Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav spoj patetike i otrcanih forica

    Comment


    • Jbg, decko pokusao, pa sta mu bog da. Dace mu penis vrlo verovatno, ali dobro bar je postao popularan Forice mu jesu otrcane, sta je tu je. Samo mu je izbor za pratilju u najmanju ruku diskutabilan
      Samo nek se okrece turbina!
      Last edited by Sandugp; 07-03-16, 17:12.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Slusam neke razgovore Buksovaca, koliko je tu dobrog materijala to nije normalno i naleceh na kultni razgovor sa bravarom Edom. Kako su izgoreli covjeka to nisu istine

        sigpic

        Comment


        • Pratil ko Amerikance i izbore?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pratim, tradicionalno vec

            Navijam za Trampa iako je jasno da ga ni republikanska partija nece kandidovati. Veliki soumen i ima muda da kaze stvari koji drugi misle, a ne govore. Ima tu dosta problematicnih stavova, ali ubada u centar bas ovih dana.
            sigpic

            Comment


            • Volio bi vise nego hljeba da se najedem da gledam Trumpa protiv Sandersa u glavnim debatama.

              Otpuhao bi ga Sanders, ali nema veze.

              Trump je meni otac. Pratim ja njego rad vec par godina, pitanje je bilo kad ce za predsjednika da se kandiduje kako treba. Evo sad je krenuo i bukvalno se poigrao sa predizborima. Najvece izlaznosti u historiji.

              Al ako cemo vjerovati u teorije zavjere ide republikanac naredna 2 mandata. A ako mora da se bira republikanac, daj Trumpa, republikanca iz New Yorka

              Kruz ili Hillary ako odu u Bjelu Kucu, ostvarit ce se ona predvidjanja da ce se Amerika raspasti.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Kruz, a posebno Hilari su sto se mene tice najgori kandidati ubjedljivo, Rubio ima mocne prijatelje i jasno je da ce se njegovi glasovi sliti kod Kruza i da ce ga stranka izabrati. Berni je najjaci kandidat, ali nije Amerika spremna za takvog covjeka jos, zato ce Demokrate izabrati Hilari koja je strasno pametna, sto dokazuje i alucaj sa mejlovima.

                Tramp je presmijesan generalno i ja ne vjerujem sta covjek radi i prica, imam osjecaj da se zestoko sprda i troluje i garant ako dodje do predsjednickih njegova kampanja ce potpuno drugacije izgledati.

                Kad je bio super utorak pratio sam do pet ujutro kako ih Tramp cisti samo on mozeda za sezdeset sekundi izazove u covjeku pitanje, je li ovaj covjek genije ili potpuni idiot ali neko ko raspolaze sa takvim bogatstvom sanse nema da je glup kako neki pokusavaju da ga predstave.

                Nema sto, promijesao je zestoko stvari, zgazio bi Hilari u debatama i bas bih volio da vidim taj okrsaj, ali to ce se desiti samo ako bude isao kao nezavisni kandidat. Sto opet njemu i nije problem realno, tezak je preko cetiri milijarde.
                sigpic

                Comment


                • Hilari na Trampa očekujem kao konačni obračun i, nažalost, Klintonka će to dobiti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bilo tko ko napravi od jednog miliona 9 milijardi, pa ih onda sjebe sve, ode u minus novih 6 milijardi i onda se opet vrati na 4.5 milijarde za mene je jebeni genije.

                    Ima izraz, amerikanci ga koriste. Pimping.

                    E to Donald radi. Pimpuje. Boli njega sta drugi misle, i govori ono sto zna da funkcionise. Strah. On i Bernie su isti, samo sto imaju razlicite aspekte straha. Ovaj udara na ilegalce, ovaj udara na besplatnu edukaciju i zdravstveno.

                    Najjaca mi je izjava sa zidom i 'they will pay' I samo ponavlja 'they will pay', a Meksiko ne moze da sagradi jebenu ogradu sa bodljikavom zicom, a ne zid visok 4 metra

                    Ici ce Trump do kraja, samo je pitanje da li ce uspijeti da cisit Kruza ko sto ga je cistio do sad. Jebiga, odgovara i Kruzu i Trumpu sada da se Rubio povuce, jer ce onda biti jasnija slika, sta kasnije.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Rubio je već sada poprilično zaostao, mada se tek zagrejala situacija. Za republikance je možda i najbolje da se on povuče, čisto da vide koga od ove dvojice preostalih da podrže. Mada, Tramp mi je simpatičniji iz jednog jedinog razloga - on priča ono što misli i apsolutno ga boli ćoše za ostale.
                      sigpic

                      Comment


                      • Koje njesra danas, otislo koljeno na tenisu...
                        Samo da nije nista puklo

                        Comment


                        • http://rs.n1info.com/a142586/Vesti/K...izevnosti.html

                          Covek u 17 minuta rekao vise pametnih stvari nego sto prosecan covek moze da cuje u godinu dana gledanja tv-a. Da je vise ovakvih i da su na prikladnim funkcijama pa i da se nadamo necemu

                          Comment




                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment




                            • Comment


                              • Eh da, zamalo da mi promakne i ova jubilarna...

                                Čestitam sebi ovih pet (5) prethodnih godina sa svima vama!

                                Bilo je svega i svačega... ali idemo samo napred i živeli vi meni ovako lepi, pametni i još mnogo godina da se družimo!

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X