Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 SingTel Singapore Grand Prix (Singapore)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veber je definitivno ugasio.Baton da nije imao onu groznu seriju sad bi barem bio oko Hamiltona.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Dosadna utrka,sto se moglo i ocekivati,da nije bilo SC,zaspao bi u toku trke.
      Mozemo biti zadovoljni 3.mjestom,ali treba puno tu jos posla uraditi jer poslije drugog SC sam se zabrinuo kako su odmakli Vettel i Button.Ako ovakav bolid ostane do kraja,tesko ce i Alonsova vozacka sposobnost pomoci ali mislim da ova trka i nije nesto odgovarala Ferrariju,kao prethodne.

      I da kazem,da mi je iskreno zao Hamiltona,momak toliko nema srece da je to strasno.

      Valja opet cekati 2 sedmice za Suzuku,koja mi nije medju omiljenim stazama

      Comment


      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Veber je definitivno ugasio.Baton da nije imao onu groznu seriju sad bi barem bio oko Hamiltona.
        Klasican mediokritret - pobedio i dobio produzenje ugovora. Posle toga - nista! Upravo zato sam govorio da od njih dvojice samo Vettel predstavlja pretnju za Alonsa.

        Originally posted by FC Nadal View Post
        Dosadna utrka,sto se moglo i ocekivati,da nije bilo SC,zaspao bi u toku trke.
        Mozemo biti zadovoljni 3.mjestom,ali treba puno tu jos posla uraditi jer poslije drugog SC sam se zabrinuo kako su odmakli Vettel i Button.Ako ovakav bolid ostane do kraja,tesko ce i Alonsova vozacka sposobnost pomoci ali mislim da ova trka i nije nesto odgovarala Ferrariju,kao prethodne.

        I da kazem,da mi je iskreno zao Hamiltona,momak toliko nema srece da je to strasno.

        Valja opet cekati 2 sedmice za Suzuku,koja mi nije medju omiljenim stazama
        Kako ih je Nando isibao da se srede posle Mugella, tako ce se i sad srediti. Nije problem sa novinama toliko veliki, one nisu odmagale, ali nisu ni pomagale, pa onda nije bilo svrhe koristiti ih. On je ocekivao mnogo, sto znaci da je ceo tim ocekivao jos vise, zato neka i deo njih odradi posao kako treba, tempo ce se poboljsati. Stintovi na ztim gumama su obecavali, bio je podosta brzi od Maldonada, a on podosta brzi od vodecih. Hamilton tvrdi da je krstario u tom trenutku, mislim da jeste, ali pravi tempo ne bi bio mnogo bolji od Alonsovog. To me raduje, jer ce u Suzuki bti tih guma i tvrdih srebrnih. A i malo hladnije vreme generalno, ko zna, mozda padne i kisa, nije je bilo skoro ovde.

        Comment


        • E, da, i te gume.Lotus je u Singapuru najavljivao barem podium.Izgleda da oni nikako ne mogu da prorade na supersoft gumama tako da su velike šanse da će i u Koreji da zataje, ali biće im od pomoći to što se u Koreji ivičnjaci jako jako malo koriste a i kada se koriste to su full flat (ravni) ivičnjaci.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Dakle, zbog silnih zabrana i restrikcija u 25 zemalja lepog nam Balkana, ako ne vidis trku uzivo snimku ne mozes da se nadas!! Neko bi drugi malo bolje eksploatisao kupljena prava na prenose F1
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Ljudi su ovce, a SK voli da ih sisa (nije da ih krivim, samo konstatujem). Pa onda lepo imamo 25h fudbala dnevno na svakom od kanala kako bi ovce mogle da se klade na trecu Holandsku ligu jer su dobili dojavu (koja je po pravilu pogresna, bas se pitam zasto), Erceg izmoljaka MGP prenose, a za F1 jednostavno nema mesta. Iako su poceli da prenose na SK, ne gledam ih tamo. Snimak ne ocekuj, jer bitniji je snimak druge ruske lige, cisto da ovca jos jednom shvati da je pukla tiket 248 put u zivotu...

              Comment


              • Morao sam da bacim pogled na programsku semu, iako sam znao da cu naci samo fudbal

                Stvarno nema smisla
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Nada umire poslednja...

                  Comment


                  • Jedan moj drug iz komšiluka, inače seljačina po zanimanju, je pravio biznis od toga na fb.Napravio grupu na fb za te dojave.Onda naplati nekih 50, 100 ili ne znam ni ja koliko dinara dojavu i pošalje je nekome ko plati.Onda obriše i blokira tog lika i pobegne sa parama.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Dojave su laz (one koje dodju sa strane, ove domace su samo glupost) jer kad se pusta dojava za namesten mec, pusta se pogresna dojava, kako bi kvota za rezultat koji ce se desiti otisla sto vise...

                      Katy Perry na F1 Rocks u Singapuru, mislim da je bila subota uvece...



                      Ajde Kato, ajde zlato, ajde sa mnom celer brati.

                      I Tooned, mozda ne bi bilo lose da ih ovde ostavljamo (ioanko su specificni za trku), da ne pretrpamo McLaren temu njima.

                      Last edited by Vanja #66; 24-09-12, 12:40.

                      Comment


                      • Par zanimljivih klipova od SkyF1, mnogo dobrih stvarcica...





                        Na ovom kanalu imate sve emisije sa SkyF1 i BBC F1, vredi pogledati za one koji imaju vremena...

                        Comment


                        • http://www.yallaf1.com/2012/09/24/sc...tkins-tribute/
                          Šumi je mučko kolu!

                          ,,Asked about his absence for the tribute, seven time world champion Schumacher told German RTL television: “I have to apologise, as I was still in the toilet. My thoughts were with Sid.
                          ,,Bio sam u toaletu... mislio sam na Sida."

                          Zar nije mogao da se suzdrži par minuta ili da to obavi pre.Tako je ispoštovao čoveka koji mu je spasio noge.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Jos par klipova, mnogo dobre montaze...





                            I jedan zacinjen AC/DC...

                            Comment


                            • Izasli Minisi, mada mislim da su sad periferalni pored danasnjih vesti...

                              Comment

                              Working...
                              X