Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako vec nece igrati Evropu onda mu je puno bolje da ostane u Igokei jer ce igrati EuroCup , zna tim(ostace verovatno velika vecina tima ako Bajic ostane) , nzm , Bajic je podcenjen trener bio , znas sam sta sam ja o njemu pricao na pocetku sezone i podsmejavao mu se a posle se duboko pokajao i izvinio , kada se pogleda njegov ucinak u Igokei svaki put kad je vodio Igokea je imala rezultate makar i u ligi BiH. Videcemo sta ce biti.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Паре друже. Тешко ће са Игокеом поновити овакав успјех и сад кад је на врхунцу још узме титулу и супер сезона, искористи то, оде негдје мазне добре паре и боли га уво. А ако остане доћи ће до пада резултата, засићења .... Реално само Партизан има неки систем овдје а остали праве тимове и стратегију од данас до сутра, тако да само треба гледати себе. Али У сваком случају треба одвагати све понуде без журбе и одабрати најисплативију
      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 06-05-13, 23:36.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment

      Working...
      X