Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono sto si joj prijavljivao ne spada u dizanje tenzije i ne pravi se Tosa.

    Posto ti bas smeta sta god da napise, prosto ignorisi, tj sroluj dalje.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Prije bi sebi ruku odsjekao nego nekog prijavio, ne volim drukare što mi se ne sviđa to ni ne čitam.

      Comment


      • Jbg druga opcija mi ne preostaje,opomenu i ban ne mogu da dam ;)

        Comment


        • Rekla sam ti sta sam imala, sledeci put je ban.

          Ma kakva drukara, lupa bzvz prijave, jer ima pik na Bojanu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • http://sportklub.rs/Ostali/a320884-S...port-Klub.html

            hahaha to bi bilo to sto se tice gledanja tenisa..sva sreca AO je na eurosport a posle toga tek RG

            vecna slava brace vucic

            Comment


            • Pa uzmi EON i gledaj preko neta
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Rod Laver za koju godinu.

                fredrobmainbg.jpg

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Eh, kad bi mi jos i za Mariju81 poslao.. ne trazim vise.

                  Salu na stranu, bas idiotluk...

                  Btw, ovo mi je prvi post van Tenisa. Prvi put da sam na ovom forumu uopste provirio van tenisa, haha..
                  Da ne zatrpavam tamo, a ne znam koliko visiš na pričaonici...

                  Par ljudi odavde me je videlo na fb, pitaj Ledenog npr... sa njim sa i prijatelj na FB

                  A što se tiče ostalog...ni Bojana se nije krila, sama je postavila sliku sa DK iz NS sa još par ljudi odavde...samo meni je užasno kada neko to uradi za nekog drugog...Svako od nas ima pravo da otkrije o sebi šta god želi ali niko drugi to nema pravo...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Naravno da nema prava i to znaci ban zauvek.

                    Kakva glupost.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Naravno da nema prava i to znaci ban zauvek.

                      Kakva glupost.
                      Ma i u pm slao...i taman da napišem post o tome i pošaljem Bojani vidim da je banovana osoba...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Slao je svima.
                        Osim meni
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Slao je svima.
                          Osim meni
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Da, slao je i meni. Adminima ocigledno nije smeo.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Osim meni
                              E pa nisi unikat

                              Comment


                              • Nije ni meni
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X