Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Aki jesi ovo ti ?
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Gotovo je ovo moj Gangaro, Vucko se ipak kladio na pogresne
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment




      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ajmo malo o US election

          Клинтоновки пронашли нове мејлове, додуше не са њеног уређаја, али приличан скандал потреса Сједињене Америчке Државе и анкете се одједном мијењају. Трамп је тај који напредује и тренутно су у један бод што се оно каже.

          Зна млађани и виспрени малиајнштајн коме ће дати безрезервну подршку.
          sigpic

          Comment


          • Nasli su joj 650k mejlova. Hej 650 hiljada mejlova.

            Ako se nista ne promjeni, a u ovom ciklusu se sve stalno mjenja, onda ce je Trump uzeti sa 350 elektora i vise.

            Navodno danas bi trebalo da izadje snimka o DNC-u i Klintonki i njihovom odnosu prema crncima.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Prljava kampanja znaci krenula,zezam se nisam ni upucen ni o cemu pise u tim mailovima

              A kakva je sa crncima,sta su joj fantazija,ni u to nisam upucen,al naslucujem

              Kapiram da da je siroritinja za Trampa pa samim tim mi je malo neverovatno da ce bogatsi ,mocnici dozvoliti da pobedi on

              ajnstajn vrlo brzo skapirao cirilicu u toku sna reklo bi se

              P.S

              Sad sam uzeo da citam malo o tim izborima u USA,tamo je prakticno moguce da pobedis iako imas manje glasova,i koliko vidim ovde su najbitnije drzave Ohajo,Pensilvanija i Florida
              Last edited by 61563; 31-10-16, 10:31.

              Comment


              • Aki, zasto Kejsic nije VP Trampu? Napisao si ovde da bi on doneo sigurnu pobedu u Ohaju i da je bio prva opcija

                Comment


                • Originally posted by Pobeda.. View Post
                  Aki, zasto Kejsic nije VP Trampu? Napisao si ovde da bi on doneo sigurnu pobedu u Ohaju i da je bio prva opcija
                  Bio je prvi pick, ponudjeno mu je, odbio je.

                  Originally posted by 61563 View Post
                  Sad sam uzeo da citam malo o tim izborima u USA,tamo je prakticno moguce da pobedis iako imas manje glasova,i koliko vidim ovde su najbitnije drzave Ohajo,Pensilvanija i Florida
                  I neko se pita sto sam mu pisao da halucinira.

                  Na isti ovaj fazon sam se kladio u 5 vecera, jer ljudi ne razumiju elektorski kolaz

                  Ali ova moja zadnja predikcija ide na 350 elektora, sto znaci da bi trebao da uzme najmanje 65% glasova.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Bio je prvi pick, ponudjeno mu je, odbio je.



                    I neko se pita sto sam mu pisao da halucinira.

                    Na isti ovaj fazon sam se kladio u 5 vecera, jer ljudi ne razumiju elektorski kolaz

                    Ali ova moja zadnja predikcija ide na 350 elektora, sto znaci da bi trebao da uzme najmanje 65% glasova.
                    Ja sam ti u startu rekao da nisam toj prici i ne pratim nesto preterano,danas citao neki tekst i procitao ovo sto sam napisao

                    I dalje kazem da njemu nece dozvoliti da bude predsednik,ja u Usa postenje ne verujem

                    Comment


                    • Halucinacija nikad uvreda nije bila, vec je to kreativan nacin nekome da se kaze da ne zna o cemu prica.

                      Sada izbori da se obave, Trump je predsjednik. Ronald Regan isto tako nikada nije trebao biti predsjednik, pa je postao. JFK takodjer, al JFK je zavrsio sa rupom na celu, jer je postavljao pitanja koja ne smije.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Halucinacija nikad uvreda nije bila, vec je to kreativan nacin nekome da se kaze da ne zna o cemu prica.

                        Sada izbori da se obave, Trump je predsjednik. Ronald Regan isto tako nikada nije trebao biti predsjednik, pa je postao. JFK takodjer, al JFK je zavrsio sa rupom na celu, jer je postavljao pitanja koja ne smije.
                        Sto se mene tice pisi sta hoces ja sam samo napisao da je tebi sve dozvoljeno od reklama do vredjanja,i da si povlascen

                        Halucinacija se javlja usled nekog zdravstvenog problema ili ako je neko pod dejstvom narkotika(narkoman),ja mislim da je to vredjanje ili bar neukusno al nebitno

                        A lepo si naveo primer JFK,pa i njegovog brata i to sve govori o njihovom postenju,a Tramp nije neko ko cuti,sta ce im opet neko takav

                        Comment


                        • Necu ponovo da odgovaram na to pitanje da se reklamiram. Ovdje, ako je neko trebao moju pomoc oko bilo cega, dobio je besplatno. Ovdje cisto sumnjam da iko ima magnitudu posla za mene da bi mu naplatio.

                          Halucinacije se javljaju usljed hipnoze. Kada marketar postavlja proizvod na trziste, on pokusva da hipnotise ljude da bi kupili taj proizvod. U zivotu covjeku ne treba nista osim osnovnih stvari za zivot, sve ostalo je potpuno nepotrebno i otuda se javila potreba za marketingom (hipnozom), jer zvanicno tebi ne treba zlatni sat da bi prezivio, ali kada te hipnotisu ti podsvjesno mislis da ti treba, ali emocionalno racionalises. Stoga ljudi, uglavnom, haluciniraju.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • ajnstajne prestani vise sa halucinacijama, inace ces da haluciniras u banovicima
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment




                            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ne pratim bejzbol, ne znam cak ni pravila ali ovo je udarna vest u Americi trenutno. Chicago Cubs su osvojili prvenstvo posle pauze od 108 godina a reakcije navijaca su prica za sebe.

                                Comment

                                Working...
                                X