirkuz toes enbiej ume dabide dosadat





                            mala noćna muzika i
                            posponoćna šalobancija
                            na ufce vi šapće vaš lutajući reporter
                            tuta bugarin

                            Comment


                            • mogli bi sada kad je prosla sezona,pustati snimke nekih starih nba utakmica kao sto to radite sa starim utakmicama premier lige

                              Comment


                              • da li ce biti prenos NBA DRAFT 2011 ?

                                Comment

                                Working...
                                X