Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta gazda radi po Areni

    Comment


    • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

      Comment


      • Na večerašnju utakmicu u EL smo poslani na streljanje.

        Comment


        • Ono kad prvog do sebe otreseš preko 20 razlike na njihovom terenu.

          Comment


          • Šlihtara jedna

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment




            • Meni sa sirom.

              Comment


              • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                Comment






                • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                  Comment


                  • Odlicna utakmica i perfektna zavrsnica mocne Zvezde, koja je sada na koti 15
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Симоновић 27 поена. Нестварно како игра ове сезоне, нестварно.

                      Comment


                      • Nisam oduševljen preterano, no ajde, kad nema kiše dobar je i grad.

                        Comment


                        • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • 67 smo dali za pol. Mitar bez promasaja 14p sad mi je jasno

                            EDIT:96 40 kraj trece Ovo sprdnja bas,a verov.neki rekord ce pasti
                            Last edited by Jack; 02-01-17, 19:14.
                            sigpic

                            Comment


                            • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                              Comment


                              • Hristos se rodi, srećan Božić ciganlijo i da nam je da ih još ovako dočekamo u budućnosti. Nemam riječi kojim bih opisao moju sreću ovih mjeseci. Znaju ovdje svi i ja ne bježim od činjenice da sam pljuvao i Radonju, i Simonovića i Lazića, ali sve sa razlogom. Tada je bilo doba kada su zaslužili da ig se grdi, a sada je vrijeme kada su zaslužili da ih se hvali. Laza me je najviše iznenadio ove sezone, prošle je dosta proklizivao i često gubio protivnika na prvom koraku, njegovo čitanje blokova i obilaženje istih je bilo jako loše, pa sam mislio da je polako počeo trošiti svoje zalihe kriptonita, ali me Laza ove sezone pošteo ućutkao. Ništa milije za vidjeti nego kada stidljivo opali onu trojku iz poluotvorenog kornera i okrene se prema našem košu prije nego što lopta uđe u obruč. I dalje stojim da od Dangubića imamo najviše profita u odbrani jer je on naš Kurbanov, ali Lazić mora da je u top 5 defanzivaca na perimetru trenuto u Evropi.

                                Da mu se iskupim što sam pričao trash o njemu, stoji ovaj avatar do sledećeg Božiča.

                                Za kraj minimovie kako Lazić izmiče stolicu i kida na komade inače fizički ne tako slabog Ulanovasa koji ovdje izgleda kao slamka slame.

                                Last edited by Bastia33; 07-01-17, 11:26.

                                Comment

                                Working...
                                X