Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Neka dobro je s izborima, previse je stresno i ovo sa Trumpom i Klintonkom, jos ce nam sad i u drzavama namjesteni izbori i samo o tome treba da se prica.

    Bjez'
    Bole me uvo za Amerikance, još više za ovaj naš polusvet.

    Slika iz filma "Brewsters millions"
    Garantujem ti kada bih u Srbiji ušao sa ovom pričom uzeo bih bar 15% glasova, što dovoljno govori o stanju u politici.
    Ja pričam o našim izborima ovde, eto ja preproučujem AKI-ja za moderatora :l*
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Gledo sam ja Brustera jedno 700 puta. Najjaci film na planeti zemlji.

      Ma kakav ja i moderator neki klinac, nemam ja vremena da svoje postove procitam, a kamoli tudje
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Slazem se, nova mlada, sveza, krv. Pun entuzijazma decko, jos uvek ne korumpiran, pametan, lep, veseo.
        Perspektivan, sto je najbitnije a verujem i nepotkupljiv - sta verujem garantujem.
        AKISA za moderatora!!!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Čuj moderatora , administratora bre . Evo kao uticajan privrednik obećavam zaposlenja celoj porodici ako glasate za Akija Takođe obećavamo veće plate samoj administraciji , puno više sunčanih dana u godini i besplatan vinjak subotom uveče .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Plus treba ravnopravnost u fudbalskom delu, treba neko sa činom da brani svog đenerala Arsena u svakom ratu.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Ja sam uvek za argonaciju, nemam ja problem sa tim. Generalno gledajući, ponašanje određenih ljudi je blago rečeno skandalozno, kao da su na važnim državnim funkcijama a ne u moderaciji i administraciji sportskog foruma gde bi se većina stvari morala tolerisati sem vređanja jer ipak ne treba ovo biti zološki vrt...
              Ja kada sam bio moderator to je bio najgori period u istoriji ovog foruma što se tiče uspostavljanja nekog reda, uvek na strani sprdnje i naroda
              Mada zaista mislim da je kvalitet dosta opao, pogotovo na teniskom delu. Pre smo delili žreb i pisali analize, objektivno sagledavali činjenice i trudili se da to izgleda na nešto sada se sve svodi na gluposti, prepirke i pretnje banovima.

              Pohvalio bih motogp i deo za formulu 1. TJ uopšte automoto deo, jer su oni to digli na viši nivo i dosta novih članova imaju koliko mogu da ispratim.
              Pa upravo, pogodio si. Baš zato što ih ne smatram važnim funkcijama, ne dotiče me uopšte. Samo poštujem pravila, jer pravila su pravila. Mnogo je važnije šta si u pravom životu, ovo ovde je mali beg iz svakodnevnih obaveza i prilika za opuštanje.

              Dok je trajao NFL bila je mnogo dobra priča na NFL temi. Uživanje. MotoGp i F1 isto korektno. Jedino Zvezda - Partizan i ovde gde je tenis, tu često bude problem.
              Sve u svemu, naravno da i neko od modova i admina leči svoje lične frustracije preko statusa na forumu, ali to je normalno i tako je na svim forumima. Nikakav problem.

              Comment


              • Zna da bude probkema i na relaciji Mancester - Arsenal, pa je bas zbog toga bitno da perspektivni Aki prihvati ovu kampanju i postane admin. Jer je u najmanju ruku cudno sto predstavnici Arsenala nemaju nikoga ko bi mogao njihove interese da zastiti ovde. Ne kazem da ovi mancesterovi rade lose svoj posao, naprotiv. Ali mora biti neko i iz protivnickog tabora na funkciji.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Sa jedne strane Aki sa druge Erik. Kapiram da bi se forum ugasio.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Pohvalio bih motogp i deo za formulu 1. TJ uopšte automoto deo, jer su oni to digli na viši nivo i dosta novih članova imaju koliko mogu da ispratim.
                    Ništa tamo ne valja, tiranija, jednoumlje i protekcije...

                    Spoiler

                    Comment


                    • Svaki forum je dobar onoliko koliko su clanovi dobri i zavisi od toga koliko kvalitetno pisu, niti jedan forum ne zavisi samo od rada moderatora/administratora.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Svaki forum je dobar onoliko koliko su clanovi dobri i zavisi od toga koliko kvalitetno pisu, niti jedan forum ne zavisi samo od rada moderatora/administratora.
                        Slazem se. Ali iskreno nisam video da mnogi moderatori i admini pisu kvalitetno uopste.

                        Cast izuzecima.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Sve u svemu, naravno da i neko od modova i admina leči svoje lične frustracije preko statusa na forumu, ali to je normalno i tako je na svim forumima. Nikakav problem.
                          Nije problem što je car go no je problem reći caru da je go

                          Ali verovatno jesi u pravu da svuda ima moderatora koji frustracije u nekoj meri leče nad onima nad kojima osećaju moć. Oni malo inteligentniji su suptilniji, oni drugi se bahate koliko im duša traži. Naravno da sve to utiče i na kvalitet foruma ukupno jer će ljudi od kojih ima šta da se čuje ili zaobilaziti otrovno mesto ili brzo otići ako se desi da se upuste u "atmosferu".
                          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Svaki forum je dobar onoliko koliko su clanovi dobri i zavisi od toga koliko kvalitetno pisu, niti jedan forum ne zavisi samo od rada moderatora/administratora.
                            Ali od njih počinje, kao i u stvarnom životu... I dobro i loše.

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Slazem se. Ali iskreno nisam video da mnogi moderatori i admini pisu kvalitetno uopste.

                              Cast izuzecima.
                              Slazem se, ali mozda zato sto su malo izgubili elan, kad vide kuda ide forum.
                              Ja sam dosta dugo ovde i da se ne lazemo, forum je znao i mnogo gore da izgleda, ali isto tako je bilo perioda kad se bas kvalitetno pisalo. I normalno, iskljucivo mislim na teniski pdf.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nije problem menjaju se ljudi, misljenja, forum, menjaj onda i administratore, moguce i da im se smucilo.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X