Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivana u trećoj seriji 6.98 A Korać ludi što reditelj ne prikazuje skok u dalj

    A stvarno brate dosadiše sa ovom kuglom

    Comment


    • Sjajna Ivana!!!.. "i vizuelno i estetski i umetnički i sportski doživljaj".. odlepio zbog reditelja i njegovog odsustva dramatike i znanja sporta... eh, kakav čovek
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Korać ludak

        I ja bi poludeo na njegovom mestu, ne bih mogao da se suzdržim. Kaže mu kolega Simić, evo rezultata sedmobojaca a on: "ma briga me za sedmobojce"

        Bravo Ivana, još jedan dobar skok, 6.89
        Last edited by Lord Aleksoni; 07-03-15, 16:23.

        Comment


        • Ubiće ga reditelj do kraja sigurno
          Korać.. da... ali tako... povremeno i u malim dozama

          Ivana je u fantastičnoj formi i mora ovo da iskoristi. Još dve serije.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • IVANA, IVANA, IVANA!!! EVROPSKO ZLATO U DVORANI ZA IVANU ŠPANOVIĆ

            Volim da slušam ovom Koraća, koliko je lud čovek "Nasa Isinbajeva, naša Ivana"

            Comment


            • Bravo bre!!
              Sve cestitke za Ivanu.... respect!
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Hahahh Korac kaze veceras cu u kafani da narucim pesmu Crne oci,definitivno inspirisan danas,bravo za Ivanu zasluzila je ovo zlato.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ko nije čuo Koraća na kraju

                  Comment




                  • Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Nasi sampioni-nas ponos


                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Braca Borle

                        Comment


                        • Kada bi Asmir i Ivana uspeli da prebace ovo na otvoreno, kakav bi to uspeh bio

                          Comment


                          • Ako neko naleti na novi dokumentarac o Ivani Spanovic, radio ga je Aleksandar Stojanovic (RTS) neka okaci.
                            Video sam samo insert gde i Aca kao trenira sa njom a dusa mu u nosu... Ivana se samo smeje
                            Bila je slicna emisija pre gudinu/dve ali verujem da je ovo nesto novo tj. taze.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Prvi atletičar u Timu Srbije za Olimpijske igre u Riju 2016. je Asmir Kolašinac! Na mitingu u Senti Asmir je bacio kuglu 20,73m i tako overio vizu za Rio! Bravo Asmire!

                              Comment


                              • Napokon i mi imamo nekog u Atletici koji ostvaruje vrhunske rezultate. Bravo Amele

                                http://sportsport.ba/ostalo/tuka-pos...svijetu/167358

                                Comment

                                Working...
                                X