Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja iskreno mislim da je teniski pdf bas u kanalu trenutno. Ni na fudbalskom nije nesto mnogo bolje, ima par tema koje su izuzeci. Uglavnom se sve svodi na provokacije, prepiranja, sa vrlo malo kvalitetnih postova.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Apsolutno, ali na teniskom delu se promenilo bas puno moderatora, trenutno imamo odican tandem i nema sanse da je problem u njima.

      A administratorsko mesto, izvolite moje je slobodno, nikakav problem
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Treba uzeti u obzir i stanje u društvu na ovim prostorima, poslednjih 2-3 godine... Nije sjajno ni bajno, tako da ni neki padovi u kvalitetu foruma ne mogu da čude.

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Sa jedne strane Aki sa druge Erik. Kapiram da bi se forum ugasio.
          Koliko ja znam Erik nema nikakvu funkciju ovde? Ili mozda ima?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Cast izuzecima.
            Hvala, divan si

            Prskaju i Sanduu dugujem odgovor cim se docepam kompa, da se malo vratimo klasicima i doba Sege i Terminatora
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Koliko ja znam Erik nema nikakvu funkciju ovde? Ili mozda ima?
              Nema bio je u "banovini" do skoro. NE znam jel planira da se vrati..
              Last edited by l1m4r; 27-03-16, 16:19.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Teniski pdf je najgori bez ikakve sumnje. A i kada probaš napisati nešto normalno ili bude okrenutno na sprdnju ili se potpuno zanemari to jest ne dobije adekvatan odgovor (čitaj nikakav). Kada se u poslednje vreme neko novi pojavio na teniskom pdf-u? Što znači da je veoma loša situacija. Ni fudbal nije ništa bolji da se ne lažemo. Košarkaški pdf prati petoro ljudi pa ne bih ni komentarisao.

                Tako da svi na motoGP da uništimo i taj deo foruma i onda u penziju
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Zato ja kucam na teniskom PDF-u 10 puta godisnje.

                  A u prvoj godini sam imao tamo 3k postova
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Braća sve objasnili.

                    http://www.kurir.rs/sport/tenis/hrva...clanak-2190191

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Teniski pdf je najgori bez ikakve sumnje. A i kada probaš napisati nešto normalno ili bude okrenutno na sprdnju ili se potpuno zanemari to jest ne dobije adekvatan odgovor (čitaj nikakav). Kada se u poslednje vreme neko novi pojavio na teniskom pdf-u? Što znači da je veoma loša situacija. Ni fudbal nije ništa bolji da se ne lažemo. Košarkaški pdf prati petoro ljudi pa ne bih ni komentarisao.

                      Tako da svi na motoGP da uništimo i taj deo foruma i onda u penziju
                      Ima novih clanova na teniskom pdf-u. I to mislim podosta.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        Ja iskreno mislim da je teniski pdf bas u kanalu trenutno. Ni na fudbalskom nije nesto mnogo bolje, ima par tema koje su izuzeci. Uglavnom se sve svodi na provokacije, prepiranja, sa vrlo malo kvalitetnih postova.
                        Originally posted by l1m4r View Post
                        Nema bio je u "banovini" do skoro. NE znam jel planira da se vrati..
                        Ja ovde vidim uzrocno-posledicnu vezu.

                        Originally posted by Indigo View Post
                        Teniski pdf je najgori bez ikakve sumnje. A i kada probaš napisati nešto normalno ili bude okrenutno na sprdnju ili se potpuno zanemari to jest ne dobije adekvatan odgovor (čitaj nikakav). Kada se u poslednje vreme neko novi pojavio na teniskom pdf-u? Što znači da je veoma loša situacija. Ni fudbal nije ništa bolji da se ne lažemo. Košarkaški pdf prati petoro ljudi pa ne bih ni komentarisao.

                        Tako da svi na motoGP da uništimo i taj deo foruma i onda u penziju
                        Razbezali smo se po drugim forumima, cak nas par pisemo na istom. Ovde pisemo cisto reda radi.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Zato ja kucam na teniskom PDF-u 10 puta godisnje.

                          A u prvoj godini sam imao tamo 3k postova
                          Znam zato i pričam to.

                          @Sandu, da ima novih članova. Evo danas dvoje, troje... Ali isti ti neće biti aktivni već za nedelju dana, toliko puta ista priča.
                          Nema šta da ih zadrži...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Znam zato i pričam to.

                            @Sandu, da ima novih članova. Evo danas dvoje, troje... Ali isti ti neće biti aktivni već za nedelju dana, toliko puta ista priča.
                            Nema šta da ih zadrži...
                            Za to je dobrim delom zasluzena i Novakova brutalna dominacija. Jer ako neko odlazi onda su to navijaci Federera i Nadala. A najkonstruktivnije i najproduktivnije pa cak i najkomercijalnije rasprave su medjunavijacke. Trenutno navijaci ostalih vrhunskih tenisera ovde su u debeloj manjini - bili su i ranije, ali ih je opet bilo dosta vise. Ja sada na prste jedne ruke mogu da nabrojim ovde Fedove a na prste druge Rafaelove navijace.
                            Dosta ih je "napustilo" forum upravo zbog losijih rezultata njihovih igraca i time su prevashodno dokazali svoju vernost. Ali opet o cemu bi i diskutovali? Nemaju trenutno nikakve argumente.
                            Nije samo to naravno, i u pravu su svi koji tvrde da je kvalitet teniskog pdf-a opao, ali ja sam naveo samo jedan od nekoliko razloga.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • To je danak Novakovoj dominaciji.Realno nema ni antologijskih mečeva,ni rivaliteta samim tim ni diskusija.Iskreno mi Novakovi navijači,posljedica nipodaštavanja,postali smo previše nadmeni.Naravno,to je moje mišljenje,ne morate se slagati

                              Comment


                              • Kod mene nema to veze sa Novakom i Federerom i njihovim rivalstvom.

                                Ja od 2011. sam vjerovao da bi Novak mogao postati najbolji svih vremena ako sredi glavu i sredio je, sada je pitanje hocel je sjebat ili ce iskoristiti priliku da prekuca sviju.

                                Kod mene je najveci problem, sto se dize Novak previse u nebesa, spusta se Rodzer i stalno se Rodzer spominje u diskusiji oko Novaka, sto je za mene pretjerivanje.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X