Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Vazi, ja cu da kazem da ne gubi ni 1, eto da bude zanimljivo. Ako izgubis, naci cu neku Fedovu sliku da stavis kao avatar i to je to, mrzi me da smisljam te potpise i cuda.
    Sta ono bese ti najvise mrzis
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Ja ocu da se kladim, ali u neke produzene s mlekom i cedjenu narandzu, eventualno neke koktelcice ili bocu sampanjca, nista avatar i to. Ja kazem da Berdih uzima set Andersonu, jel ima neki Andersonov fan, koji smatra da nece ? Ajde Andersovci da vas vidim !
      Anderson mi je drag,hajde u pivu sarajevsku i 10 cevapa iz Zelje ?

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Sta ono bese ti najvise mrzis
        Ljude?

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          Ja ocu da se kladim, ali u neke produzene s mlekom i cedjenu narandzu, eventualno neke koktelcice ili bocu sampanjca, nista avatar i to. Ja kazem da Berdih uzima set Andersonu, jel ima neki Andersonov fan, koji smatra da nece ? Ajde Andersovci da vas vidim !
          Dođoše Rusi ispod 3,5. Cak 0-1. Ko postavlja one kvote, da mi je znati...

          Hvala lepo <3

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Ljude?
            Ljude koji ne shvataju da je ceo ovaj zivot iluzija, ljude koji su uljuljani u svoje sigurne ljusture i ne razlikuju realnost od nametnute realnosti, ljude koji prihvataju zivot protkan lazima i obmanama svetskih sila....

            Al de da nadjem takav avatar keve ti?
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by hamza_TM87 View Post
              Anderson mi je drag,hajde u pivu sarajevsku i 10 cevapa iz Zelje ?
              Posteno. Znaci 3-0 Anderson tvoje, svi ostali rezultati moji, krajnje fer i korektno. Ruka-ruci Hamzo ! Eh da, nista bez cedjene
              A kazem i da ce Lopez uzeti preko 8 gemova Isneru, pa ako je neko raspolozen, mozemo da se kladimo recimo u zenu !
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ljude koji ne shvataju da je ceo ovaj zivot iluzija, ljude koji su uljuljani u svoje sigurne ljusture i ne razlikuju realnost od nametnute realnosti, ljude koji prihvataju zivot protkan lazima i obmanama svetskih sila....

                Al de da nadjem takav avatar keve ti?
                Stavi Dolar kao avatar.

                Originally posted by asprilja View Post
                A kazem i da ce Lopez uzeti preko 8 gemova Isneru, pa ako je neko raspolozen, mozemo da se kladimo recimo u zenu !
                Ovo ce ti jedino mozda AcaHazarder prihvatiti...

                Hvala lepo <3

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  Posteno. Znaci 3-0 Anderson tvoje, svi ostali rezultati moji, krajnje fer i korektno. Ruka-ruci Hamzo ! Eh da, nista bez cedjene
                  A kazem i da ce Lopez uzeti preko 8 gemova Isneru, pa ako je neko raspolozen, mozemo da se kladimo recimo u zenu !
                  Evo jos jedna ako hoces? Da ce neko iz TOP 15 osvojiti AO?

                  Comment


                  • Hamzo,najeb'o si danas. Prvo sto ces imati nesto od FK Sarajeva na avataru i potpisu ,a posle moras da placas pijanku dominatoru
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Hamzo,najeb'o si danas. Prvo sto ces imati nesto od FK Sarajeva na avataru i potpisu ,a posle moras da placas pijanku dominatoru
                      Idemo Roger,pa bar jednom u zivotu navijam za tebe,nemoj me zajebati sada!

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Ljude koji ne shvataju da je ceo ovaj zivot iluzija, ljude koji su uljuljani u svoje sigurne ljusture i ne razlikuju realnost od nametnute realnosti, ljude koji prihvataju zivot protkan lazima i obmanama svetskih sila....

                        Al de da nadjem takav avatar keve ti?
                        Komplikovan sam covek, sta ces, nadji nesto do sutra.

                        Comment


                        • Indigo ja nemam taj osecaj sramote, ali mogao bi recimo da mu spojis tri slike u jednu, Jelenu Karleusu, Noleta i Federera u suzama sa AO. I to onako na postolju, Nole u sredini, desno od njega Karleusa sa dekolteom, a Federer uplakan na najnizem postolju. U potpisu mu pecnes Federera i stavis mu slike Srdjana Djokovica pod naletom adrenalina, Igora Vujcina i recimo neke velicine nalik Dzeju ili Miletu Kiticu
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                            Evo jos jedna ako hoces? Da ce neko iz TOP 15 osvojiti AO?
                            A necu brate, to je previse realno, nisam ni ja od juce, nono Kako oce da me prevari Hamzo lisica, ccc. Daj neki drugi predlog.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Indigo ja nemam taj osecaj sramote, ali mogao bi recimo da mu spojis tri slike u jednu, Jelenu Karleusu, Noleta i Federera u suzama sa AO. I to onako na postolju, Nole u sredini, desno od njega Karleusa sa dekolteom, a Federer uplakan na najnizem postolju. U potpisu mu pecnes Federera i stavis mu slike Srdjana Djokovica pod naletom adrenalina, Igora Vujcina i recimo neke velicine nalik Dzeju ili Miletu Kiticu
                              Ne nervira me to, propala bi opklada za dzabe.

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                Ne nervira me to, propala bi opklada za dzabe.
                                Eeeeee lazes sada vec...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X