Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Na kraju ce Sanja i Pumpadzija u finale, Srbija je to... Mozda jos Sara s njima...
    100% Eventualno Nevena i to ti je to ostali kaput. Evo ja ti sad kazem da Mirna nece da udje u finale.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ma svjesna sam ja toga, ne znam ni sama sto se nerviram i sto to uopste gledam. I prosle godine je isto bilo, oni koji su ostali u finalu su bili simpaticni, plavi, zgodni, pateticni, svakakvi, samo ne najbolji. Ono sto je valjalo ispalo je ili u duelu ili veoma brzo...

      Comment


      • Eto, sama si sve rekla... Zato je meni bilo cudno otkud toliko negodovanje kad je jasno kao dan da pevanje nije na prvom mestu.

        Shvatili ste bukvalno: Prvi glas Srbije
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Da se ne lazemo, pobednik u ovakvim muzickim emisijama kod nas, nikad nije napravio neki uspeh...setimo se Cvete iz idola, pa gde je sad ta devojka, ima citavu pesmu za 10 godina...pa Adnan Babajic kojem je obecana inostara karijera, a on mucenik ni ovde nista nije uradio...Davor Jovanovic koji je pobedio prosle sezone za sad apsolutna nula (Terzija ima neku pesmu, vrti se i po radio stanicama kao i Nevena i Filip)...

          Dakle mogu oni biti pobednici kakvih god emisija, ali ako se nakon toga ne prave dobre pesme, nema nista od njih, a niko ih nece kasnije pitati jel si bio u PGS-u treci, cetvrti, peti....
          sigpic

          Comment


          • Za Filipa i Terziju znam da zive zajedno ovde u Bgu i da zaradjuju solidnu lovu...pevaju non stop. Za ostale ne znam a i realno me ne interesuje jer ovaj PGS pratim samo zato sto mi devojka gleda i tandrce mi na tvu dok ja gledam neku fudbalsku tekmu na kompu

            Ovo kod nas ne prolazi, evo ti Grand i ova ludila. Milica Pavlovic ide sa mnom na faks i sticajem okolnosti je poznajem uvek popricamo malo i tako to... Kaze mi da ce za Novu Godinu da peva za 10 soma njoj cisto plus sto ne znam koliko para uzimaju grandovci
            Petar Mitic pevao pre 2-3 dana u Kraljevu za 1500 evra. E sad poenta price je da vi niste ni culi za ova imena a pogledajte koje pare uzimaju. To je Srbija nazalost.

            Evo ako npr bilo ko odavde iz ovog takmicenja uzme 10 hiljada evra za nastup (u buducnosti) ja secem glavu.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Tako je to na skoro svim takmicenjima, i ovi koji su se proslavili zahvaljujuci X-faktoru su, osim Leone Lewis i jos nekih izuzetaka, uglavnom bili 2. ili 3. ili neki tamo... Olly Murs, One direction, ima ih jos mnogo, da ne nabrajam...

              Ali mislim da ovogodisnji britanski pobjednik obecava, ja nisam za njega navijala, ali zasluzio je... originalan i bez kiksa citavo takmicenje, pravi umjetnik.



              Btw, da vam predstavim pobjednika americkog X-factora, ko nije gledalo.

              Comment


              • Ja sad gledam proslogodisnji X Factor na Foxu, malo kasnim
                sta je ovaj, neki kauboj?
                ali dobro, ima onaj njihov kantri
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa da, taj nije skinuo sesir nikako i stalno je kantri pjevao i pobijedio malu za koju sam ja navijala.
                  A u USA su ove godine prvi put u svakoj emisiji objavili ko je na kom mjestu bio prema glasovima publike, on i ta mala su se stalno smjenjivali na prvom i drugom mjestu, od prve do posljednje emisije je bila mrtva trka izmedju njih dvoje, cak su par puta rekli da je razlika u glasovima manja od 1%...

                  Ovo je ta mala, 13 godina...


                  A Britanci su ove godine imali scenu slicnu ovoj danas u pgs, kad su dvoje koji su bili medju najboljima, tj. najveci favoriti, bili u duelu nekoliko emisija prije kraja... I decko koji je prosao dalje je na kraju pobijedio... A izbacili su nju:

                  Comment



                  • Tuzna prica.

                    Comment


                    • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Svako svog ljubimca seta

                          600821_317134741703236_754797812_n.jpg
                          sigpic

                          Comment


                          • i ti si nabavio patkice na avataru

                            Comment


                            • Ko je trebalo da napusti takmičenje?



                              Ko ono odlucuje o pobjedniku, ziri ili gledaoci?
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X