Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by coyote View Post
    To je danak Novakovoj dominaciji.Realno nema ni antologijskih mečeva,ni rivaliteta samim tim ni diskusija.Iskreno mi Novakovi navijači,posljedica nipodaštavanja,postali smo previše nadmeni.Naravno,to je moje mišljenje,ne morate se slagati
    To je tacno za nadmenost. Ovde su Djokovicevci prilicno nadmeni. I previse za moj ukus - cast izuzetcima naravno, ali ja generalno govorim.
    A to je moza i glavni razlog koji tera ostale odavde.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Kod mene nema to veze sa Novakom i Federerom i njihovim rivalstvom.

      Ja od 2011. sam vjerovao da bi Novak mogao postati najbolji svih vremena ako sredi glavu i sredio je, sada je pitanje hocel je sjebat ili ce iskoristiti priliku da prekuca sviju.

      Kod mene je najveci problem, sto se dize Novak previse u nebesa, spusta se Rodzer i stalno Rodzer spominje u diskusiji oko Novakase , sto je za mene pretjerivanje.
      Zar ti ne imponuje kao Federerovom navijaču,da se drugi uspoređuju sa njim?Za mene je on i dalje najbolji,dok navijam za Novaka da ga prestigne.Generalni problem Federerovih navijača je taj što ne prihvataju da je njegov zenit prošao,a Novakovih što se tim naslađuju.Ni jedni nisu u pravu,jer su isključivi,a to znamo kud vodi.Oni pravi ljubitelji tenisa kao sporta ne gledaju igrače kao svoje ljubimce,naravno da imam jednoga,ali vidim njegove i vrline i mane,ali isto tako i tuđe,već tenis kao vrhunsku vještinu,a mečevi Novaka i Federera su sama supstanca tenisa.

      Comment


      • Ja sam odrastao gledajuci Federera i poprilicno mi smeta to sto se u 95% diskusija spominje Federer. Dajte ljudi malo o svom covjeku pricajte. Al dobro. Ne pisem na ovu temu vise, tako da jebiga. A i slabije pratim tenis zadnjih godinu dana, manjak vremena.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Coyote, udari taj spejs čoveče ili ti razmak između reči, odnosno znakova interpunkcije i sledeće reči!
          Last edited by miloolja; 27-03-16, 19:21.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nije ovdje vise problem sta se pise, nego ko pise, neki clanovi imaju pikove na druge, vrlo jasno bi se mogla sastaviti lista ko koga voli, odnosno ne voli i te odnose je jako tesko popraviti bilo kakvim kvalitetnim postovima

            nejasno je samo otkuda pravo clanovima koji ni na koji nacin ne doprinose kvaliteti da se zale na istu

            kvalitetni postovi idalje postoje, nekad se zeznem pa procitam nesto na mtf, realno, ono je vece smece od naseg jedno 10 puta

            Comment


            • Izvinjavam se ako sam pogriješio,ali to je pravopis koji sam učio.Da li je to što ti kažeš nekakav novi ili je možda za kompjuter,iskreno ne znam

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                nejasno je samo otkuda pravo clanovima koji ni na koji nacin ne doprinose kvaliteti da se zale na istu
                A što se ne bi žalili? Stanje na forumu se primećuje čitanjem a ne pisanjem, valjda?
                I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  kvalitetni postovi idalje postoje, nekad se zeznem pa procitam nesto na mtf, realno, ono je vece smece od naseg jedno 10 puta
                  Kakav je da je, nema boljeg mjesta za tenis od ovoga u regionu. Jos je gora situacija na drugim teniskim forumima.

                  Ali jedna je stvar veoma bitna, lako je naci kvalitet i lako se to iskristalise ako je 10-15 ljudi na forumu, ali na tenisu i PL je ta brojka mnogo, mnogo veca i samim tim je mnogo tezi posao, vise provokacija, podjebavanja, vise razlicitosti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by coyote View Post
                    Izvinjavam se ako sam pogriješio,ali to je pravopis koji sam učio.Da li je to što ti kažeš nekakav novi ili je možda za kompjuter,iskreno ne znam
                    I kada pišeš olovkom na papiru ide razmak posle znakova interpunkcije, odnosno između reči, tako da nije ovo ništa novo, niti važi samo za pisanje na računaru, odnosno internetu.
                    Vidiš kako ostali rade, e pa baš tako.
                    Last edited by miloolja; 27-03-16, 19:20.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Novak GO! View Post
                      A što se ne bi žalili? Stanje na forumu se primećuje čitanjem a ne pisanjem, valjda?
                      forum nije obavezna stvar kao osnovna skola, ako ti se ne svidja, ne moras dolaziti

                      clanstvo se ne naplacuje, dobri tekstovi nisu nikakva obaveza mudoracije i administracije...lijepo je Bojana rekla, kvalitet foruma je stvar svih clanova, a ovdje se prozivaju samo 'glavni'

                      meni ne bi palo na pamet da odem na recimo kosarka pdf i prozivam ljude da lose pisu, a o istoj kosarci apsolutno nikakve veze nemam...ali dobro, to je mozda samo moje razmisljanje

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        forum nije obavezna stvar kao osnovna skola, ako ti se ne svidja, ne moras dolaziti
                        Super. Drži se tog predloga i bićeš miran a nas ćeš poštedeti svog doživljava ko sme šta da piše.
                        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Novak GO! View Post
                          Super. Drži se tog predloga i bićeš miran a nas ćeš poštedeti svog doživljava ko sme šta da piše.
                          Mogao bi i ti da se drzis tog predloga, jer niti jedan konstruktivan post nisi ovde ostavio, ali si prvi kad treba da se napada.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Dragooon View Post
                            ((П. С. подсећам те да није правилно на те..веу рећи "аудиторијум", већ "спектаторијум ~ spectar = екран, аудио = звук) ~ Dragooon мора мало да пецне, то ти је хахаха!))

                            Pošto je auditorijum, pored prostora i sinonim u prenesenom značenju za publiku, a i koliko znam između ostalog znači i slušaoci što je prevashodno i bilo važno ... ono što smo čuli tu noć, a ne videli, otud ta upotreba.
                            Hvala ti Dragooone što si i ti rekao nešto o ovoj temi. Cenim tvoj rad i trud iako je uzaludan, znamo to, mislim čujemo.


                            Originally posted by Marija81 View Post
                            Olja pa ti sve vreme Branislava Pralicu oslovljavaš sa Baki.
                            Namerno Maki, namerno.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              forum nije obavezna stvar kao osnovna skola, ako ti se ne svidja, ne moras dolaziti

                              clanstvo se ne naplacuje, dobri tekstovi nisu nikakva obaveza mudoracije i administracije...lijepo je Bojana rekla, kvalitet foruma je stvar svih clanova, a ovdje se prozivaju samo 'glavni'

                              meni ne bi palo na pamet da odem na recimo kosarka pdf i prozivam ljude da lose pisu, a o istoj kosarci apsolutno nikakve veze nemam...ali dobro, to je mozda samo moje razmisljanje
                              Haha, jeste se utripovali kao da ste vođe neke vrlo bitne organizacije a ne foruma gdje ljudi iznose svoja mišljenja a gdje se obicno nepodobna brišu bez objasnjenja a ista ili slicna misljenja pojedini mogu iznositi bez sankcija u drugim slucajevima. Ne moras odgovarati na ovoj post, sam cu se ispratiti iz ucionice.
                              Last edited by DinoFC; 27-03-16, 19:49.

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X