Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve do oklagije je bilo legitimno. Sta ce Jeca da razvlaci da bi imala oklagiju, psenicne klice ili mlevene godzi bobice.

    Daj se uozbilji
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Oklagija za masažu za uklanjanje celulita - maderoterapija. Nije joj jasno kako ima celulita a jede samo travu, a ne zna da samo debele životinje jedu biljke a fit jednu meso. I onda naručila na e bay. I taman što je maserka krenula da je trlja ona čula zavijanje Mine Kostić

      "proživi bar ostatak svog života, tvoj dodir hoću neću bilo čiji, briga me što si ti, od mene stariji"

      prolazi jednim od 352 hodnika i sobi i zatiče Novaka u 32. wc na 7 spratu, vidi da je sa WA otvoreno i vidi gore piše Sara i tri srca.

      Vratila se po oklagiju i BUM. Kako je sedeo na šolji i slušao ona ga u rame spizdi. Ode novi Xiaomi Novakov na pod na ekran, puče ko bas.

      "Kako si mogao ovo da mi uradiš??? Sa pevačicom!??? Balavicom???

      E sada ću te izblamirati kao nikad niko nikoga. Praviću sapun od grudnog mleka. Umrećeš od sramote, a povreda ćete sprečiti da ikada postaneš GOAT"

      rekla je Jeca ljutito i krenula do zamrzivača sa zamrznutim grudnim mlekom spremna da odmah krene u ostvarivanje svog plana.

      Comment


      • Možda nije za ove, nisam sigurna pa prebacite. Hvala
        Pažljivo pročitati...

        Gimelstob je tema...

        http://www.insidetennis.com/2019/08/...whistleblower/
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Ali uvek igraš protiv istih protivnika. Ne može Nadal početi da servira 212km/h. Sve se zna u tenisu, slično kao u f1. I tu moraš gume da čuvaš i spremaš se za različite trke. Boks isto moraš dosta da razmišljaš da se prilagodjavaš.

          Plejmejker pre, sada više ne, ali sve pozicije u košarci traže kefalo. Dok QB da bi bio, uspešan, mora da ti radi mozak 300 na sat, da gledaš levo desno ko je slobodan, pogotovo u ključnim momentima.

          Ne bih ja to sve poredio ali ne bih ni stavljao tenis na neki pijedestal.
          Pod broj 1.Tenis je medju 3 najpopularnija sporta na globalnom nivou,tek nesto iza kosarke,naravno fudbal je neprikosnoven,i to je impozantno s obzirom da je to individualan sport,tako da ga ne stavljam na pijedestal
          2.Nadal ne mora da servira 212,jer mu nije potrebno,a verovatno da mu je potrebno to bi i uradio,a samo pogledaj Rafinu igru 2005 i 2019 i videces da to nije isti igrac,koliko puta je menjao stil samo da bi dobio Novaka ili Rogera,isto vazi i za ova 2,svaka sitna promena menja sve
          3.Nisam rekao da su kosarka i fudbal za glupe,po meni lepi sportovi i zato su tu gde jesu u svetu,ali odredjene pozicije kao golman ne zahtevaju pretrranu inteligenciju,pa i centar u kosarci,plus su ekipni sportovi,znaci ako ti se umori mozak i nemas koncentrwciju,tu je neko da te zameni

          Comment


          • Stefane a šta bolje razumeš srpski ili bugarski? Je l možete oba da kontate?

            Comment


            • I da americki fudbal ne pratim,ali sigurno zahteva inteligenciju,verovatno kao fudbal,ali opet moze neko da te zameni kad ti koncentracija padne

              Boks ajde ima tu nesto do inteligencije priznajem greska,ali lik od 120 kila ne moze da izgubi od lika od 60 kolko znam?U tenisu je moguce svasta
              Stefke,vi Makedonci pricate ko navijeni,ja brzi jezik u zivotu nisam video,a jako je tesko da se nauci za Srbe,ali ga razumem savrseno bar Skopski dijalekat, jos znam da imate mnogo dijalekata koje ni sami medju sobom ne razumete

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Live tema je sredjena koliko je moguce, ko je trebao dobio je opomenu, niko nije banovan da ne ispada da se svetim Nadalovim navijacima i to je to.
                Ovde pazite sta pisete jer vise nema opravdanja, adrenalin i ostalo, mec se odavno zavrsio.

                zbrisala si mi cestitku,a ja ne znam zašto

                čestitka je bila iskrena i od srca,a ti ako u svemu vidiš provokaciju,projektuješ sebe ( nazivajući rafu nadrogiranim recimo)

                ja samo kažem da ima čestitam od srca što podržavaju pulena koji udara protivnika na kolenima i tri puta traži da se ponovi servis jer nije bio spreman

                jednom

                drugi put

                i onda treći put

                dakle


                pre toga je medo tražio med. pomoć

                ne lažem.ne zovem nikog nadrogiranim i dobijem opomenu da ne bi ispalo da se ti svetiš rafinim navijačima

                pa............
                Wizard

                Comment


                • Nisam ja obrisala, tako da ocekujem jedno izvinjenje, ako si uopste u stanju da se izvinis.

                  A smatraj se upozorenim za spominjanje dopinga, sledeci put ces biti banovan.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • I dobio si opomenu za ono sto si pisao na Nadalovoj temi, tamo je i editovan post, a ne za live temu, tako da i za to ocekujem izvinjenje.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • izvinjenje se zaslužuje.nisi ga zaslužila,naprotiv
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by joshmor View Post
                        izvinjenje se zaslužuje.nisi ga zaslužila,naprotiv
                        Pogresno si me optuzio, sve sto si rekao da sam uradila, ja nisam uradila, imam i dokaze ako je potrebno
                        Ali ovo sve govori o tebi, neces da priznas da si pogresio, nego pricas o nekom izvinjenju koje treba da se zasluzi, lol

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Joshmore, ja sam brisala neke postove jutros i to ne samo tvoje.
                          Onakvo pisanje nije dozvoljeno, sta mislis o nekom igracu, nebitno, ne mozes da iznosis to ovde na taj nacin. Sve moze da se kaze drugacijim i normalnim recnikom, u suprotnom prvo brisemo, pa onda dalje. Ne mozes da pises ni na fan temi, ni nigde, milion puta objasnjeno.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • vi morate da se dogovorite sa sobom,al stvarno

                            nit sam psovao,niti lagao -upitao kako mogu da navijaju za nekog ko radi takve stvari

                            al najgore sto brisete postove pa sad drugi mogu da nagađaju dal je mare napisao sisasjte kurac i da veruju meni kad napošem za rafu kako može ono da radi

                            a bojana mi drži slovo o pominjanju dopinga
                            Wizard

                            Comment


                            • Mare jeste to napisao, ja sam ga pitala čemu to, nije odgovorio...
                              I užasno je da je prošao sa opomenom a ne banom jer je time uvredio i opsovao sve nas koji smo sinoć navijali za Medu/protiv Nadala.
                              Ja kapiram navijačku ostrašćenost, ali pravila su jasna.
                              Joshmor kada je Bojana napisala to za Novaka i Rafu samobanovala se na mesec dana.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Elementarno nepostovanje sagovornika i mesta na kome si je evidentno, kao i nedostatak kulture. Ako ti ne znas sta je primereno, a sta ne, a iz ovog tvog posta se vidi, ne mogu tu nista stvarno.
                                Odmori malo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X