Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grijesis.

    Ja sam siguran, on halucinira.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • @p4p1
      Koliko poznajes ajnstajna sem ovog veceras njegova pisanja i slicno?

      Dal pratis fudbal

      Dal se kladis ako da koliko ozbiljno

      Odgovori ako hoces

      Eto ti ga smeker zanemi,ili haluciniram

      I pogledaj kad sam registrovan ,a pisem 3 meseca recimo,i nebi da nije fudbalskih znalaca kao ajnstajn sto je
      Last edited by 61563; 25-10-16, 02:06.

      Comment


      • Tačno imam osećaj da ću početi da upotrebljavam reč halucinacija u svakodnevnom govoru zbog tebe

        Fiksni meni spremio leksikon, nemojte da ste ljubomorni ostali

        Koliko poznajes ajnstajna sem ovog veceras njegova pisanja i slicno?
        Slabo, iz forumske priče kao i većinu

        Dal pratis fudbal
        Da

        Dal se kladis ako da koliko ozbiljno
        Rekreativno i poprilično neuspešno

        Odgovori ako hoces
        Hoću
        Last edited by p4p1; 25-10-16, 02:06.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Tačno imam osećaj da ću početi da upotrebljavam reč halucinacija u svakodnevnom govoru zbog tebe

          Fiksni meni spremio leksikon, nemojte da ste ljubomorni ostali

          Koliko poznajes ajnstajna sem ovog veceras njegova pisanja i slicno?
          Slabo, iz forumske priče kao i većinu

          Dal pratis fudbal
          Da

          Dal se kladis ako da koliko ozbiljno
          Rekreativno i poprilično neuspešno

          Odgovori ako hoces
          Hoću
          Ok ne znam koliko komuniciras i pratis sta pise ajns na temi fudbala,ako neko misli da on nesto zna o fudbalu,posle onog piskarnja onda ok,a pise ovako samouvereno ko o politici,a menja stavove svaki mesec.Plus ne gleda nista sem Arsenla,i Premijer lige,ne racunam YT,a veliki fan fudbala

          Ok, ne znam dal si nekad kladio na ne sportske stvari,koje retko kad omase,bukiji,tipa najbolji film ,glumac,i sl i to su kvote ok 2,5 na favorite uvek dolazi,a kvota na Trampa je pet na Hilari 1,17

          Ne znam sto se ajns mag ne obogati

          Te kvote retko padaju i na basketu desi se al tesko,a ovo ipak nije sport vec malo ozbiljnije stvari gde se dosta stvari zna,pogledaj izbore kod nas kvotei ko je pobedio

          Plus ako pratis politiku,i vidis poteze Vucica(nisam nizakoga),od 2008 jasno je da slusa USA,zna se koji je Britanac dobio pare i bio kod njega i drzao govore,(Bler cini mi se),inace kucni prijatelj Klintonovih,a bio pre par meseci kod Vucka i za kraj Vucix odlazi u USA i slika se sa bilijem dok seselj nosi trampove majce.

          Pa dal mislis da bi to vucic radio sa gubitnikom izbora ,i dal mislis da on nema neki bolji info nego neki ajnstajn
          Last edited by 61563; 25-10-16, 02:37.

          Comment


          • I na dan referenduma u UK kvota da ostaju u EU bila je negde oko 1.15..

            Comment


            • Junior je moj da je usran kao i ostatak tripletara,ali pri pisanju na ovu temu jasno vidis da je tzv(sigurno prozvan od strane Princare) Fiksni neko ko ima malo vise predjenih kilometara od mog naivnog i neiskusnog Juniora koji voli da je malo drugaciji od ostalih

              Kad smo kod halucinacija,iluzija i ubjedjivanja godinama je najveca masnovna iluzija da je Wenger vrhunski trener
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                I na dan referenduma u UK kvota da ostaju u EU bila je negde oko 1.15..
                Znas kako tad za to nisam gledao kvote posvecen sam bio euru,mozda je bila takva bila verujem ti...moze da padne ne kazem,recimo u eurosongu pa nekih sad lupam u poslednjih 10g pobedjivao je prvi ili drugi favorit a tu su jos jace kvote i neizvesnije je,najvece iznenadjenje je bilo kad su pobedili oni finci sa kosturskim glavama .

                Film ne pamtim kad je omanuo ili glavni glumac, glumica sa tako malom kvotom

                Nasi izbori u procenat 2 se pogresi,i tu su najtacniji sa prognozam

                A sto se tice ovoga kad sam gledao pre recimo godinu dan kv je bila 1,4 na hilari nesto preko 3 na trampa

                posle sam gledao nije bilo u ponudi u kl gde sam ja gledao da bih sinoc vide u whillu da ima sa kv 1,17 na Hilari,tako ne nzam eto stavi na trampa

                Ali nije samo to razlog zasto mislim da ce Hilari dobiti,vise i politicki koji sam napisao i prati samo nase medije i ponasanje Vucica,prema USA
                Last edited by 61563; 25-10-16, 10:08.

                Comment


                • Neko bazira misljenje na Vucicu i njegovom ponasanju, a neko na egzaktnoj nauci zvanoj marketing.

                  Ko ovdje halucinira?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post

                    To i jeste problem, kod mene je neka kontra tome (od svega po malo), jer ja ne mogu ovo što predlažeš. Nikad nisam mogao da uzmem i odgledam celu sezonu bilo koje serije, koliko god da je dobra. Ma kakvu sezonu, 2 epizode dnevno su mi max. I to ne za redom. Em sam hiperaktivan, em se brzo zamaram jednog istog materijala - produkta, kako god. Čak i kad mi se isti sviđa. A da ne pričam za npr. učenje. Kad sam bio prinuđen da učim nešto duže od 2h recimo, znao sam da dobijem ozbiljne napade besa. Da sam odrastao u SAD, verovatno bi me roknuli na neku ADHD terapiju
                    Slična stvar i za igrice, maksimalno nekih 2h u jednom dahu i moram nešto drugo da radim (multiplayer u društvu je izuzetak).

                    Tako da sam verovatno osuđen da večno kaskam za drugima u nekim stvarima.
                    Ja recimo ne mogu celu sezonu jedne serije da sabijem, jedino na sta sam se navukao i pogledao za dan-dva su Rick and Morty i druga sezona Daredevila.Sve druge stvari radim u dozama.Meni je sto se tice serija, uglavnom previse ako je zbir trajanja epizoda duzi od tri sata, a i to sam smanjio na dva i po sata.Pre sam radio da pratim dve serije paralelno, sada ne bih vise takve stvari radio.U neku ruku te i razumem posto sam pogotovo prosle godine kod nekoliko serija pravio pauzu zato sto je doslo do zasicenja, gledale su mi se druge stvari i morao sam da napravim pauzu od par meseci kako bi se toga ponovo uzeleo da gledam kako ne bi ispalo da radim na silu.

                    Ja jedino za igre imam problem u pocetku, igram nekih 10-15 minuta kako bih video kako funkcionise i prestanem sa igranjem.Posle se navucem i mogu da vezem 5-6 sati.Poslednji GTA sam igrao 6 dana po 7 sati, sve druge stvari sam zanemario.

                    Slicna prica i za mene, ali iz drugih razloga.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Neko bazira misljenje na Vucicu i njegovom ponasanju, a neko na egzaktnoj nauci zvanoj marketing.

                      Ko ovdje halucinira?
                      Ok,ti si sad u studijama mislis da to tako sve izgleda u praksi i mislis da si strucnjak,mogu ja sad da nadjem moje knjige sa ekonomij i da stancujem pasuse,al politika i biznis ,ako mislis da je sve cisto i lepo nije bas tako,veruj u sta hoces,al Vucic iako ga ja ne volim,nije glup i radi sve kako bi se odrzao na vlasti,al ok .

                      P.S. gde su poruke

                      Comment


                      • Ok vas dvojica, nastavite rasrpavu preko privatnih poruka
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ok vas dvojica, nastavite rasrpavu preko privatnih poruka
                          Bojana, cemu to prekidanje ove rasprave? Pa ima i nas koji zelimo da pratimo ovu debatu

                          Comment


                          • Od kada su odlutali u politiku, meni vise nisu zanimljivi i ne citam ih ....
                            Ajte malo o tenisu, fudbalu ....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Pretpostavljam da si ispratio opkladu o dozivotnom banu?

                              Comment


                              • Nesto sturo .... ali jesam.
                                Preteruju. Kako cu posle bez Akija ili bez fiksnog??? Kako? Nece biti zanimljivo, a i ovaj drugi ce be oovog prvog otici u kurac ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X