Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cssr-pa jbg,ja sam onda potencijalno najbolji frajer na svetu
    Wizard

    Comment


    • dobro, ima tu i do licnih afiniteta. moji prijatelji iz UK koji vole tenis i mnogo im je drazi Kvins od Vimbldona npr. sta da se radi
      Last edited by cssr; 05-06-19, 14:27.

      Comment


      • Originally posted by cssr View Post
        dobro, ima tu i do licnih afiniteta. moji prijatelji iz UK koji vole tenis i mnogo im je drazi Kvins od Vimbldona npr. sta da se radi
        ma joooooooooooo,ne uzimaj me za ozbiljno,puca me nevroza (by tuta)

        al stvarno,meni bar,davno nije bila uzbudljivija zavrsnica slema,a franci stvarno to nisu zasluzili
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by tuta bugarin
          rorand
          i garos
          2019


          ooo
          zvinte
          nisam znao
          paonda ivi gocpodine imate 128 godina isto ki i rorand i garos
          totije okolo duplo više čak i odmene
          pa
          reko
          ondak moram davi sobraćam sa vi
          ane kineki šta samo znaju sa ti
          to
          stvar kućnog odgoja
          opšte kurture
          ništa
          zvinte gospodine
          ništa
          ništa




          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici
          aferim,gos'n tuto
          Wizard

          Comment


          • Tuto evo da opišem svoju tugu zbog roranda i gastosa.

            Rokeri da zapuše uši jer ovo je samo za ljude sa "hard-kor" turbo-folk afinitetima..

            Comment


            • Evo i mog predstavnika za društvo iz ćoška i rolosong
              Last edited by Dekson; 05-06-19, 15:36.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment




              • i ovo ima lep te jebo
                Wizard

                Comment


                • @Dekson
                  @Tuta

                  Ne znate vi šta je tuga vi se sprdate...

                  Ovo je tuga..



                  Tuga, nemoć, nostalgija, plus Dragana u cvetu mladosti, vidi je kakva je bila k'o medicinska sestra sa sirijskog ratišta..

                  Comment


                  • roker.jpg

                    Ako ne možeš da ih pobediš, pridruži im se
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Na rorand i garosu nedadu ni kimsobrane za aglavu one sabojicama ni svetlece loptice more biti da su teli onekapice za vaterpolo kad su vidli kako skantama silazi vodurina al nema ni takih kapica tojes necedu ni to da kupidu

                      Ta necedu da trosidu novce zaoto vec sve novce u njiov slajpik da stavu

                      Aspide kaem ja a imene me zigalo od nocaske akrsta boledu i kolena te sam metla kabanicu danaske i gumene cizme al lampicuneam apomrcina i kojiandrak di daidem negoseditu evosvenesto dumam da pada pet dana jerbonecu morati onecvecke da polijem a kanda ce granuti oceoce
                      gledim sas koju numeru da ispratim onetamo uvr avlije vec cu nestaizdumati
                      Last edited by Zoje; 05-06-19, 21:21.
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • LOOOOOOL

                        Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by tuta bugarin
                          rorand
                          i garos
                          2019


                          i
                          opremismo iovoga naput
                          pada neide nion kući brez muzičke pratnje
                          reko
                          i
                          takoto





                          lutajući reporter tuta bugarin
                          nežno šapće sneguljici
                          dok patuljci ruju
                          u rudnici
                          Odlicna mu pratnja, u svakom smislu, nema primedbi sigurno
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Tuto ne stigo danas da nadjem nešto prikladno od lakih nota za ispraćaj.
                            Sve me neka gorušica vata i kroz glavu sve neke betonke i svadbarske pesme, kao tebi one sisate konobarice, mi prolaze a nije vikend. Ne znam šta se ovo dešava mora da ona Ciska opet nešto mamđija
                            Last edited by Dekson; 06-06-19, 21:48.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Osvanu još jedan lep dan, idaelan za tenis. Dugo na jednom turnirniru nismo imali veliku trojku na okupu u završnici. Očekujem dosta dobrog tenisa.
                              Ene opet se Ciska javlja. Muči je ovi novi zakon o ceksu kako sad da se pokaže za prvu bračnu noć. Stra je da malo podvrisne pa da opale Rafu po džepu a ionako se dosta otrošio za suce i za kišu. Mmcuim
                              Last edited by Dekson; 07-06-19, 08:58.
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Pozdrav za sve ljubimtelje tenisa iz regiona,dijaspore a i šire koj nas prate. Izvanjvamo se imali smo tehmičke probleme zbog nevremena, nestala struja, pa smo na trem prekinuli naš sporcko kurtur metnički program. Večeras nema ni pobedmičke i gubitničke pesme da ne budemo dosadni ali zato..
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X