Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I meni se cini
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Hoće dragu da iznenadi
      Hoće on ban još mesec dana.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Što aman? Plašiš se da tvoja draga ne vidi šta on namerava svojoj da pazari?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • I ja volim ženske haljine, naročito one letnje, lepršave.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Kakve su ovo priče po stranim forumima da je Nole varao Jelenu sa Bušar i nekom Dipikom i da je to ustvari uzrok onog pada i hipičarenja 2016-te nakon RG-sa..

            Jel zna neko nešto o ovome?
            Ja prvi put čujem za ovo.
            nisam cuo za busar,za neke druge sam cuo,al sam vec zaboravio koje..msm,ono dok je imaz bio

            ma prdila baba u mlinu da je vise buke
            Wizard

            Comment


            • Pa jesul' to tračevi ili je stvarno Nola švrljao?

              Comment


              • Pa kako neko od nas moze da zna i da tvrdi sa sigurnoscu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Što aman? Plašiš se da tvoja draga ne vidi šta on namerava svojoj da pazari?
                  Moja draga jutros iznenada nestala bez traga.

                  A on je rekao- Ova mi je baš dobra- tako da nisam siguran da li za dragu gleda.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Pa ne znam ali ako neko zna to ste vi..

                    Danas sam baš čitao Talk Tenis forum se zove, i bila je tema u fazonu "Zašto Jelena nije gledala finale" ..

                    Naravno ima dosta podjebavanja i trolovanja ali I često se provlačilo kako je Novak imao aferu sa nekom srpskom pevačicom sad dal' se zajebavaju ili ne ne mogu da ih provalim, zatim Bušar i neka Indijska glumica Dipika kao ona ga je i uvela u sektašenje i baš sam se iznenadio na sve to..
                    Pa rekoh da priupitam..

                    Uostalom tamo ima i mnogo Novakovih navijača, baš sam se iznenadio, nisam znao da ima toliko navijača po stranim forumima.

                    Comment


                    • VODSTVO Formule 1 razmatra promjenu rasporeda u kalendaru sljedeće sezone nakon što se ove Velika nagrada Velike Britanije poklopila s epskim finalom Wimbledona između Novaka Đokovića i Rogera Federera, piše Daily Mail.

                      Gotovo četiri puta više ljudi gledalo je izravan prijenos Đokovićevog osvajanja 16. Grand Slama u karijeri u odnosu na pobjedu Lewisa Hamiltona u Silverstoneu, a Wimbledon je bio gledaniji i od finala Svjetskog prvenstva u kriketu u kojem je Engleska pobijedila Novi Zeland.

                      Iz tog razloga Formula 1 namjerava utrku u Silverstoneu sljedeće sezone prebaciti s 12. srpnja na kraj lipnja kako se ne bi poklopila s Wimbledonom, a u problemima su i organizatori nogometnog Eura 2020. godine. Finale na Wembleyju također se igra 12. srpnja, kad bi se trebao znati novi pobjednik Wimbledona.



                      izvor
                      https://www.index.hr/sport/clanak/fo...d/2101127.aspx
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                        Moja draga jutros iznenada nestala bez traga.
                        Malac, potrebno je prvo da je imaš da bi mogla da nestane

                        Olja reče da su najbolje, a pošto volim kada žene nose elegantne haljine morao sam da pogledam, pošto ne sumnjam u njen izbor. I nisam pogrešio.

                        Volim i da vidim lepu tetovažu, to ne znači da hoću i sam da je imam
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          Malac, potrebno je prvo da je imaš da bi mogla da nestane
                          Malac? Pomešao si me sa nekim.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Te koje odisu elegancijom su obicno i najopasnije po zdravlje mladog muskarca.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              I ja volim ženske haljine, naročito one letnje, lepršave.
                              A volis li vetar? 😁

                              Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Hahaha...
                                Pa vrućina i vetar su najbolja kombinacija..

                                Comment

                                Working...
                                X