Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: NBA na SPORTKLUB

    Sto? To Boooombaa bas gotivno

    Comment


    • Odg: NBA na SPORTKLUB

      [quote author=Lazicy-NBA link=topic=1853.msg107546#msg107546 date=1258995962]
      Sto? To Boooombaa bas gotivno
      [/quote]
      I meni. Po tome je postao prepoznatljiv... ;D
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • Odg: NBA na SPORTKLUB

        Kada se vraca Manu Ginobili?
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: NBA na SPORTKLUB

          [quote author=Lazicy-NBA link=topic=1853.msg107546#msg107546 date=1258995962]
          Sto? To Boooombaa bas gotivno
          [/quote]
          Ja pozelim da iskljucim ton kad to cujem. Voleo bih kad bi Viskovic komentarisao NBA. On je ubedljivo nas najbolji komentator.

          Comment


          • Odg: NBA na SPORTKLUB

            ;D ;D ;D
            Toronta Jarret Jack
            http://www.youtube.com/watch?v=0su_H...layer_embedded
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: NBA na SPORTKLUB

              malo sam analizirao ovaj raspored prenosa nba utakmica ove sezone i opet mi je sve jasno osim zasto je toronto toliko isforsiran. evo o cemu pricam:

              11 - celtics
              9 - cavaliers, lakers
              8 - magic, mavericks
              7 - raptors
              6 - rockets, spurs
              4 - nuggets, trailblazers, hornets
              3 - heat, bulls, suns
              2 - knicks, 76-ers, hawks, pistons, wizards
              1 - bucks, kings, jazz

              interesuje me sta vi mislite o ovome.

              po mom misljenju celticsi, lakersi, magic, cavaliersi pa eto i mavericksi su sami vrh nba lige a pored toga su i zanimljivi za gledati tako da je to i razumljivo. mislim da bi ovdje trebalo biti manje toronta, spursa, blazersa, rocketsa (bez mcgradyja), a vise prenosa definitivno zasluzuju nuggetsi, sunsi i heat (kako atraktivnoscu tako i svojim rezultatima).

              Comment


              • Odg: NBA na SPORTKLUB

                Ove zadnje 3 ekipe koje si nabrojao ja licno obozavam da gledam jer igraju jako atraktivno, ali kao sto i sam znas njihove utakmice kada su domacini se igraju najranije oko 3, tako da je logicno sto su malo manje zastupljene u regularnoj sezoni.
                Sto se tice Toronta oni najcesce igraju u prime time terminu nedeljom, zato ih i ima najvise.
                Moji Bullsi su zadnji put bili prenoseni proslog petka i to su igrali bez 3 jako vazna igraca, sad mi ostaje da do kraja sezone jurim streamove po netu.
                U svakom slucaju razumem te, podrzavam, ali mislim da moramo biti jako zadovoljni i sa ovim sto imamo.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: NBA na SPORTKLUB

                  [quote author=Tmac link=topic=1853.msg109262#msg109262 date=1260319252]
                  Ove zadnje 3 ekipe koje si nabrojao ja licno obozavam da gledam jer igraju jako atraktivno, ali kao sto i sam znas njihove utakmice kada su domacini se igraju najranije oko 3, tako da je logicno sto su malo manje zastupljene u regularnoj sezoni.
                  Sto se tice Toronta oni najcesce igraju u prime time terminu nedeljom, zato ih i ima najvise.[/quote]

                  To je razlog,sto ih se najcesce prenosi..To je bio slucaj i na OBN-u-.

                  Comment


                  • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                    Comment


                    • Comment


                      • [/quote] nemoj me krivo shvatiti, kao fan NBA lige sam i vise nego zadovoljan. pozdrav svima!

                        Comment


                        • Odg: NBA na SPORTKLUB

                          PETAK 18.12.2009.

                          02:00 NBA: New Orlenas - Denver DIREKTNO SK

                          NEDELJA 20.12. 2009.

                          00:00 NBA: Miami - Portland DIREKTNO SK


                          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                          Comment


                          • Odg: NBA na SPORTKLUB

                            uuuuuuuuu, oba meca mi se svidjaju...

                            Comment


                            • Odg: NBA na SPORTKLUB

                              [quote author=vuk link=topic=1853.msg109859#msg109859 date=1261070753]
                              PETAK 18.12.2009.

                              NEDELJA 20.12. 2009.

                              [/quote]

                              Comment


                              • Odg: NBA na SPORTKLUB

                                Oba meca su suoer, a tek sl nedelje.... LAL-CLE :o :o :o :o :o :o :o
                                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                                Comment

                                Working...
                                X