Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull Stratos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Treba se diviti ovom coveku, sav sam se tresao kad je lik skocio, uff brate, svaka cast Felixe legendo...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • meni su smijesni ovi retardi po fb-u koji ismijavaju felixa

        ne znaju koliki znacaj ce imati ovaj skok

        covjek ima muda do poda, kad je poceo da se okrece ja sam se prestravio

        kad je sletio dole i kleknuo, skoro sam zaplakao

        Comment


        • Sta je on ustvari postigao sa ovime
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=MrIxH...ture=g-all-lik

            Presica !!!

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/pojedinacni...&nav_id=649121
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Rekoh malopre da on prvi prisao Feliksu kad se prizemljio, nista bez nas ne moze da prodje.
                Javise malocas na vestima da je prenos kasnio 20 sekundi, da ne bi emitovali ako bi nesto krenulo po zlu.

                Comment


                • Bio je baš simpatičan na konferenciji.



                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pred skok je rekao I'm going home ili it's time to go home, mrzi me da trazim sad ponovo taj momenat.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by Skrillex View Post
                      Rekoh malopre da on prvi prisao Feliksu kad se prizemljio, nista bez nas ne moze da prodje.
                      Javise malocas na vestima da je prenos kasnio 20 sekundi, da ne bi emitovali ako bi nesto krenulo po zlu.
                      Хах, интересантно.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Са конференције:

                          http://www.b92.net/sport/pojedinacni...&nav_id=651739
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • I ovo je obelezilo jednim delom celo ovo desavanje. Jos uvek ide sabiranje utisaka...

                            Comment


                            • Kakav brat

                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X