Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: ATLETIKA

    [quote author=ferrari1 link=topic=1705.msg85323#msg85323 date=1250797075]
    [quote author=fc nadal link=topic=1705.msg85321#msg85321 date=1250797050]
    KOLIKO je trcao???
    [/quote][/quote]

    HAHAHHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH....Jbt.. :o :o :o

    Comment


    • #17

      Comment


      • #18
        Odg: ATLETIKA

        11.10.2009
        14:30 (DIR) Chicago Marathon SK
        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

        Comment


        • #19
          Odg: ATLETIKA

          Bravo Bozidare #$&+|r

          http://www.b92.net/sport/atletika/ve...;nav_id=447095
          sigpic

          Comment


          • #20
            Odg: ATLETIKA

            Bijeli Bolt!

            [img width=511 height=768]http://sd-1.archive-host.com/membres/up/40190134/christophe-lemaitre-3.jpg[/img]
            sigpic

            Comment


            • #21
              Odg: ATLETIKA

              Dobar je. Navodno prvi belac koji je trcao ispod 10.00.

              Comment


              • #22
                Odg: ATLETIKA

                Kako je danas trcao na 200 m,mislim da je bio 6. posle 100 m,a onda strasno ubrzanje,vidjeli ga nisu $a$7#
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Odg: ATLETIKA

                  Decko otkida bilo bi dobro videti ga zajedno sa Boltom da trci...
                  Imam utisak da bi ga pobedio samo da ima bolji start.. @R&}*
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Odg: ATLETIKA

                    [quote author=bice link=topic=1705.msg150930#msg150930 date=1280436047]
                    Decko otkida bilo bi dobro videti ga zajedno sa Boltom da trci...
                    Imam utisak da bi ga pobedio samo da ima bolji start.. @R&}*
                    [/quote]

                    Ma daj bre budi ozbiljan &*#GI(]
                    Bolt ima skoro pola sekunde brze vreme od njega. Znas li ti koliko je to?!
                    On ako do kraja sportske karijere spusti na 9.90 da peva i da mu dignu spomenik za zivota @(*6sd$%

                    Comment


                    • #25
                      Odg: ATLETIKA

                      Ma nece nikad biti u rangu Bolta,pitanje je hoce li iko ikad biti.
                      Ali je lijepo vidjeti jednog Evropljanina koji sa 20 godina postize ovakve rezultate i svakako ima jos mnogo mjesta za napredak %QWT&W
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Odg: ATLETIKA

                        Bas sam hteo da vidim sta cete mi reci &*#GI(]
                        Naravno da sam se salio za Bolta... $#^%RT
                        Ima decko jos mnogo da uci i napreduje ali realno ne moze nista da uradi na vecim takmicenjima mozda samo ovde ali na SP ili OI nista @(*6sd$%
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #27
                          Odg: ATLETIKA

                          Lemaitre je posle zlata na 100 m danas uzeo zlato i na 200 m na evropskom prvenstvu u Barseloni.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            http://www.ass.org.rs/download/rezultatikupseniori.pdf
                            AKo nekoga zanimaju rezultati kupa Srbije,moze pogeldati ovde

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Drazen 3 View Post
                              http://www.ass.org.rs/download/rezultatikupseniori.pdf
                              AKo nekoga zanimaju rezultati kupa Srbije,moze pogeldati ovde
                              Dugo nisam gledao i čitao postove iz "kraljice sportova", na Forumu SK, baš lepo što se Drazen 3 oglasio na ovoj temi. U početku ću čitati, a ako budem imao neku ideju, postovaću, kasnije. Za sada samo dajem podršku da se o atletici više postuje na Forumu.
                              Verujem da ima dosta zainteresovanih, ali i dovoljno zanimljivosti! Lepo..., nastavi! Pozdrav!




                              P.S.
                              Za početak, mogao bi da prokomentarišeš neke od rezultata ili da ukažeš na koji rezultat odnosno pojedeninca da obratimo pažnju... Možda forumaši nemaju dovoljno vremena da se time pozabave, pa bi to moglo da 'pokrene' ljubitelje te sportske grane!
                              Last edited by Dragooon; 05-06-11, 16:10.
                              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                              Comment


                              • #30
                                Uffffff ima ovde dosta zanimljivih rezultata,tako da ako neko bude hteo neku manju amatersku diskusiju o atletici,mozemo da popricamo
                                Slabo ide ateltika na ovom forumu, kao i u samoj drzavi,ali sta je tu je

                                Comment

                                Working...
                                X