Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: NBA na SPORTKLUB

    Pat sve je to u redu sto ti kazes,i ne bi SBB(TTV) uvodili ESPN Americu da NFL nema jaku gledanost u Srbiji,garantovano da ne bi ;),ali ipak je kosarka sport koji se mnogo vise prati i gleda,to je cinjenica,a NBA je nesto posebno,ima tu draz,koliko god ljudi voljeli Evroligu,ipak to ne moze da se poredi sa NBA 8)

    Sto se tice Arene,tacno je da imaju ludacki program,ali ti kanali ce se posebno placati,izmedju 5 i 10 eura,pa mislis li da ce se mnogo ljudi preplatiti na te kanale,pa za 10 eura mogu da gledaju 80 programa,a za iste pare 4,nema narod ni ovako ljeba da jede...
    sigpic

    Comment


    • #32
      Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

      Comment


      • #33
        Odg: NBA na SPORTKLUB

        [quote author=Vladan link=topic=1853.msg92340#msg92340 date=1253183667]
        Pat sve je to u redu sto ti kazes,i ne bi SBB(TTV) uvodili ESPN Americu da NFL nema jaku gledanost u Srbiji,garantovano da ne bi ;),ali ipak je kosarka sport koji se mnogo vise prati i gleda,to je cinjenica,a NBA je nesto posebno,ima tu draz,koliko god ljudi voljeli Evroligu,ipak to ne moze da se poredi sa NBA 8)

        Sto se tice Arene,tacno je da imaju ludacki program,ali ti kanali ce se posebno placati,izmedju 5 i 10 eura,pa mislis li da ce se mnogo ljudi preplatiti na te kanale,pa za 10 eura mogu da gledaju 80 programa,a za iste pare 4,nema narod ni ovako ljeba da jede...
        [/quote]

        Comment


        • #34
          Odg: NBA na SPORTKLUB

          u pravu si 10 eura za takvu zabavu nije puno...to je par kutija cigareta.....
          mislim da bi arena imala veliki broj pretplatnika jer je to ipak najjeftiniji vid ubijanja slobodnog vremena a i najbezbjedniji....prora?unaj koliko para treba samo za jedan izlazak u grad pa vidi jel puno ....
          Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

          Comment


          • #35
            [/quote]
            Tesko da ce ti neki kablovski operater dozvoliti da uzmes samo ta 4 kanala,jer morao bi pored njega da placas i osnovni paket,sto je automatski 15-20 eura mjesecno,ja to mogu da placam,ali ima ljudi koji ne mogu,to moras da shvatis ;)

            Sto se tice SK-a,vec sam rekao,oni su za mene najbolji,dokle god prenose tenis,kosarku i fudbal(ja opet kazem,jace fudbalske lige imam dje da gledam,posto ih televizije u CG imaju otkupljene) 8)
            sigpic

            Comment


            • #36
              [/quote]
              Tesko da ce ti neki kablovski operater dozvoliti da uzmes samo ta 4 kanala,jer morao bi pored njega da placas i osnovni paket,sto je automatski 15-20 eura mjesecno,ja to mogu da placam,ali ima ljudi koji ne mogu,to moras da shvatis ;)

              Sto se tice SK-a,vec sam rekao,oni su za mene najbolji,dokle god prenose tenis,kosarku i fudbal(ja opet kazem,jace fudbalske lige imam dje da gledam,posto ih televizije u CG imaju otkupljene) 8)
              [/quote]

              Comment


              • #37
                Odg: NBA na SPORTKLUB

                Ma Arena je ubila Sk,6 prenosa ls nedeljno plus multi,isto tako kup uefa,serija A,nfl....jos ako ubace kosarku SK ostaje jedino onda tenis koji ne moze imati nikad vecu gledanost nego fudbal ma sta vi pricali........

                Comment


                • #38
                  Odg: NBA na SPORTKLUB

                  Mislim da je 10evra izuzetno povoljno,pa za cetiri kanala ovog kalibra,tesko da se moze naci bolje,a to sto je nekom skupo ili jeftino,pa to je oduvijek bilo tako,neko vozi mercedes,a neko ficu,tako da je glupo pricu siriti na tu tematiku.

                  Comment


                  • #39
                    Odg: NBA na SPORTKLUB

                    Bice NBA na SPORT KLUB-u ove godine...
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • #40
                      Odg: NBA na SPORTKLUB

                      [quote author=vuk link=topic=1853.msg92402#msg92402 date=1253188533]
                      Bice NBA na SPORT KLUB-u ove godine...
                      [/quote]
                      Uredu za NBA,a Evroliga i Spanska ACB liga?

                      Comment


                      • #41
                        Odg: NBA na SPORTKLUB

                        [quote author=trevil link=topic=1853.msg92624#msg92624 date=1253201067]
                        [quote author=vuk link=topic=1853.msg92402#msg92402 date=1253188533]
                        Bice NBA na SPORT KLUB-u ove godine...
                        [/quote]
                        Uredu za NBA,a Evroliga i Spanska ACB liga?
                        [/quote]
                        Pa pogledaj temu ACB pise ti sve... Ali evo i ovde da kazem bice i ACB...
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • #42
                          Odg: NBA na SPORTKLUB

                          Pa pogledaj temu ACB pise ti sve... Ali evo i ovde da kazem bice i ACB...

                          Comment


                          • #43
                            Odg: NBA na SPORTKLUB

                            [quote author=trevil link=topic=1853.msg92680#msg92680 date=1253210985]
                            Pa pogledaj temu ACB pise ti sve... Ali evo i ovde da kazem bice i ACB...
                            [/quote]
                            Jbg to sam zaboravio da pitam... Znaci NBA i ACB 100%, a Evroliga bi trebalo da se prenosi ali cu javiti cim saznam...
                            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                            Comment


                            • #44

                              Comment


                              • #45
                                Odg: NBA na SPORTKLUB

                                Ako je u programu i Evroliga to je stvarno odlicno,to ce znaciti da je pokrivena sva najbolja kosarka ;)

                                Comment

                                Working...
                                X