Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by majabl View Post
    Blejk je imao najbolje vrijeme, jedini ispod 10.
    I to je usporio pred cilj... ;)

    Ima šanse Blejk da osvoji srebro na ovom prvenstvu...

    A u štafeti ne verujem da će iko moći da parira Jamajčanima, ništa novo. Šteta što ga nema Asafa, inače moj omiljeni sprinter...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #62
      Ide stotka,Ide Kim Kolins car

      Comment


      • #63
        Jebiga Bolt
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • #64
          Daj bre,koja glupost

          Comment


          • #65
            Jebalo ih glupo pravilo bez zutog kartona
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • #66

              E tacno sam pretpostavljala da ce se nesto desiti cim je ovaj komentator sa ES rekao bar 50 puta danas da niko nema sanse pored Bolta.

              Ipak zlato ide na Jamajku.

              Comment


              • #67
                Covek lagano moze da krene poslednji i da stigne prvi
                Kakva steta!!!
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • #68
                  Bolje je pravilo sa jednim startom,svejedno Kim Kolins sa 36 godina uzima medalju,mrk!

                  Comment


                  • #69
                    Sta bi, sto je diskvalifikovan?

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Dusan View Post
                      Sta bi, sto je diskvalifikovan?
                      Bio je brzi od pistolja...

                      Comment


                      • #71
                        To mu je zbog onog bezobrazluka ovaj s lijeve strane nema sanse,ovaj s desne strane nema sanse,ja pobjedjujem
                        Salu na stranu vjerujem da je htio da uleti u pucanj i da puca mozda i na rekord,iako mislim da je to u ovom trenutku nemoguce,steta jer on uopste ne startuje dobro,od 20. metra krece i grabi dzinovskim koracima,prava steta jer bi sigurno pobijedio.
                        Nije ni Darija nista uradila,ocekivao sam mnogo bolji dan,da je bar Kristof dosao do medalje,ali ima vremena za njega.Kim Kolins najsporiji sampion svih vremena opet dolazi do medalje
                        Red je i da se Blejk pomene
                        Sad mi je jos vise krivo sto nije bilo Asafe,profitirao bi danas,znamo kakav problem ima sa pritiskom i kakav je tremaros,gori od Prangera najvjerovatnije
                        Svaka cast Dudasu,veliki rezultat!
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Mene duša boli ... Što ja najgore, ma koliko sad većini zvučalo kao da nešto kenjam, jutro rekao ćaletu ''ej, zamisli, sanjao sam da Bolt krenuo ranije i da je diskvalifikovan'' ..Prođe polufinale do jaja, baš se videlo koliko ima rezerve, i u finalu ... ... Toliko je i dalje dominantan , tako da bi pobedio i da je krenuo poslednji ..Al , jbg, aj sad ... Blejk je bio dobar i drago mi je da je on pobedio ... O Amerima ništa ne pričam još od Karla Velikog i delimično Morisa Grina... Kim Kolins je totalni fantom, oduševio me je, posebno na startu !!
                          Sad će biti fora kad se Bolt zainati, pa svom snagom istrči 200 i dođe ispod 19,5 ...

                          Comment


                          • #73
                            Svi smo ocekivali vise


                            Raspored,dobro ovo ES radi
                            http://uk.yahoo.eurosport.com/athlet...calendar.shtml
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Gledao sam tu trku baš zbog Bolta al jbg shit happens
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • #75
                                Majo cestitam ti medalju
                                Veliki Primoz,na OI ce pucati i na zlato,ipak je napravio dugu pauzu ;)
                                Ne znam sta se deesava sa Sanjom na velikim takmicenjima,isto kao Asafa
                                Nije cak ni Feliks dosla do zlata,vec zlato za Bocvanu,za Montso.
                                Blizanci su u finalu na 400,ali nemaju sanse sjutra za zlato,to je Meritovo,nema ni Dzeremija pa ce imati jos laksi posao,mada on Dzeremija obicno pobijedi.
                                Kakva trka na 110 s' preponama,Robles je fantasticno krenuo,stizao ga je Ksijang i u jednom trenutku pretekao,ali je napravio neobicnu gresku na poslednjoj preponi i izgubio korak,na kraju samo bronza za njega,cudno sto je pogrijesio,posto on ima najbolju tehniku.
                                Ceka se rasplet u skoku s' motkom,Pistorijus 22. od 24 svaka mu cast
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X