Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Mare jeste to napisao, ja sam ga pitala čemu to, nije odgovorio...
    I užasno je da je prošao sa opomenom a ne banom jer je time uvredio i opsovao sve nas koji smo sinoć navijali za Medu/protiv Nadala.
    Ja kapiram navijačku ostrašćenost, ali pravila su jasna.
    Joshmor kada je Bojana napisala to za Novaka i Rafu samobanovala se na mesec dana.
    Mare nije napisao to sto je joshmor napisao, bila je blaza verzija.
    Jutros ja nisam znala da li je upuceno forumasa ( a znajuci Mareta jednostavno nisam verovala, jer nema istoriju takvog ponasanja) ili publici, sto mi je bilo verovatnije. Taj post je editovan i dobio je opomenu, to je live tema i malo su labavija pravila.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Mare nije napisao to sto je joshmor napisao, bila je blaza verzija.
      Jutros ja nisam znala da li je upuceno forumasa ( a znajuci Mareta jednostavno nisam verovala, jer nema istoriju takvog ponasanja) ili publici, sto mi je bilo verovatnije. Taj post je editovan i dobio je opomenu, to je live tema i malo su labavija pravila.
      Bojana jeste napisao "sisajteeee" nije bila ona druga reč,sada videh da je editovao Jošmor gore i ja sam ga pitala kome je to upućeno i čemu to, ali nije odgovorio...
      Bilo, prošlo, neću produbljivati ali nije ok ni u žaru "borbe"
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • A sledeci put za najmanje vredjanje i psovanje forumasa prvo, pa i sve ostale ide sigurno ban, frustrirani, live tema, nebitno.. Da ne mislite da ako je ovo proslo moze i ostalo.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Meni to smešno, dečija posla. Ne vređa me kad se tako piše, malo frustracija nije na odmet. Pobrisati i gotova priča, manite se banovanja. Ako se neko posle zavrati i tvrdoglavo brani stav e onda ga rebnuti.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Mare nije napisao to sto je joshmor napisao, bila je blaza verzija.
            Jutros ja nisam znala da li je upuceno forumasa ( a znajuci Mareta jednostavno nisam verovala, jer nema istoriju takvog ponasanja) ili publici, sto mi je bilo verovatnije. Taj post je editovan i dobio je opomenu, to je live tema i malo su labavija pravila.
            Redovno on to koristi, nije napisao bukvalno kao što je joshmor napisao ali vidi se na šta je ciljao

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Bojana jeste napisao "sisajteeee" nije bila ona druga reč,sada videh da je editovao Jošmor gore i ja sam ga pitala kome je to upućeno i čemu to, ali nije odgovorio...
              Bilo, prošlo, neću produbljivati ali nije ok ni u žaru "borbe"
              Zato sam i rekla da je bila blaza verzija, a posto sam procitala celu live temu, tj. sve sto mi je promaklo, moj zakljucak je da se svadjao sa publikom.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ako se Bojana stvarno samobanovala onda veliki respekt za nju..
                Mogla bi i ti Olja neki put da se samobanuješ, niko više neće da trpi tvoj zulum ovde..

                Pozdrav za brata Joshmora..
                Izdrži pobratime..

                Što se tiče haosa na forumu izazvali su ga Nadalovci, kako li će se tek ponašati kad Nadal osvoji 20-ti slem, ne smem ni da zamislim..

                Što se Nadala tiče sve dok ne prelazi 20 slemova nemam nikakav problem da osvaja iste.
                Šteta što će iseći Noleta na No.1 a slem ko slem manje-više nije strašno.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Meni to smešno, dečija posla. Ne vređa me kad se tako piše, malo frustracija nije na odmet. Pobrisati i gotova priča, manite se banovanja. Ako se neko posle zavrati i tvrdoglavo brani stav e onda ga rebnuti.
                  Nebitno da li ti je smesno. Prosto forum ne sluzi da se prazne i oslobadjaju frustracije, kakve god da su, a ne moze napisana recenica ili post da te rastereti, veruj mi, bolje istrci koji krug oko zgrade, to vec sigurno pomaze.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Zato sam i rekla da je bila blaza verzija, a posto sam procitala celu live temu, tj. sve sto mi je promaklo, moj zakljucak je da se svadjao sa publikom.
                    Ako ćemo tako, možda je bilo upućeno i nekom sa foruma. Jer smo i mi ovde publika

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Nebitno da li ti je smesno. Prosto forum ne sluzi da se prazne i oslobadjaju frustracije, kakve god da su, a ne moze napisana recenica ili post da te rastereti, veruj mi, bolje istrci koji krug oko zgrade, to vec sigurno pomaze.
                      Ja nemam problema sa tim, valjda se to vidi iz mojih postova

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Ja nemam problema sa tim, valjda se to vidi iz mojih postova
                        to sto sam se direktno obratila tebi ne znaci da si takav naravno, bilo je uopsteno, na ti
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Ako ćemo tako, možda je bilo upućeno i nekom sa foruma. Jer smo i mi ovde publika
                          Vec sam objasnila kako sam razmisljala, nema razloga da se ponavljam.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Napisao je sisajte gaaaa..
                            Mara ga je pitala kome ti to?
                            A on je ćutao.

                            Ali dobro, pravićemo se blesavi, ne znamo kome je to rekao, ja tipujem da je to rekao jagnjićima..

                            Comment


                            • Dobio je imunitet odozgo, to je to. Džaba dalje nastavljati..

                              Ja lepo rekoh, ako se je obraćao publici onda znači da se obraćao nama jer smo i mi na neki način piblika pošto smo bodrii Medjeda.

                              Comment


                              • Izleteo se, a to što nije odgovorio na moje pitanje kome je bilo upućeno njemu na čast.Možda nije video pitanje, ali bi bilo ok da je on sam rekao ili da sada kaže kome je bilo upućeno da ne tumačimo mi šta je mislio...niko od nas valjda još nije naučio da čita misli...
                                Bojana misli da je Njujorčanima, ja msm da je nama...zato sam i pitala...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X