Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kirios je jedna budaletina koja nema dovoljno teniskih rezultata da bi zavrijedio ičiji odgovor. Ne možes svakom crvu i hejteru odgovarat na prozivke, ne ide to tako.

    Comment


    • Da Novak ne igra itekako bi došao. Nema tu emocija samo čist interes, po čemu je Švajcarac poznat. Ne voli on nikog iz tour-a, može samo da mrzi kao što mrzi Novaka.
      Iz njegove perspektive sasvim opravdano jer ga je Novak potamneo i biće u drugom planu u teniskoj istoriji.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ne može da kaže kad mu je sin stariji 6 godina od Novaka, ima četvoro dece i još igra. Sam bi sebi skočio u usta.
        Srdjan je to izjavio kad je Fed imao 33,34 godine, sto znaci taman kao sad Djokovic.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • fed je od pocetka imao jako los odnos prema noletu. prozivao ga je i nipodastavao za sve zivo. vjerovatno iritiran time sto je ovaj bio drcan i usudjivao se da kaze sta misli i nije skidao gace pred njim. nole je bio puno korektniji prema njemu iako je ovaj stariji i bio je vec formiran sampion. kao kada bi nole spustao sada nekom klincu na pocetku karijere. ne ide to. srdjan samo govori sta misli i ima apsolutno pravo na to. odgojio je sampiona u uslovima kakvi su bili i pamti fedov odnos prema njemu i niko nema prava da mu ista prigovara sada. kirjos je budaletina koja ne zasluzje paznju a upravo je paznja ono sta hoce svojimm glupiranjem! i najbolji mu je odgovor ignorisati ga!

          Comment


          • Srdjan je idiot i to su jedine cinjenice.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ne bih baš nipodaštavao Srđana, umeo je i ume da se izbori za sebe i svoju porodicu što je najvažnije.
              To što koristi malo grublji rečnik ne menja činjenicu da je suština tu i da je u pravu na kraju balade.
              I da, iskreniji je, kaže otvoreno ono što drugi misle.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nije iskren nego je idiot.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • idio ne moze sam ni iz cega bez icije pomoci stvoriti sampiona kakav je nole! i to ne samo igracki vec u svakom pogledu. i to je jedina cinjenica!

                  Comment


                  • Auuuuu, al ste zastranili

                    Comment


                    • Originally posted by talicni View Post
                      idio ne moze sam ni iz cega bez icije pomoci stvoriti sampiona kakav je nole! i to ne samo igracki vec u svakom pogledu. i to je jedina cinjenica!
                      Nije bez pomoci, a jeste idioot, bahat, sirovina, klasican snsovski materijal.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Bojana jel to kod tebe PTSP

                        Comment


                        • Ovo je jedna od većih gluposti i podmetačina, svog sina je doveo do visina kakve Srbija, a ispostaviće se i svet ne pamti. Kakav SNS, kakvi bakrači. Stvarno je epohalna glupost reći takvo nešto.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Nije iskren nego je idiot.
                            Bez Srdjana nista ne bi bilo od Novaka I njegove karijere. Tesko da je idiot, mozda ostrascen, nacionalista, drzak, bezobrazan ali idiot nije.

                            Dovoditi ga u vezu sa SNS je bas onako neukusno, jer se zna kako I na koji nacin se ta bagra obogatila I dosla na poziciju.

                            Srdjan je otac pre svega, balkanac, koji ne bezi od svog mentaliteta I njegov prekid svesti se desava onog momenta kada neko nesto lose kaze za njegovo dete. Jer to je Novak, njegovo dete.
                            A nije da su mu mediji naklonjeni.

                            Ja nemam decu a mislim da je to pridrodni mehanizam, zastita sopstvene krvi, sa sigurnoscu mogu da kazem da bi svaki roditelj zivot dao za svoje dete.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • To sto ga ja dovodim u vezu sa SNSom ne radim bez razloga, nego zato sto su i to cinjenice.

                              https://svet-scandal.rs/srdan-dokovi...roslavi-sns-a/


                              I Indigo, ti si otisao u drugu krajnost, ja nikad nisam nista rekla o njemu kao o ocu, ja sam govorila o njemu kao o nekome koji je uvek i svuda pljuvao Federera i vrejdao ga, koji je milion puta presao granicu dobrog ukusa i koji ce to i dalje da radi. I da zbog toga, Federer nikad ne treba da se pojavi na turniru u Beogradu.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                To sto ga ja dovodim u vezu sa SNSom ne radim bez razloga, nego zato sto su i to cinjenice.

                                https://svet-scandal.rs/srdan-dokovi...roslavi-sns-a/


                                I Indigo, ti si otisao u drugu krajnost, ja nikad nisam nista rekla o njemu kao o ocu, ja sam govorila o njemu kao o nekome koji je uvek i svuda pljuvao Federera i vrejdao ga, koji je milion puta presao granicu dobrog ukusa i koji ce to i dalje da radi. I da zbog toga, Federer nikad ne treba da se pojavi na turniru u Beogradu.
                                Ne znam koliko je to krajnost. Mislim da je to srz.

                                Nek dodje Roger, mozda mu se I svidi Srbija pa kupi neku nekretninu
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X