Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Je l' si ti tu sliku uplodovala sa svog kompa ili si samo stavila neki link sa neta?

    Ja sam sad pogledala moderatroski log gde se sve promene beleze, sto na samoj temi sto na nekom postu, i nema tvog posta, mogu i print screen da uradim ako zelis.
    Izguglala Saletove fotke, odabrala jednu, iskopirala i postavila.
    Kad sam brisala bio je i dalje link gde je pisalo sve ono sto pise u linku ali i Sasa Djordjevic, a u postu je bila ta druga fotka.
    Sad mi krivo sto nisam iskopirala taj link da se vidi da je Saletova fotka postavljena.
    Uradi sve sto mozes, ali ono sto pisem je istina.
    Pogresila sam sto sam izbrisala tu groznu fotku i sto nisam postavila link Saletove fotke da sam je zaista postavila, a da je nekim cudom nestala.
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Tema je otvorena 23.7., a evo su sve akcije modova i admina na forumu od 22.7 do danas, nema editovanja tvog posta

      2014-07-25_222314.jpg

      dakle niko od nas nije nista radio sa tvojim postom, a posto si postavila linkovanu sliku, a nisi uplodovala sa tvog kompa, svasta moze da se desi.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ja sumnjam na Vladana

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Tema je otvorena 23.7., a evo su sve akcije modova i admina na forumu od 22.7 do danas, nema editovanja tvog posta

          [ATTACH=CONFIG]12856[/ATTACH]

          dakle niko od nas nije nista radio sa tvojim postom, a posto si postavila linkovanu sliku, a nisi uplodovala sa tvog kompa, svasta moze da se desi.
          Hvala.
          Tacno, svasta moze da se desi.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Ja sumnjam na Vladana

            Mislis

            A ti , bolje da si odgledao vaterpoliste do kraja, ja sam obrve pocupala nervirajuci se al sam izdrzala junacki gledajuci do kraja pa onda neverica pa radost
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • A odgledao bih do kraja da je bilo prenosa na eurosportu , a ovako mi isli na živac i igra nasih i komentator.

              Comment


              • Originally posted by PRINCE View Post
                A odgledao bih do kraja da je bilo prenosa na eurosportu , a ovako mi isli na živac i igra nasih i komentator.
                Komentatora si mogao na "mute", a nase da gledas, nema sad pravdanja
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by Petra View Post
                  Nisi razumela.
                  U mom postu br. 7, postavila sam fotografije i tu je bila fotka i Saleta Djordjevica.
                  Posle izvesnog vremena, pogledala sam i videla da nema Saletove fotke, vec neka fuj fotka, Uros je vrlo slikovito to objasnio.
                  Znaci, nisam ja menjala post i izbrisla Saleta, vec je neko, to uradio, ne znam ko a ni kako.
                  Ja sam @miloolja, promenila post tek kad sam videla tu odvratnu fotografiju, zato ispod pise da sam ja promenila.
                  Neko se pravi malo sbdb.
                  Znaci, ja sam obrisala tek nakon izvesnog vremena, tj. kad sam videla onu groznu fotografiju, zato sam se ponovo i ulogovala.
                  Valjda ti je sad jasno, ako nije, sta ja tu mogu-nista.
                  Samo da je vrlo bezobrazno to sto je uradjeno-jeste!
                  Ne moras da odgovaras, jer mi je jasno da nema svrhe-vidim da ce ovo da se vrti u krug do beskonacnosti.
                  Za mene je prica zavrsena, a ko to radi nek mu je na cast, ako misli da ce meni time nesto kao "nauditi" debelo se zeznuo, zeza samog sebe
                  Prvo, tvoj ton je drcan, bez razloga.
                  Drugo, rekla sam ti ... da svako ko menja post ostaje trag...a ti tvrdis da je promenjen... da li ga ti menjas ili neki "duh", ostaje napismeno ko je to radio, a to opet znaci da pre nego sto si obrisala tu famoznu fotku, pisalo je ko je menjao pre tebe, ako je neko menjao, sto ti nisi videla, a Bojana ti je dokazala da niko nije dirao tvoj post.
                  Trece, ako pise u linku da je Saletova slika, a u postu izadje nesto drugo, problem je sa fotkom, tacnije njenim izvorom, a ne nikakvom hakovanju ovde.
                  Cetvrto, otkud ti ideja da se iko igrao sa tvojim slikama, mislim da ponekad pridajes previse vaznosti nekim stvarima.
                  Last edited by miloolja; 25-07-14, 22:24.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Prvo, tvoj ton je drcan, bez razloga.
                    Drugo, rekla sam ti ... da svako ko menja post ostaje trag...a ti tvrdis da je promenjen... da li ga ti menjas ili neki "duh", ostaje napismeno ko je to radio, a to opet znaci da pre nego sto si obrisala tu famoznu fotku, pisalo je ko je menjao pre tebe, ako je neko menjao, sto ti nisi videla, a Bojana ti je dokazala da niko nije dirao tvoj post.
                    Trece, ako pise u linku da je Saletova slika, a u postu izadje nesto drugo, problem je sa fotkom, tacnije njenim izvorom, a ne nikakvom hakovanju ovde.
                    Cetvrto, otkud ti ideja da se iko igrao sa tvojim slikama, mislim da ponekad pridajes previse vaznosti nekim stvarima.
                    Prvo, moj ton nije drcan, ne cujes me , a pisana rec se lako drugacije protumaci
                    Drugo i trece necu komentarisati, bojana je napisala da moze svasta da se desi
                    Jos ovo cetvrto-nije zabranjeno imati ideje, a ti imas pravo na svoje misljenje, o tome pridajem li ja nekim stvarima previse vaznosti

                    Takodje, ja imam svoje misljenje o tvom "tonu" i o tome sta pises i kako se ti "ponasas" na forumu, i cemu pridajes previse vaznosti

                    Valjda ima demokracije ovde
                    Zavrsena prica za mene o ovome
                    Last edited by Pertla; 25-07-14, 23:19.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Normalno da imas prava da kazes i da pises, dok ne krsis pravila foruma, da imas svoje mislljenje (u demokratiju, iz licnog iskustva, ne bih se mnogo uzdala ovde), ali ti si ta koja je digla galamu, neko ti je nesto uradio i onda ne prihvatas obrazlozenje. Ovde nije rec o meni i da li ti se ja (ne)dopadam, vec o tome sto se stalno na nekog nn "duha" zalis. Odgovorila sam ti, ali opet nisi zadovoljna. Tvoje pravo, naravno.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • Moracu ponovo da odgledam seriju "Slozna braca", meni je fenomenalna
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Svima koji danas slave cestitam Bajram
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment




                          • Dacic bleji na Kaleu

                            http://www.njuz.net/njuz-galerija-ka...ke-politicare/
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment




                            • Blic Online | Nasa objavila novi satelitski snimak: Olujni oblak ...
                              www.blic.rs
                              Svemirska agencija NASA objavila je i današnju fotografiju Evrope iz svemira, sa džinovskim olujnim oblakom koji je iznad Srbije još gušći nego juče.
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Imamol` dragovoljaca za otvaranje narednih mastersa?

                                Comment

                                Working...
                                X