Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne možeš da dodaješ članove koji su ti prijatelji, samo prijatelje možeš.. A ovo za pronalaženje grupe, otvoriš grupu, kopiraš link i pošalješ kome treba i on je otvori kada se ne može ovako pronaći..

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
      Pa ne možeš da dodaješ članove koji su ti prijatelji, samo prijatelje možeš.. A ovo za pronalaženje grupe, otvoriš grupu, kopiraš link i pošalješ kome treba i on je otvori kada se ne može ovako pronaći..
      Jesi mislio koji ti nisu prijatelji?

      Mogu se dodavati članovi i koji ti nisu prijatelji evo sad sam probao, otvorio sam novi nalog, kopirao link grupe poslao zahtev za pridruživanje i onda na mom nalogu prihvatio tog člana odnosno taj novi nalog koji sam kreirao.

      Pomogla mi je ova ideja sa kopiranjem linka, hvala Aleksa

      Jel ima neko prevod za film: Pelé: Birth Of A Legend?
      Last edited by goku; 11-06-16, 14:59.

      Comment


      • A šta je u toj tvojoj grupi, mislim čime se "bavite"?
        Pošto pominješ i članove koji ti nisu prijatelj, pretpostavljam da nije samo ogovaranje i puko ćaskanje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          A šta je u toj tvojoj grupi, mislim čime se "bavite"?
          Imam razred u OŠ, i sad pred kraj godine ima gomila informacija, polaganje završnog ispita, podsećanje šta treba da donesu, ne misle ni očemu, pa ih onda moram voziti kući, na primer po knjižicu, lenjr, šestar,... onda podela svedočanstava, popunjavanje liste želja za srednju školu, organizaija proslave mature, slikanje, novci za slike itd. E sad kad bi oni slušali šta pričam sve bi bilo u redu, u stvari većina i sluša, ali dovoljno da jedan to ne uradi i ja već imam problem, ali zato su stalno na FB pa nema šanse da ne dobiju informaciju. Ne živim u istom mestu u kojem radim, ali i da živim ovako olakšavam sebi život.

          E sad hoću da ih ubacim u grupu, ali neću da mi gledaju profil, slike, hoću da sačuvam privatnost. FB jako retko koristim, ali neću sad da brišem to što imam zbog njih. Više to pitam zbog budućih generacija.

          Comment


          • Aaaaaa sajajnoo! Mogli smo da igramo pogađivke, jest da ne bih pogodila ni za milion godina, al bi bilo inetersantno
            Predaješ u školi? Šta? I razredni kojoj godini? A pa piše završni ispit.. pa ti su najgori
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Aaaaaa sajajnoo! Mogli smo da igramo pogađivke, jest da ne bih pogodila ni za milion godina, al bi bilo inetersantno
              Predaješ u školi? Šta? I razredni kojoj godini? A pa piše završni ispit.. pa ti su najgori
              Fizičko vaspitanje, osmi razred. Mnoge kolege, više u srednjim školama na svojim profilima daju informacije, ali znaš kako, oni imaju po hiljadu prijatelja, mislim deca, i onda se te informacije zatrpaju sa gomilom drugih postova pa ne dođu do njih. Ovako kad napraviš grupu, ja kao administrator dam informaciju, oni odu u nju pogledaju šta ima, nema zatrpavanja postovima, a i čuvam privatnost.

              Zato me intersovalo da li možeš da imaš grupu, a da ne budeš prijatelj sa članovima.

              Comment


              • U svakom slučaju odlična ti ta ideja sa glavama u kojima trenutno duva promaja i pameti ima, al se čuva za neka kasnija vremena.
                Imam u porodici 14-ogodišnjaka, pa znam, sjajan je, sve petice, trenira basket, svira gitaru, šmeker opasan... aliiii braćo i sestre, drugariii... taj puberteeeeeet
                Ja ga se ne sećam takvog

                Što rekala baba jednoj mojoj drugarici davno... Ana ne znam šta ti je taj pubertet, al mnogo ti je težak.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma nije to nova ideja, mislim to davanje informacija preko FB, a ovo sa grupom sam čuo od Veljka Paunovića koji je to napravio sa mladom reprezentacijom. Tu im je davao informacije, savete, postavljao treninge.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Jesi mislio koji ti nisu prijatelji?

                    Mogu se dodavati članovi i koji ti nisu prijatelji evo sad sam probao, otvorio sam novi nalog, kopirao link grupe poslao zahtev za pridruživanje i onda na mom nalogu prihvatio tog člana odnosno taj novi nalog koji sam kreirao.

                    Pomogla mi je ova ideja sa kopiranjem linka, hvala Aleksa

                    Jel ima neko prevod za film: Pelé: Birth Of A Legend?
                    Da moja greška za ovo gore.. Baš imaš dosta posla oko te dečurlije

                    Još nema domaći prevod za film, ima samo engleski..

                    Comment


                    • Ma nebito čija je ideja i koliko je stara, prosto je odlična, to sam htela samo da naglasim.... sa njima, u tom uzrastu, pogotovu.
                      Paunoviću je bilo lakše, em malo stariji, em odgovorniji sigurno.
                      Last edited by miloolja; 11-06-16, 15:55.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Fizičko vaspitanje, osmi razred. Mnoge kolege, više u srednjim školama na svojim profilima daju informacije, ali znaš kako, oni imaju po hiljadu prijatelja, mislim deca, i onda se te informacije zatrpaju sa gomilom drugih postova pa ne dođu do njih. Ovako kad napraviš grupu, ja kao administrator dam informaciju, oni odu u nju pogledaju šta ima, nema zatrpavanja postovima, a i čuvam privatnost.

                        Zato me intersovalo da li možeš da imaš grupu, a da ne budeš prijatelj sa članovima.
                        Pa da, logicno ... i ja sam stalno zaboravljao da ponesem sestar na fizicko. Ali nisam imao tebe, da me bacis kuci po isti. Goks, kralju!
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                          Da moja greška za ovo gore.. Baš imaš dosta posla oko te dečurlije

                          Još nema domaći prevod za film, ima samo engleski..
                          Našao ja neki naš prevod ali kao gugl translate.

                          Originally posted by miloolja View Post
                          Ma nebito čija je ideja i koliko je stara, prosto je odlična, to sam htela samo da naglasim.... sa njima, u tom uzrastu, pogotovu.
                          Paunoviću je bilo lakše, em malo stariji, em odgovorniji sigurno.
                          U pravu si, menjaju se vremena, ne možemo očekivati da deca budu kao pre 20-30 godina kada smo imali dva programa na tv. Moramo se mi prilagođavati njima, ko to shvati biće mu lakše.

                          Originally posted by Sandugp View Post
                          Pa da, logicno ... i ja sam stalno zaboravljao da ponesem sestar na fizicko. Ali nisam imao tebe, da me bacis kuci po isti. Goks, kralju!
                          U pitanju je završni ispit iz matematike, ali ti to sigurno znaš jer isijavaš mudrošću, samo hoćeš malo da me zaj...
                          Last edited by goku; 11-06-16, 16:35.

                          Comment


                          • Mozes krlaju sve da uradis, mozes i da pozoves likove koji ti nisu prijatelji, a predpostavljam da ti ta eca nisu prijatelji na FB.
                            Samo moras da ih pronadjes preko imena i prezimena i onda da im posaljes zahtev za grupu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Mozes krlaju sve da uradis, mozes i da pozoves likove koji ti nisu prijatelji, a predpostavljam da ti ta eca nisu prijatelji na FB.
                              Samo moras da ih pronadjes preko imena i prezimena i onda da im posaljes zahtev za grupu.
                              Ne može sa njihovih profila, moraš da odeš u grupu da ih dodaš, a tamo mi se ne pojavljuju u pretraživaču jer mi nisu prijatelji, ali uradiću ono što je Aleksa rekao, pošaljem im link u inbox i onda oni pošalju zahtev za članstvo.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Ne može sa njihovih profila, moraš da odeš u grupu da ih dodaš, a tamo mi se ne pojavljuju u pretraživaču jer mi nisu prijatelji, ali uradiću ono što je Aleksa rekao, pošaljem im link u inbox i onda oni pošalju zahtev za članstvo.
                                Pa da to .... nisam ni video da ti je to Leksa napisao.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X