Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2012-2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkako sam odstranio Gasola unistavam, prema mojim propracunima bicu negdje 5-6 pred PO, svi se oporavili i uz vodstvo mladjeg Gasola dominiraju xD
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Kako igra nije mu LBJ ni do koljena!
      Spoiler



      Jos da Bosko nije tele gdje bi mi kraj bio
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Taj tvoj u zutom, sta god to bilo, cisti patike mom bratu Steph-u, tako da ono..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment




        • Bombaaaaaaaaaaa
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Pravo los sut iz igre imam nece ovo na dobro izaci
            Spoiler
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Mandusic zaista dominira u ovoj igri, sada i bez brace Gasol.
              sigpic

              Comment

              Working...
              X