Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=phenom link=topic=1649.msg124446#msg124446 date=1271708887]
    Ne verujem. &*(@W6
    [/quote]

    Istina je. Prelistaj ovu temu, uverices se %QWT&W

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ali ne verujem da ce Ema ponovo staviti sliku,tad nas je bilo manje pa se ona nekako usudila,a stidljiva je po prirodi.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Da doprinesem polemici:
        Zinedin je umetnik.
        Mesi je dobar. Odlican. Zato sto ima Cavija, Iniestu, Anrija, Alvesa ... samo sipaju.
        Zato ga u reprezentaciji nigde nema.
        Zinedin je spojio balet i fudbal. Za mene najbolji.
        Maradona je opet klasa za sebe.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg124448#msg124448 date=1271708895]
          Valjda ce Emica(jinxy se tako zove,ustvari zove se Ema,ali joj ja tepam Emica) postovati ponovo sliku @(*6sd$%
          Phenom-u Zizu je osvojio SVE,LS,Calcio,Primeru,SP,EP+sve individualne nagrade+proglasen je za najboljeg igraca Evrope u zadnjih 50 godina,ne bih ja njega i Mesija jos uvijek poredio %QWT&W
          [/quote]

          Izvini,moja greska.U pravu si.
          Kako je samo vozao one Brazilce '98 na svetskom prvenstvu,strpao im 2komada u finalu.A onda 2000. uzeli i EP.

          Ukratko,celavi manijak. &*#GI(]

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg124454#msg124454 date=1271709228]
            Da doprinesem polemici:
            Zinedin je umetnik.
            Mesi je dobar. Odlican. Zato sto ima Cavija, Iniestu, Anrija, Alvesa ... samo sipaju.
            Zato ga u reprezentaciji nigde nema.
            Zinedin je spojio balet i fudbal. Za mene najbolji.
            Maradona je opet klasa za sebe.
            [/quote]

            Tacno,Ziden jeste umetnik.Stvarno nemam nijednu losu rec za njega,osim sto je celav. &*#GI(]

            To svi govore,kako Messi ima Xavia i Iniestu,e pa,videcemo sad na SPu kako ce da roka,pa cemo da se vratimo na pricu kako ste govorili o Messiju da je najbolji zato sto ima Xavia i Iniestu..
            Maradona je klasa,tako je,ali Zizou je celav. &*#GI(]

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Phenome nije ti fora,pa i ja sam celav +-*^%*
              A sta je tek radio MAGU(tada je on bio vanzemaljac,a Zizu starac 2006) u Njemackoj,covjek sa 34 godine se sprdao s Brazilcima l5'%9
              Ne bih o Maradoni,on je za mene bio prevarant,dopingovanima nije mijesto u sportu i u legendama @(*6sd$%
              Inace po Zidanu najbolji igrac svih vremena je Ronaldo(onaj pravi,debeli) @(*6sd$%
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Izvini Vladane,nisam znao. +-*^%*
                Ma taj Ronaldo debeli,covek nije normalan,kako je samo slao igrace ''po burek'',sa kolikom je lakocom dao 2 komada Kahnu na SPu 2002. a tada su ga smatrali jednim od najboljih golmana na svetu...

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ma nema veze,jbg nisi znao @(*6sd$%
                  Trebam sad oko 1. da idem kod onog Panjkovica da vidimo moze li se sta uraditi i hocu li ponovo imati kosu %QWT&W
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Ronaldo je ubedljivo najbolji tehnicar medju napadacima. Svih vremena.

                    [youtube]q090EJ6B7Lk[/youtube]

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Usudicu se da kazem da se nikada vise nece roditi takav tehnicar medj' napadacima @(*6sd$%
                      Mada je i Anri igrao u Arsenalu monstruozno,ali niko nikad na nivou Ronalda,ne sto se tice napdaca l5'%9
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg124480#msg124480 date=1271710489]
                        Ronaldo je ubedljivo najbolji tehnicar medju napadacima. Svih vremena.

                        [youtube]q090EJ6B7Lk[/youtube]
                        [/quote]

                        Vrh vrhova &8@^J

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Ronaldo nikada nije ponovio isti dribling dva puta na utakmici.
                          Genije driblinga.
                          A i ovaj je nekad abio odlican a sada tavori u Barsi $#^%RT

                          [youtube]ZgqsaDnsEq8[/youtube]

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Kad samo pomislim da je to covek mogao,ali mogao igrati za BiH *T_*@SR *T_*@SR $JS}|

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Sjecam se odlicno tog gola u dresu Ajaksa,koja majstorija &8@^J
                              Ali tada niko nije ni pomisljao da ce jednoga dana biti jedan od najboljih napadaca svijeta,za njega je svakako bilo bolje u Interu,ali kao sto se pokazalo ove godine ne i za Inter $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Odgovorio bih vam i ranije,ali me matori smara za skolu,nije coveku lako...

                                mr.gold,ciji to dres nosi Ronaldo,posto ne vidim dobro!? $#^%RT

                                Zlatan je dobar,samo mora malo da se uigra...gledao sam svaku,ali svaku utakmicu Barce ove sezone,i covek deli fantasticne paseve,a malo losa mu je realizacija,zato sto Xavi deli lopte u desetinkama $#^%RT

                                Covek sa mozda najboljom realizacijom u danasnjem fudbalu -

                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iXHbhcC7TUA[/youtube]

                                Comment

                                Working...
                                X