Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko politike, a mene sasjece u korijenu, da slucajno ne zucnem koju vise o politici..

    Sad kad pocne pricu kako to nije isto, nikad to nije isto...

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Miloolja tebe treba proglasiti za ministra za sirenje panike,pocecu da kopam tunel da se sakrijem od Korone. Ti izgleda ocekujes da krenemo da padamo kao muve.
      Ne pricaj gluposti i ne prepisuj.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne radim ni jedno ni drugo uciteljice,samo pokusavam da ti kazem da malo spustis loptu,od necega mora da se umre a Korona to nece biti u Srbiji,nas su bre bombama sa uranijumom gadjali pa smo nekako preziveli a sad treba da se plasimo neke Korone,vise me brinu posledice tog uranijuma nego neka Korona,pticji i svinjski grip,lude krave.

        Comment


        • Ne treba paniciti, ali ovo tvoje je jos gore, nece nas, mi smo Srbi, znas sta smo sve preziveli
          idi onda u Italiju, bas da vidim da li nece ili hoce
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Neces mi ti govoriti da sam uciteljica (ovo ti je opomena, a lepo ti kazem da ne prepisujes), niti ces mi govoriti sta da pisem, ni ja tebi ne govorim, vec te samo skrolujem, svuda.
            Preporuka da isto i ti to radis.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              idi onda u Italiju, bas da vidim da li nece ili hoce
              Pa, kako koga..









              Comment


              • Po meni je procenat smrtnosti od 3% prilicno zabrinjavajuci.
                Ne konkretno za mene ali za neke starije clanove u blizoj i daljoj rodbini,dosta njih ima i odredjene respiratorne probleme,visok pritisak,srcane probleme sto mnogostruko povecava rizik.Mnogi koji su prezivjeli ovaj virus imaju trajno ostecenje pluca,ostavlja trag na organizam.
                Tako da nemojte da zajebavate nije ovo bezazleno.

                Comment


                • Prebacite se u Pricaonicu.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Hahahahahahaha nemoj u Pricaonicu. Neka se ona tema malo izluftira

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Po meni je procenat smrtnosti od 3% prilicno zabrinjavajuci.
                      Ne konkretno za mene ali za neke starije clanove u blizoj i daljoj rodbini,dosta njih ima i odredjene respiratorne probleme,visok pritisak,srcane probleme sto mnogostruko povecava rizik.Mnogi koji su prezivjeli ovaj virus imaju trajno ostecenje pluca,ostavlja trag na organizam.
                      Tako da nemojte da zajebavate nije ovo bezazleno.
                      Upravo zbog ovoga sam i ja zabrinut.

                      Mnogo me nervira neozbiljan pristup ovakvim stvarima... recimo svaki asmaticar koji pokupi virus je bukvalno osudjen na smrt a nama se ovde serviraju price poput preziveli smo bombardovanje, Srbi imaju genetski kod koji sprecava od virusa i tako dalje.

                      Comment


                      • recimo da nesto znam o tome i da to nije tacno
                        Wizard

                        Comment


                        • Zato, dok se nadamo da ovi nesposbni urade nesto i donesu konacno neke mere, treba da slusamo prave domace i strane lekare, pranje ruku je prva i osnovna stvar.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Za sta me majke ti uporozavas,kakvo prepisivanje pominjes? I odmah da ti kazem nije me briga sto imas neku moc ovde da banujes,slobodno,ne moras ni da me upozoravas. Pisi sta hoces,ali jasno ti je valjda da nije tvoje misljenje sveto pismo i da mi ostali imamo isto svoje misljenje koje se ne slaze sa tvojim.

                            Comment


                            • Koje je to drugacije misljenje? Sto vredjas i omalovazavas druge clanove? Ovde to neces raditi, a da li te briga sta ja mogu ili ne, ne zanima me previse.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ocekujem da mi napakujes ban kao i s Goldom sto si uradila,hvala i nadam se da ces preziveti Koronu.

                                Comment

                                Working...
                                X