Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo jedna stvar, socijalizam je ubedljivo najbolja politicka ideologija. Govorim naravno o modernom socijalizmu koji naginje ka liberalistickim idejama ali cuva sustinske osnove socijalizma. Ubedljivo najhumanija i najpravicnija ideologija. Sjajan primer su Skandinavske zemlje gde je balans socijalizma i liberalizma doveden gotovo do savrsenstva. Uostalom gradjani tih zemalja se redovno izjasnjavaju kao izuzetno srecni i zadovoljni svojim zivonim standardom i generalno zivotom u istrazivanjima a to je najbolji i najrealniji pokazatelj.

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Eto Aki nije još samo reko da građani SAD-a zapravo indirektno biraju predsjednika tako što oni daju glasove elektorima tj. u našem jeziku to su delegati. Eh sad fazon je što se faktički unaprijed zna kako će koji delegati ili ti ga taj elektor glasati (za kojeg od kandidata).
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Da nije kasno napisao bih ti nenormalan post o protivljenju socjalizma. Mrzim taj sistem, apsolutno. Nemogucnost isticanja, nametanje zivota i nacina zivota i jednostavno jedan nered. Liberalni pokreti vise nisu ono sto su bili. Ja sam se identifikovao kao liberalac do prije pola godine, a onda sam vidio da su poceli da ukidaju spolove, da je sada uvreda ako nekoga nazoves ona ili on, i moras da korist spolno neutralne zamjenice. Pokret feminizma se pretvorio u takvu farsu, da se Virdzinija Vulf okrece u grobu ko zemlja oko sunca.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sve je to subjektivno, ja ne mrzim ostale ideologije osim naravno fasizma. Ti govoris o tvrdokornom socijalizmu koji vise naginje ka komunizmu dok ja govorim o modernom socijalizmu koji je orijentisan ka liberalnim idejama, kod nas na balkanu poznatom kao socijaldemokratija mada je to kod nas daleko od toga, samo zvuci lepo...

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Jos tri dana do velikog povratka Fiksnog

            Spavas li mirno, Seade Foco?

            Comment


            • Originally posted by Prince View Post
              Jos tri dana do velikog povratka Fiksnog

              Spavas li mirno, Seade Foco?
              Kao beba od 2 godine.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Znaci sat spavaš, sat placeš
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Znaci sat spavaš, sat placeš
                  Vidis nisi pratio sta sam napisao. Bebe od dvije godine, spavaju punu noc, barem su takve bebe u mojoj blizoj porodici bile.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Trudim da svoje znanje o bebama svedem na minimum jer što prizivati nevolje..
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Znaci pisas u gace tokom spavanja zbog Fiksnog?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Znaci pisas u gace tokom spavanja zbog Fiksnog?
                        Napredne bebe od 2 godine, ne nose pelene i ne pisaju gace tokom nocnog sna.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Trudim da svoje znanje o bebama svedem na minimum jer što prizivati nevolje..
                          Misliš da će te to (ne)znanje spasiti?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Olja znas kako kažu neznanje je blagoslov

                            Što manje znam, manje me glava boli, a od ovog glava boli doživotno prema riječima mojih staraca.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Ajde priznaj koliko si puta čuo da se bebe prave iz neznanja... sad da ne ulazimo u suštinu kakvog tačno.. prema tome bolje obrati pažnju, po tankom ledu hodaš
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ali suprotno tome moje znanje o sigurnosti je na zavidnom nivou. Preventiva je majka (a nekom maćeha )
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X