Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prodje još jedna noćna mora
    Last edited by Dekson; 09-06-19, 21:47.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • : zoje, Larisa, maxx-a, miloolja, cssr, Dekson, joshmor, Chiwwi, cacanin, zero_privilegi, notorious, pecaros

      Dugujem veliko izvinjenje dragim prijateljima, 'kolegama komentatorima' i gostima na temi:

      rorand
      i garos
      2019

      Jedini razlog za ovu javljanje ste Vi, dragi prijatelji, 'kolege komentatori' i gosti na temi iz naslova. Vama dugujem veliko izvinjenje jer sam okrnjio temu brisanjem svojih pasusa i time i sve Vas doveo u nezgodnu poziciju. Brisanje svojih upisa smatram kao 'zadnju liniju odbrane' od onih koje Bog nije nadario smislom za šalu, sprdnju i zajebanciju, a naročito ne ako je u tome sakrivena i istina, koju oni ne znaju prepoznati, ali su uvijek spremni da je sagledaju i protumače iz samo njima znanog aspekta, tako da će bez ikakve sumnje i ovaj moj postupak okarakterisati na samo njima znani način i obrnuti u nešto drugo.

      Posebno izvinjenje dugujem gospodinu pecarošu zbog redovnog ažuriranja teme i gospođici miloolji koja se kao moderator ima pravo naći najviše uvrijeđena, ali kao i puno puta ranije, jasno je odakle vjetar puše. Riba smrdi od glave.

      Molim Vas da primite i uvažite ovo moje izvinjenje.
      Zivi i zdravi Vi Vašim najdražima na ponos bili.



      tuta

      Comment


      • Ajd sto si opet hakovao svoj nalog, drugi put za sve ove godine da te vidim da pises "normalno", al sto napravi maskar ovde i pobrisa sve ono??

        Nemam ja zasta da se vredjam, ali problem jeste sto si prelazio granicu, pogotovu u odnosu na Bojanu. Samo da si iskulirao, sve drugo je bilo vanserijski, kao i ono ranije nekada.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Tuto dirnulo si me 😔 . Živeo.

          Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • sta sam ja propustio,ili gde to da je bojana vredjana...msm,nije da se nesto ubih citajuci bas sve,al opet...

            u svakom slucaju sa tutom i snjeguljicom je bilo BAS zabavno
            Wizard

            Comment


            • Tuto

              Ebga, izvisili smo za “roran i garos” ali... da otvaramo W?

              Saće to odma, samo što nije, da slavimo, bez tebe to ne bi bilo to!

              Razmisli...pa nam bar navrati
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Veliki pozdrav za bugarina tutu, nedaj se brate naš..

                Comment


                • ode Tuta, opet nemam šta pametno da pročitam na tns pdfu
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Tuto, spremaj se za tuti fruti tj. jagodica slem
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • A lanpice @tuto? Ostavljas nas u mraku?
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        A lanpice @tuto? Ostavljas nas u mraku?
                        Odneo Tuta lanpice, onoj “komfrčastoj” baš ga briga!!!

                        Doćiće on, oće za W! Da nam upali svetlo
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • A da ja vran-gavran otvorim temu za W? A to vam znaci da odmah na startu dolazi neki Querrey i game over.

                          Comment


                          • ma otvaraj,mani(te) se sujeverja

                            trebo je tuta,al dobro,utekla mu snjeguljica


                            i jos ne kontam potrebu za dve teme,pa jos u live komentarisanju ne smes post za postom
                            Wizard

                            Comment


                            • Ko kaze da u live temi nije dozvoljno pisati post za postom? Ne siri dezinformacije

                              Originally posted by Joker View Post
                              A da ja vran-gavran otvorim temu za W? A to vam znaci da odmah na startu dolazi neki Querrey i game over.
                              Navodno indigo otvara, a s obzirom na to da je on prilicno lenj -.- moz' slobodno
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • I da Jokere... i bez tebe znamo da nam u zreb dolaze serveri i travari...Nice posebno tako samo izvoli, pocni da se pripremas..
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X