Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada bi tu haljinu pogledali ljudi uzivo SVI bi je videli kao plavo crnu. Medjutim ako se gleda sa slike pod odredjenim uglom i odredjenim prelamanjem svetlosti, kao na slici koju je postavila Sonja veliki broj ljudi je vidi kao belo zlatnu. Sto je duze gledaju bela prelazi u svetlo plavu dok zlatna takodje tamni.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Kada bi tu haljinu pogledali ljudi uzivo SVI bi je videli kao plavo crnu. Medjutim ako se gleda sa slike pod odredjenim uglom i odredjenim prelamanjem svetlosti, kao na slici koju je postavila Sonja veliki broj ljudi je vidi kao belo zlatnu. Sto je duze gledaju bela prelazi u svetlo plavu dok zlatna takodje tamni.
      Gledo je od jutros u mracnoj i svijetloj prostori i pod razilicim uglovima a zlatna ostaje zlatna samo bijela dobije neku nijansu plave

      Comment


      • Evo sada bilo na Prvoj, kažu da mi sliku gledamo mozgom a ne očima Naš mozak može jednu boju da vidi potpuno različito i što kaže Sandu, što duže gledamo polako bela i zlatna prelazi u plavu i crnu ..

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Gledo je od jutros u mracnoj i svijetloj prostori i pod razilicim uglovima a zlatna ostaje zlatna samo bijela dobije neku nijansu plave

          Tvom vidu izgleda nema spasa

          Comment


          • Originally posted by Ser Aleksa View Post
            Evo sada bilo na Prvoj, kažu da mi sliku gledamo mozgom a ne očima Naš mozak može jednu boju da vidi potpuno različito i što kaže Sandu, što duže gledamo polako bela i zlatna prelazi u plavu i crnu ..
            Nisu valjda rekli mozgom da gledamo
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Gledo je od jutros u mracnoj i svjetloj prostori i pod razilicim uglovima a zlatna ostaje zlatna samo bijela dobije neku nijansu plave
              bRATE DINO KADA JE GLEDAS SA SLIKE NE VREDI TI DA MENJAS UGAO GLEDANJA I (sry caps) osvetljenje ...
              Probaj da skoro totalno zazmuris i gledaj je tako pa ce se "pretvoriti" u plavo crnu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ja sam odmah videla plavo-crnu, pitala koleginicu i ona je isto videla i jos se cudimo kako neko moze da vidi zlatno-belu
                lepoje objasnjeno negde da ima veze sa svetloscu i da oni koji vide plavo-crnu kombinaciju imaju odlican vid i osetljiviji su na jaku svetlost...

                Sent from my HTC posto mi se moze
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ja sam odmah videla plavo-crnu, pitala koleginicu i ona je isto videla i jos se cudimo kako neko moze da vidi zlatno-belu
                  lepoje objasnjeno negde da ima veze sa svetloscu i da oni koji vide plavo-crnu kombinaciju imaju odlican vid i osetljiviji su na jaku svetlost...

                  Sent from my HTC posto mi se moze
                  Ja imam nenormalno osjetljive oci na svjetlost pa vidim zlatno bjelu, tako da...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja imam nenormalno osjetljive oci na svjetlost pa vidim zlatno bjelu, tako da...
                    ali ocigledno nemas perfektan vid

                    Sent from my HTC posto mi se moze
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sada kada je pogledam nikako ne mogu da vidim onu skoro cistu belu i svetlo zlatnu koju sam video posle prvog gledanja. Mozak je cudo....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        bRATE DINO KADA JE GLEDAS SA SLIKE NE VREDI TI DA MENJAS UGAO GLEDANJA I (sry caps) osvetljenje ...
                        Probaj da skoro totalno zazmuris i gledaj je tako pa ce se "pretvoriti" u plavo crnu.
                        Pa zar nije poenta kako vidimo sliku kada je normalno gledamo a ne da škiljim ili nesto slicno i kada o "skoro" zazmurim opet zlatna ostaje a bijela se mjenja, kao sto rekoh vec

                        Comment


                        • Originally posted by Prle! View Post
                          Ja sam sliku maksuz skinuo dok je haljina bila zlatno-bijela, kontam, neka je na desktopu, pogledaću kasnije opet. Nakon 2h, sjedam za komp, otvaram sliku, haljina plavo-crna.

                          Ovo mi se nije dešavalo ni dok sam se drogirao

                          ludiloooooo
                          Slabo si se ti onda drogirao Prle!
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Pa zar nije poenta kako vidimo sliku kada je normalno gledamo a ne da škiljim ili nesto slicno i kada o "skoro" zazmurim opet zlatna ostaje a bijela se mjenja, kao sto rekoh vec
                            Isti slučaj i samnom, nmg da vidim nikako crnu i gotovo

                            Comment


                            • Do kontrasta monitora vam je isto, ja uzeo sad skrolam nesto kad samo mjenja boju iz plavo-crne u zlatno-bjelu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ma u startu je videli svi kao belo zlatnu samo procitali negde i videli da oni koji imaju bolji vid da je vide kao plavo crnu i onda je svi vide plavo crno.... Klasicno carevo novo odelo.... laku noc deco.
                                Da Aki i to je tacno.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X