Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nerealan View Post
    Da vas pitam je l postoji neka velika razlika među lopticama različitih proizvođača? Ili lopticama za različite podloge?
    Evo, možda ovo pomogne https://www.tennisexpress.com/blog/e...f-tennis-ball/
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Posto je moralo je da dodje do promene plana, ima li mozda kandidata za otvaranje glavne teme USO?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Neka otvori Joker, ja se jos uvek oporavljam od Aptosa.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Otvara papi
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bolje ja, bar bi gledali finale od 5 sati.

            Comment


            • Papi se javio sinoc, kasnis
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma nema veze, zezam se ja.. mozda i bolje da Nole izgubi u kratka 3 seta, nego opet da nas izmrcvari nekim maratonom

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Posto Olja ne da na USO temi offtopic, evo ovde:

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Samo neka lajkuje, Sara je za Lelu svijet izmislila. Lajkuj Nole, lajkuj. I vise od toga.
                      sigpic

                      Comment


                      • Samo neka cepa brat. Smorila ga ona lujka. Voli brat pevačice. Niko se nije ženio da bi veran bio, sa mo ce paj

                        Comment


                        • Nek i bocne koju na fejsu, šta fali?

                          Comment


                          • Uki jel' hoćeš da kažeš ako je oženjen da nije vezan, jel to?

                            Comment


                            • Nije realno biti sa jednom osobom do kraja života. Možda neki izdrže, videćemo tebe. Sad ti je vrh, uzimanje, za 10 godina izadjemo na River sa Wolfangom da proslavimo skidanje Vućka sa vlasti, ti nervozan, smorio te posao, žena ti kljuca, prilazi ti super devojka 25-6 godina i samo tebe fiksirala. I ti šta ćeš... padneš. To ti je realnost

                              Comment


                              • Uki pusti mene, ja sam svoje ribe zaboravio, sad gradim kuću.
                                Nego me zanima šta kažeš za Noleta kod njega je napeto, ceo život sa jednom ženom.
                                Hteo bi a ne može. Stra' me da ne eksplodira..

                                Comment

                                Working...
                                X