Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 7528. View Post
    To da. Ja sam Safina obožavao iako sam ga malo zakačio što se karijere tiče. Čim sam video da zateže reket u mrežu, sličan temperament, legenda.

    Sada su svi u tom nekom fazonu, aii kažem, ima i onih što muškost preko dlaka broje. Kao muško si ako si dlakav po telu i još gore ledjima.

    Kojoj ženi se to dopada, da li su takve normalne
    Uroše ti mora da si ćosav čim ti dlake smetaju..
    Kad si dlakav lako ćeš da se izdepiliraš ako to tvoja draga voli ali ako si ćosav nema dodavanja..
    Last edited by Chiwwi; 01-09-19, 00:02.

    Comment


    • Muško bre mora da liči na majmuna..

      Ponašanje je pak skroz druga stvar..

      Comment


      • Nisam ćosav ali ja to sve redovno održavam, ne treba mi ni na licu ni nigde. Baby face pleni.

        Nego interesantna paralela sad razmišljam, Nole i moj brat 2 dana razlike rodj, isti znak, preinteligentni,

        Role i ja 10 dana razlike, ego do neba i veliko srce. Mi otvoreni i iskreni a Nole i burazer moj dvolični.

        Iako ceo svet misli da su oni fini a mi zli. Sad sam upravo shvatio ovo sve.

        Pravda za Rodžera. I ja igram jednoručnim bekhendom kada igram. Tačno mi dodje da promenim tabor he he
        Last edited by Cassius Clay; 01-09-19, 00:06.

        Comment


        • Originally posted by 7528. View Post
          To da. Ja sam Safina obožavao iako sam ga malo zakačio što se karijere tiče. Čim sam video da zateže reket u mrežu, sličan temperament, legenda.
          Jedan od jacih momenata je bio u Monte Karlu kad je dosao na mec, da li je bio Lapenti, Masu, Cela, nemam pojma sad i iznenadio se na mrezi s kim igra, mortus brat od zurke, jedva ustao da igra tenis
          sigpic

          Comment


          • Ja se izvlačim na forhend kao Nadal, bekend uopšte ne koristim..

            A po karakteru sam najbliži Noletu..
            Volim žene al' sam zauzet..

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Jedan od jacih momenata je bio u Monte Karlu kad je dosao na mec, da li je bio Lapenti, Masu, Cela, nemam pojma sad i iznenadio se na mrezi s kim igra, mortus brat od zurke, jedva ustao da igra tenis
              Umetnik

              Comment


              • Meni je Federer medj' ženama recimo ovako nešto:




                Nadal ovako:




                A Noleta je najbolje opisala Seka-Šveca

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Pa da, zar ti i ja nemamo tu neku vezu?

                  Ps.odgovori na tadbasu, ako hoces, ubice nas olja [emoji3]
                  Naravno da imamo.. Ali to ne treba da se zloupotrebljava u raspravama..

                  Comment


                  • Pa poneki put moram

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Znači ne plašim se Olje samo ja. Beže ljudi po temama.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Pa poneki put moram

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Ajde ovaj put ti je oprošteno..
                        Sledeći put zbog zloupotrebe te moći pomisliću svašta..

                        Comment


                        • Originally posted by 7528. View Post
                          Znači ne plašim se Olje samo ja. Beže ljudi po temama.
                          Čak Noris kad vidi Olju predje na trotoar prekoputa.
                          Preventivno..

                          Comment


                          • Pametan
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Ajde ovaj put ti je oprošteno..
                              Sledeći put zbog zloupotrebe te moći pomisliću svašta..
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Prepiska Sare Jo i Novaka Djokovića. Pogledajte šta je atraktivna pevačica slala ranjenom teniseru na WA. (FOTO)

                                Neimenovan izvor dostavlja nam šta je sve mlada pevaćica poslala teniseru tešeći ga zbog ispadanja.



                                Ranjeni teniser odgovorio. - poljupcima.

                                Takodje, do naše redakcije stigle su indicije da je svetski broj jedan povredio rame kada ga je žena udarila oklagijom u isto, u trenutku kada je našla otvorenu pesmu na wa poslatu od mlade pevačice.



                                Ljubavna afera uzdrmala je svetski tenis, Balkan i čitavu naciju i estradu, Dedarer i Biknadal zadovoljno trljaju ruke uz hitove Sare Jo.
                                Last edited by Cassius Clay; 03-09-19, 22:31.

                                Comment

                                Working...
                                X