Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nadjite mi neko drugo takmicenje koje cu da gledam

    Comment


    • Meni su Sara i Mirna najsimpaticnije tamo i to ubedljivo, a Nevena je lepa devojka, samo verujem da je dosta ljudi smorila sa tom svojom patetikom i tako ih odbila
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • A jel to ispala ona poslednja devojka što je nastupala uz Smak?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ok ne kazem, meni je Nevena favorit, ali smatram da je vokalno ipak slabija od Mirne i Saske...Sara mi je neverovatno simpa, prava svetska zvezda, ali da se ne lazemo vokalno nije blizu ovima...

          Mirna je meni antipaticna i nekako odbojna, ali moram reci (sad kad nema Saske) da trenutno najvise zasluzuje pobedu od svih!
          sigpic

          Comment


          • Ni meni se Sanja ne svidja fizicki, kao neka zmija mi je.
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Ma Sanja je puna kesa...pominju se Karici, bogati momci iz Dubajia, a to sto je najslabija nema veze...

              Ona je prosecan pevac, koji samo moze da peva bek vokale kao i do sad...
              sigpic

              Comment


              • Jeste, Olja, Saska je ispala.

                Ne znam sta ja sad da gledam, zavrsili mi i americki i britanski x-factor, ne znam imaju li neke grand parade ili nesto slicno da se na to presaltam jer ovo ocigledno nije mnogo bolje, em hoce cirkus, em svako drugo vece Cecu slusamo...

                Saska i Mirna definitivno imaju najbolje glasove i najsvestranije su... Sara je harizmaticna i ima neku cudnu boju koja je nekom iritantna, a nekom se dopada... Ali ima scenski nastup, ponasanje, simpaticnost i sve ono sto treba pop - rnb zvijezdi... Ali nije ona za srpsko trziste... Nevena je ok, opet nekom antipaticna zbog te patetike isto kao sto je Sara antipaticna zbog grimasa, ali i Nevena ima dobar glas, intonativno je uvijek tacna i ima neku specificnu boju, ona odlicno pjeva i bas je za pop balade ili nesto etno, mene podsjeca na Jelenu Tomasevic i bojom i pojavom... Mada se Jelena dosta popravila, kad je, prije 7-8 godina bila manje popularna i pjevala Georgievu pratece vokale, bila je ista 'vakva, povucena, pateticna, tiha... Mada je Nevena ljepsa...
                A Sanja... ona nema nista (osim familije koja glasa ili para ), takvih kao ona ima u Srbiji malo more, zna pjevati, ali nista posebno, fina je, ali nije bas neka ljepotica, harizme ima kao i svaka prosjecna djevojka, glas ni po cemu specifican, izbor pjesama prosjecan. I to je to.

                Comment


                • moram izbrisati link iz bookmarka

                  Comment


                  • Eto, taman sam htela da kažem.. koji ste vi ovde baksuzi i namćori, ne bi ste odgovorili kada nešto pitam, pa taman Smak da nastupa. Osim Maje. Hvala još jednom Majo

                    Nisam nešto gledala ove sezone, ali videh večeras ovu poslednju devojku Sašku i njeno odlično izvođenje Daira. Doduše loše je počela, ali izvukla maksimum na kraju. Odličan je i scenski nastup imala. Baš šteta.
                    Ne znam kakvi su bili i ko su ostali, ali onaj jadničak pre nje (ne želim da ga uvredim, već mi stvarno deluje kao da je zalutao tamo)... nit peva, nit izgleda. I on ostao?
                    Tja, tako je sa pravim vednostima u Srbiji, retko isplivaju na površinu. Negde pročitah danas, uhvatih krajičkom oka...Srbija prva po izlivu mozgova...ne znam u odnosu na koga prva, ali ne samo zbog para (finansija). Sve to ima veze.
                    Last edited by miloolja; 23-12-12, 00:36.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Au, pa ne znam da l' mi je vise zao Saske ili Sminke, taman je jadan stavio link u bookmark i sad mora da ga brise.

                      Comment


                      • kako se brise

                        Comment


                        • dok on nauci kako se brise, Prvi glas ce se zavrsiti
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment




                          • bas su potrefili pravu temu...Smak prvog glasa iz bookmarka

                            Comment


                            • Ja sam bre i dalje iznerviran, a ono sto je najgore glasao sam veceras po prvi put i to za Sasku Sad je realno superfinale Mirna-Nevena i jos neko, verovatno muski jer ne verujem da ce dozvoliti 3 cure u velikom finalu. Ali ja navijam da Sara bude treca
                              Last edited by Heartbreak; 23-12-12, 00:49.
                              sigpic

                              Comment


                              • Na kraju ce Sanja i Pumpadzija u finale, Srbija je to... Mozda jos Sara s njima...

                                Mene je Saska kupila kad je pjevala Djelem Djelem u prvoj emisiji uzivo, prije toga je se i ne sjecam s audicija i onih prvih takmicenja, nisu je nesto ni forsirali kao Nevenu, Pumpadziju, Jovanu, Ivana i jos neke... Nisu ni Saru i Mirnu...

                                Comment

                                Working...
                                X