Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Joshmor je bezobrazan sećam se i ja tog posta. I to sve nešto na sitno podjebava. Ostrašćen. On ne gleda više Djokovića samo nego jedno oko i na Federera da dotrči ovde da podjebava Bojanu.

    To sam primetio i ja koji sam ovde 2% forumskog vremena.

    Sve veći broj ljudi se buni zbog Joshmorovog bezobrazluka, tako da treba ga banovati.

    Sendvič hoću s piletinom i pavlakom i krastavčićima.

    Comment


    • A kakvu bi piletinu? Grlovanu mozda? I ukusnije sa majonezom, umesto pavlake
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        A kakvu bi piletinu? Grlovanu mozda? I ukusnije sa majonezom, umesto pavlake
        Moze sa medom za mene
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Cije porodice diram???
          O cemu pricas ti covece?

          Samo poslednju opomenu koju si dobio (negativne poene), da parafraziram... Na Bojanino, nadam se da ste bili dobri da ne citam unazad (valjda posle finala AO), ti napises: jesmo, jer ti nisi bila tu!

          I tebi to nornalno?? Nemas problem sa tim? Vec ona ima problem sa tobom?

          Ok, nemamo sta dalje da pricamo, a ti nastavi po svome, pokusavala sam da ti objasnim vise puta, ali ne vredi.
          pa ti si napisal chwiju da tako moze da parafraziram da razgovara sa mamom,zenom ili s kim vec,

          na koncu,bojana je tebi obrisala post

          a to za pristojnost posle AO-istina ziva...

          edit-posto se post pojavio,-mislim da sam rekao sustinu


          e toq!
          Last edited by Beocca; 21-02-20, 14:25.
          Wizard

          Comment


          • Pojavio ti se post zato sto su ti istekli poeni i vise ne moram da ti odobravam postove.
            Ali znajuci tebe, to nece dugo trajati...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Wizard

              Comment


              • Joshmore proglašavam te za poglavicu borbenog plemena koje se bori protiv diktature na ovom forumu.

                Ukoliko se naša borba završi neuspehom a sva je prilika da hoće predlažem egzodus na B92 forum.

                To će biti krvna osveta B92 foruma Sport Klub forumu...

                Comment


                • Nek vam je sa srecom, tamosnje moderatore znam, ne bi vam trpeli ni 5% ovog sto vam se ovde trpi.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Joshmore, covece boziji... ne diram ja njegovu ili bilo ciju porodicu, samo ne moze tako da komunicira sa mnom, to ako mu one dozvole slobodno. Problem drustvenih mreza i foruma i jeste sto svi ti besni i "jaki" su manji od makovog zrna, pa sve nepravde i frustracije iz stvarnog zivota ovde resavaju. Bzvz.

                    Originally posted by Indigo View Post
                    Moze sa medom za mene
                    Dok ne zasluzis epitet naseg bota...jok.
                    Ajde da te cujemo...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma ložim vas Bojana, ne bih ja tebe i Olju napustio ni za šta na svijet..

                      Vi ste moje muze..

                      Comment


                      • Navuko sam se, gotovo je sad. HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAH
                        Last edited by bojanaBG; 21-02-20, 18:49. Reason: ...

                        Comment


                        • Hahaha..
                          Ja ne znam ko može da odoli našim žutaćima. Jedan od najjačih naslova svih vremena koje sam pročitao bio je nešto u sledećem fazonu:

                          Nakon što je Lotar Mateus tražio Marijani da mu vrati prezime Marijana Mateus je preko našeg lista odgovorila Lotaru da je njeno prezime njena stvar i da joj vrati slike iz zajedničkog života i prestane da se kiti tudjim perjem..."
                          Last edited by Chiwwi; 21-02-20, 18:16.

                          Comment


                          • Ljudi ne znaju foru, kako sa Oljom i Bojanom. Non stop idete na njih dve a tu prolaz nemate nikako. Treba ih okrenuti jednu protiv druge to vam je jedina opcija a imate 2% šanse. I to sve zavisi od Rogera i Djokera, ako se popičkaju nešto ozbiljno u real life, pa da one u afektu krenu da se sukobljavaju izokola, a vi tada da podgrejete ulje na vatru.

                            Kakav sam pogan ko Englez, na obe strane, pa koja pobedi, eto mene pegava.

                            Comment


                            • Daj prestanite menjati ta imena baš dečiji fazon. Još bolje, ukinuti tu mogućnost

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post
                                Ljudi ne znaju foru, kako sa Oljom i Bojanom. Non stop idete na njih dve a tu prolaz nemate nikako. Treba ih okrenuti jednu protiv druge to vam je jedina opcija a imate 2%0.0000002% šanse. I to sve zavisi od Rogera i Djokera, ako se popičkaju nešto ozbiljno u real life, pa da one u afektu krenu da se sukobljavaju izokola, a vi tada da podgrejete ulje na vatru.

                                Kakav sam pogan ko Englez, na obe strane, pa koja pobedi, eto mene pegava.
                                Eto, ispravila sam ti i to
                                Nas 2 i da se pokacimo oko tenisa, to ne moze da traje duze od par sati, tako da je i ta opcija osudjena na propast

                                Originally posted by torpedo View Post
                                Daj prestanite menjati ta imena baš dečiji fazon. Još bolje, ukinuti tu mogućnost
                                Pre je bilo zabranjeno, ja sam se svim silama borila protiv toga, ali je onda je neko od admina dozvolio tj. direktno nekom promenio i to je bio kraj jer ako moze jednom clanu, onda moze svima.
                                A uvedeno je onda kao opcija jer je mene mrzelo da svaki cas menjam, smorili su me sa zahtevima
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X