Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo svakako ne zasluzuje neku analizu, tako da, stavljam ga u spam.

    http://www.eurosport.com/tennis/pari...09/story.shtml

    Marej medju 5 najbolji tenisera svih vremena ? Pa bolje da ne komentarisem ove britanske novinare...

    Comment


    • Аки да спремим вињак за понети да имаш кад одеш у бановиће ил ћеш да га халуцинираш ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Jedina halucinacija trenutno je da Hillary ima ikakvu sansu da postane predsjednik.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Po najnovijim anketama su jednaki, navodno Trump u prednosti. Unistili su je oni mailovi, neki mudonja iz fbi-a kaze da je to katastrofa I da su sve velike sile imale pristup njenim porukama

          Ko da gledam House of Cards.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Pa ja rekoh prije mozda mjesec dana, pljunuti HC. I ona je kao i Claire gladna moci i nije mogla gledat da joj muz bude bolji od nje.

            Btw, ankete prikazuju proslost i trendove. Proslost je na njenoj strani, ali trendovi bome idu na njegovu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ја сам пре тих мејлове негде прочитао шатро да га је Хилари тукла преко 5 посто , сад читам да Трумп води нешто мало 1 посто или два , ма ја вам кажем то је шарена лажа узима ово Клинтонка лаганице и онда су најебали
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Jel ima neko da me obavesti kako stoje stvari jel su elektori pobrojani,jel Hilari iza resetaka,sta kazu procenti,imali neke nade,posto me je sveznalica izgleda stavila pod ignore...e a neki mi ovde pricali da cu na kraju da puknem i oteram ga u 3 pm i zavrsim na BB dozivotno...

                Al razumem ga ne zna sad sta ce i u svojoj oblasti ce omanuti,pa ga sad ne zanimam do juce se molio da ceka 8 novembar kako bi stvar drzao u svojim rukama,tj poslao na BB dozivotno...

                P.S. Sad cemo da vidimo kako drzi do reci i kakav je karakter 8 je blizu

                Comment


                • Samo da kazem, ne pratim bas mnogo tu Americku politiku...
                  Kod nas u Makedoniji mladi (19-23 godina) su se obogatili sa pravenje senzacionalistickih naslova za Trumpa, posebno za njega su naglasili. Neki su poceli sa pocetka 2016 godine, preko 3000 dolara svaki mjesec, a sada su dostigli vrhunac, 4000 dolara je neko napravio za jedan dan, svaka im cast, kazu da ako pobedi Trump jos toliko ce im prijati na "biznisu"



                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Bože koliko su ovi psi blesavi

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • hahahaha, koji ludak

                      moj inace konacno spava napolju, a ima itison koji razvlaci svuda po dvoristu i onda ga stavi tamo gde mu se svidi i tu legne i spava, da ne bi lezao na betonu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • hahhahaha a slabo nas gnjaviš sa njim primetila sam
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • pa kontrolisem se
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Velika Jabuka, neposredno po finalu.
                            -Gde ste macici? - izgovorivsi to covek udje u sobu u kojoj je sedeo par. Ona njemu u krilu.
                            -Otkud sada ovaj? - sapnu zena muskarcu -Zar on nije jos pre neki dan trebalo da ode odavde? Dosadan je kao proliv, a jos ima strasno ruznu naviku da svugde sa sobom vucara i onu njegovu vesticu od majke. -
                            - Cuti zeno, nemoj sada. Nije u redu, pricacemo posle. Vidis da je sam, to je barem pomak ka boljem. - odgovori joj tiho muskarac pa se onda glasnije obrati pridoslici - A gde si Kumasine, ja mislio ti zapalio jos pre neki dan, polse onog seksa sa Japancem!? Ahahahahahah -
                            -Hahahah - usiljeno se nasmeja gost - Bas je smesno, ckroh od smeha, ostao sam cisto da vidim sta ce se desiti. I pravo da ti kazem cudi me, sto si bas ti nasao sada da me zezas. Bas TI BAS DANAS Ahahahahahah - Jel bilo, jel bilo a? A? -
                            - I to sto kazes, vidis, zence i ja lecimo tugu. Ostavio sam malog sa babom i dedom. Ali, ne da nam se da budemo sami. Khm -
                            - Izvinite necu ja dugo, trebas mi samo na nekoliko minuta. Ali nasamo.-
                            - Zeno idi vidi sta mali radi. Mozda mu je Srki opet dao krmetinu da jede! Ako jeste, zovi me odmah, da rascistimo on i ja neke stvari jednom za svagda! -
                            Zena polako ustade iz krila muskarcu. Nezadovoljstvo joj se ocrtavalo na licu, ali uprkos tome laganim hodom se uputi ka drugim vratima, pracena sapatom svog muza - Samo da se ratosiljam ove Ovce, pa sam tvoj u potpunosti. -
                            - Cao Jelo! Vidimo se! Mama mi rece da te obavezno pozdravim, kaze to je kulturno i fino, a ja zaboravio pa reko sada dok nisi otisla. Poljubi malog! - doviknu joj gost dok je odlazila
                            -Aj cao - nehajno mu odbaci mlada-
                            - Ni slucajno malom da ne spominjes ko nam je dosao, necemo ga moci uspavati veceras. - panicno viknu domaacin - Prosli put kada je video kumasinovu glavu u krupnom planu preko celog ekrana na tv-u morali smo da ga vodimo kod one babe da mu saliva stravu! - a onda se mirno okrenu prema pridoslici - Vidis sta ti je zensko, rekao sam joj sto puta da ne dozvoljava detetu da gleda TV, ali tvrdoglavo to, kaze dobro je za njega da po malo i gvirne... Pa sta napravi ...
                            - Da, roditeljska posla - nehajno ce gost - Nego da se vratimo na temu, koju doduse jos nisam ni zapoceo, ali planiram, jer u ostalom i zato sam ovde. -
                            -Ajde pucaj.-
                            -Brate ovo me ubija!!!-
                            - Sta te ubija? -
                            - Pa sve ovo ova celokupna situacija, kada god pomislim da sam blizu, desi se nesto. Jos sada ovaj uze trofej, a taman sam mislio da cu makar od njega imati vise! -
                            - Pa sta ces, sve je to igra, nekada pobedis, nekada izgubis. -
                            - A ti si bas veceras morao da izgubis? Jesi bas morao??? -
                            - Mislis da je meni milo? -
                            - Znam da nije, ali zato sam i dosao. Ovaj ... kada vec nisi pobedio veceras, meni se otvorila prilika. Mama i ja smo nesto racunali, pa ako bi mogao da ocekujem od tebe da me u narednih par meseci, malo pustis bio bih ti vecno zahvalan. Da osetim i ja jednom u zivotu kako je to biti na tronu!!! Plzzzz?
                            - Sta ti konkretno treba? -
                            - Peking, Sangaj i Pariz - kao iz topa ce pridoslica - Mama kaze da u koliko tu zablistam a ti bas i ne, da cu moci ja da budem glavni makar na kratko. A onda u Londonu kom obojci kom opanci, koljemo se! -
                            - Mnogo je kume. -
                            - Mnogo, mnogo! - placnim glasom ce kumasin - Pa nikada ti nista u zivotu trazio nisam, NIKADA! I evo sada prvi put mi treba nesto i ti me tako odbijes.... A Mama mi lepo rekla da budem fin i da lepo ...
                            - Cekaj polako, covece, trazis mnogo. Doduse, mogao sam malo i ja kulirati, i onako mi je svega preko glave, ali opet, sto je mnogo mno...-
                            - A jel se secas kada smo bili klinci!? Jel se secas! A? Ko te je jedini branio od onog tatinog sina Ernesta, kada te je ovaj konstantno maltretirao posle casova? Jel se secas kako si mi se tada zahvaljivao, kada sam ga sacekao jednog dana i zveknuo stanglom posred glave -i pojebao mu frizuru za ceo zivot! Jel se secas sta si mi tada govorio. Ja se secam, ja cu da ti kazem. Endika moj trazi sta hoces, sve ti dajem, samo kada si me ratosiljao ove bede. To si pricao, to si govorio.-
                            - Jes vala u pravu si - odgovori domacin - Doduse, posle se Erni okomio na tebe, pa zveknuo i on tebe stanglom, i tvoja frizura otisla u kurac, za ceo zivot.-
                            - Tako je! Ali sam ja tu zrtvu junacki podneo! Sve zbog tebe, sve zbog drugarsta, prijateljstva! A ti sada neces meni da ucinis. -
                            - Dobro de, da ne kazes posle Djokan ne pamti dobra dela, Djokan je nezahvalan, Djokan nije dobar drug. Imas Peking, Sangaj i Pariz! -
                            - TO!!!! Znao sam da mogu da racunam na tebe. I jos nesto rece mi mama da to slucajno ne zaboravim. Neces valjda da se pojavljujes u Becu?-
                            - Bec, ma jok suvise mi to ciganjsko mesto! A i malom je rodjendan, pa.-
                            - Kul! Aj u to ime da popijemo mi po jednu a sta kazes? -
                            - Moze ali kod mene trenutno ima samo sok od sargarepe - nehajno odgovori domacin - Znas nutribulet fazon. Prijateljica Maja ....-
                            - Neka nisam nesto zedan - brzo ce gost - Nego kako si mislio da sprovedes tu uslugu u delo? Mislim bice ljudima sumnjivo. -
                            - Ne brini ti nista, radi meni zak-mo 200 na sat. U ostalom ne bi bio tu gde jesam da nije tako. Vidis onaj moj blentavi brat ima nekog Gmaza, vuce ga sobom gde god da krene. Jedno vreme sam se zabrinuo da nije ne daj boze derpe, ali izgleda da nije, mada mi je i dalje sumnjiv, kao fol leci mu stres i depresiju. Mogu da pomislim samo kakve su mu metode. I vidis ja odem kuci, pa sazovem konferenciju, pa nakenjam malo kako mi nije trenutno do borbe, pa ubacim i tog gmaza pride u pricu .... i narod znas kakvi su, ovce ko ovce! Izvini nisam hteo da te uvredim, progutace sve! A imamo i zrtvenog jarca! -
                            - E jesi pametan, jesi genije. Nema sta. Lepo je meni mama pricala jos kada sam mali bio. Sine drzi se ti ovog Djokana, daleko ces sa njim dogurati. Mama je uvek u pravu. -
                            - Ovaj da... jeste. Nego ako vec neces tu sargarepu, mislio sam da palis sada, imam neka posla.... -
                            - Naravno, naravno, ne bi da te uznemiravam i zadrzavam vise. Hvala ti ko bratu!.... Znaci dogovorili smo se. A u Londonu?
                            - U Londonu se koljemo, sta hoces jos i London da ti dam, dosta ti je i ovo sto si dobio, aj bezi!-
                            -Hvalaaaa....Vaziiiii - rekavsi to Ovca ishitreno izlete iz apartmana i uputi se ka izlazu hotela. Nije ni stigao do lifta kada pored njega protrca rosavi bucko, go golcijat, sa sve peharom u ruci cicuci glasno
                            - Donaaaaa! Donice!!!!! Gde si???? Mozes da se krijes ali tata ce te pre ili kasnije pronaci!!!! Dodji tatici!!!!! - ocesa se o ovcino rame i nehajno ga pogleda, kao da do tada uopste nije bio svestan njegovog prisustva. Okrenu se prema njemu stavi kaziprst slobodne ruke na celo (u drugoj drzi pehar, secate se) i gromoglasno dreknu - STEN THE MAN!!!! - odradivsi svoju malu predstavu nastavi da trci hodnicima.
                            - Dokiiiiii!!!! A tu si ..... - glas mu se izgubi dok je Ovca lagano pritiskao dugme i zatvaro lift.
                            - Samo se ti smej Trutu jedan Bumbarski. Videcemo ko ce se smejati za nekoliko meseci. Buahahahahahahahahhaah! Mama i'm coming home!

                            Svaka slicnost sa stvarnim likovima je slucajna...
                            Last edited by Sandugp; 20-11-16, 11:37.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Samo da se zapljunem.
                                Ne mogu da verujem da je ova tema i dalje ziva

                                I da notiram da se secam kao juce kada se Bojana smejala na prvi osvojeni Novakov AO, a ja u najbolje vreme nisam bio tu
                                Racunaj da sam svaki Fedov poraz rpoziveo sa tobom

                                Comment

                                Working...
                                X