Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde ne zezajte, otvorite tu temu. U kolko je zrijeb? Ceka se i Rafina odluka danas..

    Comment


    • Evo sad cu, nisam stigla ranije
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Ajde ne zezajte, otvorite tu temu. U kolko je zrijeb? Ceka se i Rafina odluka danas..
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Aj sa srecom.. Mada, mogao je odmorit' malo.

          Comment


          • Samo da izrazim podrsku svom saborcu koji je otisao na trodnevno hladjenje uz poruku ceracemo se jos.

            Comment


            • Hvala što ste nas kontaktirali!

              Bas me zanima da li cu dobiti odgovor na poslatom mejlu redakciji sportkluba u vezi tiranije na forumu od strane pojedinih admina
              Last edited by 40:15; 06-12-19, 01:02.

              Comment


              • Tiranija?? Ajde dozovi se pameti, ne uznemiravaj ovuda i ne talasaj previse. Saznacemo i ti koji si dupli nalog, polako.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • jaooo kao ne znas, a ne podnosis bojanu [emoji23]

                  Comment


                  • Samo ekstremno neinteligentna i malicozna osoba ce za bilo koga da kaze da nekog ne podnosi, a da je pritom ne poznaje.

                    I ovo samo govori koliko vi, vi koji se stalno nesto bunute, zalite, isterujete neku pravdu, poredite babe i zabe, veze nemate ni sa cim.

                    Kada si ti video da ja nju ne podnosim ili bilo koga drugog?

                    To sto se ne slazem uvek sa njom??

                    Sto pise na onom grafitu: Nije Vucuc kriv, mi smo govna.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nisam ja. Samo kažem. [emoji23]

                      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Znamo da nisi ti.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post

                          Sto pise na onom grafitu: Nije Vucuc kriv, mi smo govna.
                          Apsolutno se slažem, često kod nekih moderatora ovde pronadjem segmente ponašanja gore pomenutog. Zbog toga nekada znam i burno da reagujem - ukažem na takvo ponašanje. Najtužnije je što ti isti znaju da kritikuju takvo ponašanje i da se zgrožavaju, ali nisu u stanju da ga primete kod sebe u ovom nasem mikro okruzenju.
                          Last edited by mark !t zer0; 06-12-19, 14:56.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Svi bi trebali da spuste loptu, ja znam koliko puta admin/mod ne reaguje odmah, sve u nadi da ce se smiriti situacija, a kad se ne smiri, onda pukne film, banuje sve redom.
                            E onda se tu nadju redovni drveni advokati koji isteruju neku pravdu, pa nastane jos veci haos.

                            Od sledece teniske sezone, opomene ce ici na prvi pokusaj provokacije, cisto da znate i da budete upozoreni na vreme.
                            Neka ostane 5 forumasa, ali makar ce oni pricati ljudski i normalno o tenisu.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • opa znaci ovde ima i nazadnjackih botova, sada su stvari malo jasnije.. pa jbt svugde vas ima, strasno

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Tiranija?? Ajde dozovi se pameti, ne uznemiravaj ovuda i ne talasaj previse. Saznacemo i ti koji si dupli nalog, polako.
                                Ja znam ko je (prelako je za provaliti) ali nisam drukara

                                Dole tirani...
                                P.S. Samo kada si se ti nama vratila odakle god i da je sve ok
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X