Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Ih, bre, Indigo.. sta mi pravis pritisak? Ja mislio to obicna formalnost, da se otvori tema, ne sad da kitimo nesto posebno..

    Ajd odoh da skalabudzim nesto, posto Olja rece da budem spreman ko zapeta puska..
    Aaahh pa evo željno iščekujemo (vreme prolazi) tik tak tik tak
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Evo, djavole! Omunjih nekako.. uf

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Ih, bre, Indigo.. sta mi pravis pritisak? Ja mislio to obicna formalnost, da se otvori tema, ne sad da kitimo nesto posebno..

        Ajd odoh da skalabudzim nesto, posto Olja rece da budem spreman ko zapeta puska..
        Krenula sam da ti odg ...kako Olja mora da se slusa, to se valjda ne dovodi u pitanje nikada ...ali eto morala nesto da odradim u medjuvremenu.. a ono ti stvarno ko :gun:

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • A posto mi dobro krenulo mislim da nikada nismo ovako rano imali otvorenu temu ili ne bar u skorije vreme, hoce li neko da se prijavi za USO?

          Nije nista strasno vidite i sami ako zanemarite Indiga sta pise
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            A posto mi dobro krenulo mislim da nikada nismo ovako rano imali otvorenu temu ili ne bar u skorije vreme, hoce li neko da se prijavi za USO?

            Nije nista strasno vidite i sami ako zanemarite Indiga sta pise
            Ja to samo volim malo drugacije
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Ja to samo volim malo drugacije
              Ma tebi je sve oprosteno

              Ehhh kad se setim svojih prvih otvaranja, pa svi padali u nesvest od lepote pljustale reputacije...niko se toga vise i ne seca a da ne pricam da niko vise i ne cita sta se pise

              Zato sam imala jedno epsko otvaranje, doduse Masters...samo link ka sajtu zvanicne strane, molim lepo
              Ajd kao ovo je GS pa nema smisla bilo bi bzvz, ali eto kazem ti.. doduse ok, ipak sve ostaje u arhivi sve za neka buduca pokoljenja
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mozda nisu bila toliko lepa otvaranja, cim se niko toga ne seca.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Sve je moguce, ljudi su pokvareni i vole da lazu
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ja se secam samo jednog svog otvaranja, cak ne znam ni koji je turnir bio u pitanju. Tudjih bas slabo.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A posto mi dobro krenulo mislim da nikada nismo ovako rano imali otvorenu temu ili ne bar u skorije vreme, hoce li neko da se prijavi za USO?

                      Nije nista strasno vidite i sami ako zanemarite Indiga sta pise
                      evo,prijavljujem se
                      Wizard

                      Comment


                      • Moze pod jednm uslovom... da pises pismenije postove, veliko, malo slovo, tacka zarez, RAZMAK posle znaka interpukcije i sve ostalo.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • U otvaranju da.na besmislena uslovljanja ne pristajem.ti nisi uciteljica a ja nisam u skoli.


                          Ovako se pise na netu.inace su pravoslovci i to jos amateri najdosadniji i na netu i RL
                          Wizard

                          Comment


                          • Mozda se pise u cetovima, inace na forumima je preporucljivo sto pismenije ophodjenje, svuda se to naglasava, na svim forumima, a u Parvilniku nasem lepo i pise.
                            Naravno da nisam uciteljica, nema potrebe da spustas na licni nivo, niti te uslovljavam, samo nije u redu ni prema drugim clanovima. A to sta je tebi dosadno, tvoj problem.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • ah sveti pravilnik...

                              LM,jel otvaram USO?
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by tuta bugarin View Post
                                : zoje, Larisa, maxx-a, miloolja, cssr, Dekson, joshmor, Chiwwi, cacanin, zero_privilegi, notorious, pecaros

                                Dugujem veliko izvinjenje dragim prijateljima, 'kolegama komentatorima' i gostima na temi:

                                rorand
                                i garos
                                2019

                                Jedini razlog za ovu javljanje ste Vi, dragi prijatelji, 'kolege komentatori' i gosti na temi iz naslova. Vama dugujem veliko izvinjenje jer sam okrnjio temu brisanjem svojih pasusa i time i sve Vas doveo u nezgodnu poziciju. Brisanje svojih upisa smatram kao 'zadnju liniju odbrane' od onih koje Bog nije nadario smislom za šalu, sprdnju i zajebanciju, a naročito ne ako je u tome sakrivena i istina, koju oni ne znaju prepoznati, ali su uvijek spremni da je sagledaju i protumače iz samo njima znanog aspekta, tako da će bez ikakve sumnje i ovaj moj postupak okarakterisati na samo njima znani način i obrnuti u nešto drugo.

                                Posebno izvinjenje dugujem gospodinu pecarošu zbog redovnog ažuriranja teme i gospođici miloolji koja se kao moderator ima pravo naći najviše uvrijeđena, ali kao i puno puta ranije, jasno je odakle vjetar puše. Riba smrdi od glave.

                                Molim Vas da primite i uvažite ovo moje izvinjenje.
                                Zivi i zdravi Vi Vašim najdražima na ponos bili.



                                tuta
                                Sta bi ovo

                                tuto, sto si ocho, a ko ce sade da nam premnosi rmporterska desavnja iz trave tj. marishke kako u mom kraju kazedu

                                Nemoj se buriti tuto, nego se lepo vrni na poso.

                                Pravi se uncut ko da nista nisi procito, znas kako kazedu-ocu ja tako da ne cujem

                                Mani se tijeh oprostajnih pisanija nego minkrofon i pravac u marishkuvimldonsku.

                                e tuto sto obrisa sve ono sa roran i garosa-greota

                                Aj pa se zaukaj cekamo tvoje rempoterske izvestaje sa sve patuljcima, sneguljicom i naravski komvdzastom ili krecavom(opet izraz iz mog kraja), u zdravlje
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X