Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pustite se vise JK

    Evo, za one koji nisu bili u donjem delu foruma, Metallica dolazi u maju

    Comment


    • Neko ce doci da slusa te drekavce narkomanske.Ja znam ko nece i ko bi radije slusao zenu koja pjeva na razumljivom jeziku,koja super izgleda i koja ima fenomenalne vokalne sposobnosti.Uz to i izuzetno zarazne pjesme.

      sigpic

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=g9CSD...&feature=share

        Manite se vi Jece,Cice,Mice,P*ce i ostalih...vidite sta je pesma i spot
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Zdravkelja i Aco to samo nastavite ,kakva JK .
          Vladane tebi cu poslati JK na kucnu dostavu kada ti bude rođendan.;)
          Last edited by Adin; 23-01-12, 22:53.
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Hahaha, najbolje da cemo da slusamo Metaliku, nemamo glas, ne znamo da napravimo lepu pesmu, pa hajmo da vatamo na galamu, na bunt, uvek ima ljudi koji se osecaju kao buntovnici. Kako ti da se provedes uz Metaliku ? Sta treba da idem u sutku ?
            Dok kad ovo zatrese u izlasku, sve devojke su na stolovima, svi djuskaju, jedna krajnje pozitivna i prijatna atmosfera.

            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by Adin View Post
              Zdravkelja i Aco to samo nastavite ,kakva JK .
              Vladane tebi cu poslati JK na kucnu dostavu kada ti bude rođendan.;)
              Posalji,ali nemoj onu imitaciju na naduvavanje

              Ma zena je zmaj.Uspjela je i to mnogima smeta.Ovdje se uspjeh ne oprasta.

              sigpic

              Comment


              • Naravno da se ovde uspeh ne prasta, pa ovde i dalje 40 posto nacije mrzi Novaka Djokovica, najboljeg tenisera na svetu. Kako onda da postuju najvecu zvezdu Balkana koja izgleda kao laka devojka ? Takav smo mi narod, ljubomoran



                Cuj prvi maj

                Comment


                • jos koliko pesama ona ima, da znam kad ce kraj
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Jelena izgleda kao lahka djevojka ,to samo izgleda ona se samo daje Bokiju 13 po potrebi.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Originally posted by Adin View Post
                      Jelena izgleda kao lahka djevojka ,to samo izgleda ona se samo daje Bokiju 13 po potrebi.
                      Xexexex, nista licno Adine, ali jedna od najjadnijih fora koju sam ikada procitao
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Ma ne shvatam ti ja lično skoro ništa ovdje tako da slobodno ti.;)
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Xexexex, nista licno Adine, ali jedna od najjadnijih fora koju sam ikada procitao

                          Meni je djelovalo baš duhovito, još uvijek se smijem, ovo je jače od Ace iz najboljih dana.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Meni je djelovalo baš duhovito, još uvijek se smijem, ovo je jače od Ace iz najboljih dana.
                            Aaaaa, sad sam tek procitao izmedju redova, malo sam ti pospan, jbg. E fina je fora, mora se priznati
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Ja ne razumijem foru ali ja sam po prirodi nesto sporiji...

                              Nastavljamo u dobrom ritmu



                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Hahaha, najbolje da cemo da slusamo Metaliku, nemamo glas, ne znamo da napravimo lepu pesmu, pa hajmo da vatamo na galamu, na bunt, uvek ima ljudi koji se osecaju kao buntovnici. Kako ti da se provedes uz Metaliku ? Sta treba da idem u sutku ?
                                Ja ne verujem sta citam ovde... Najbolje da si ti slusao Metallicu i da znas da li se oni vataju na galamu ili bunt... A to da nemaju glas necu ni da komentarisem, kada ti je JK uzor za dobar glas. Samo Fade to Black je bolje od svega sto je cela nasa domaca estrada napravila. Ja provod uz Metallicu zamisljam kao muzicku nirvanu. Sednem u fotelju, zatvorim oci i uzivam. A sutke ostavi ''pravim'' metalcima...
                                Last edited by s_hyperion; 23-01-12, 23:17.

                                Comment

                                Working...
                                X