Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    shminka je musko
    poenta je ista
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Ubjedjujem ja tako dobroh druga, fedjinog navijača žestokog već mjesecima da je Novak najbolji, neće ni da čuje...

      i sad nakon finala RGa, ponosno kaže...ne možeš biti goat i izgubiti 6-0 u GS finalu...rekoh upravu si, a pogotovo ne ako u istom osvoji 4 gema


      Ima vremena da se covek pomiri s tim da je Rodzer treci najbolji
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        U Spaniji mnogo vise ljudi mrzi Nadala nego u Srbiji Djokovica ili posebno u Svajcaraskoj Feda. Bas je neuporedivo. Mrze ga odredjeni zbog njegovih stavova i svake godine sve vise. Nema to vez sa tenisom. Mrze ga jer je kod nezavisnosti pricao, da uvek vidi Kataloniju kao deo Spanije, kada je Sances postao premijer (na ustavni ali jako cudan nacin, da premijer postaje onaj koji proglasi glasanje za nepoverenje vladi, pa ako prodje a oborili su vladu Rahoja tako), pa je Rafa rekao da bi bilo fer da gradjani izglasaju, ne vole ga jer uopste u intervjuima nije "iz te price", neki ga ne vole cak jer navija za RM iako je to manji broj, neki ga ne vole zbog nekih odgovora o zaradi poa okrenuli da je seksista. I ima jos par razloga. Ali neuporedivo je to sa Novakom i Rodzerom u svakom slucaju. Javna je tajna da ima stotine hiljada ljudi bar, koji ga ne mogu ocima. Samo i treba da ga bude bas briga, nista lose ne radi.

        Nisam imala pojma da ima toliko ljudi bas koji ga ne podnose, i to eto iz raznih razloga i pobuda, ali nije ni Novak u nista boljoj poziciji.
        Od fakin poreza, zene, taste, strica, oca, brace, raznih opskurnih likova sa kojima voli da ocijuka, sto se nije "izjasnio za ono trodnevno batinanje, a vazna mu prava crnaca", piramide, grli drvece, Pepe, crkva, kristali, antivakser meditacija i vrv ne mogu da se setim svih sranja i budalstina, sto svojom "krivicom", sto totalnim nerazumevanjem i ogranicenoscu palanacke javnosti.
        A i da je po ukusu sirih masa, opet bi bilo grupa i ljudi koji bi hejtovali, prosto je to tako u nasoj prirodi.

        Ali i inace ljudi su ekstremno glupi. Prvo svaki covek, pa samim tim i sportista ima pravo i na misljenje i na stav, i na privatan zivot, Novak eto nazalost voli svoj da deli sa svima ali to su normalni zdravi, mladi, porodicni ljudi. Niti su kriminalci, niti su nekome nesto uzeli, sve svojim krvavim radom postigli i dostigli sportske visine koje malo ko i moze i da zamisli i onda jos ne smes ni da zines, jer boze moj moze neko da te opljune, moras da imas opsteprihvacen drustveno ispravan stav, i da ne talasas previse.
        Drago mi je sto se ne trza mnogo oko toga, niti uzbudjuje, fura svoj fazon i zabole ga. A cinjenica je da ga te mambo-dzambo egzibicije ispunjavaju i pune mu baterije. Samo je to vazno i samo je to bitno.

        Mada ovo Rafi nije trebalo nikako da kritikuje macana Sanceza, to mu vec debelo zameram
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kad bi isli po svajcarskim portalima, videli bi i da Federer nije bas skroz omiljen, ima i tamo hejterskih komentara i to sudeci po imenima onih kojih i ostavljaju, to su Svajcarci.
          Uglavnom je zamerka sto je toliko zastupljen u medijima i sto su u 99% slucajeva te vesti pozitivne i sto ga ne kritikuju, plus da je on samo jedan teniser, prebacivac loptice i nista drugo...
          tako da nijedna zemlja nije operisana o hejtovanja
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Wizard

            Comment


            • Tja ,samo vas čitam kako kukate oko Dina i da je "preletač"...
              Šta ja da radim...da se muža kao Nadalovca koji me zeza od nedelje odreknem?

              Vrhunac je jutros bio...pročitao da je Novak šetao bos i kaže :"Naravno da će ići bos..."
              Reko' skontao čovek Noleta i njegovu filozofiju, a on nastavi :"...kad' ga Rafa izuo u nedelju."

              I sad' smišljam kako da se osvetim...

              Šalu na stranu Rafa i Rodžer zaslužuju poštovanje zbog svega što su uradili i postigli, ali Novak je Novak...dobro i Del Po po malo
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Mada ovo Rafi nije trebalo nikako da kritikuje macana Sanceza, to mu vec debelo zameram
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Bojana, jel mozes sada da vratis vreme za jedan sat unazad, posto se pomerilo vreme? Mislim kada nisu ljudi ulogovani.

                  Comment


                  • Mene neko ovde zajebava, pre par dana sam namestala vreme
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Mene neko ovde zajebava, pre par dana sam namestala vreme
                      Nije bas pre par, a i u medjuvremeno se menjalo vreme :P


                      Hvala

                      Comment


                      • Namestila sam
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Vidim da je SK uzeo prenose Bundeslige, eh kad bi uzeli od ES i ostale slemove, gde bi nam bio kraj
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Uzimaju/uzeli i NHL (americko-kandaski hokej), ali o tome se vec prica odvano (i o Bundes), o tenisu ni slovo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nema sanse da uzmu ostale slemove, meni je u glavi da je relativno skoro bila vest da je ES produzio ugovor
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ali ode Primera 😔

                                Obe strane mislim na SK i Arenu po ugovoru ne smeju zvanično da saopšte šta je ko otkupio još uvek.

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X