Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdravo svima,vratih se

    Nasa ekipa ove sezone je znatno slabija od prethodne,to je prvi utisak.Ok ekipa nije uhodana i to bla bla..realno je da se nadamo da ce ovaj tim biti bolji u nastavku,al kad sam vidio Simonovica Sacekajmo jos koji mec da bi dali neki vjerodostojniji sud.
    Ne mogu prezalit Kalinu!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Lakši šuterski trening
      Eh da hoće ovako svaki put...

      Comment


      • Dangubić pogubljen. I kad probije usled bloka gleda samo da je izbaci za 3. Postizanje koša mu je nešto sekundarno, nebitno.

        Comment


        • Svaka cast nasoj nepresusnoj harmoniji,koja je iz sezone u sezonu jaka i najljepsa.U Zvezdu kad dodjes,tada dolazi do sklapanja jedne duse i pravog tima,atmosfere i svega sto ide uz to. Maltene 'prekjuce' je sklopljen tim,bez ijednog zajednickog treninga,neuhodanost mnogih,ili svih,i ti odvalis odbranom jednu Buducnost ,uz totalno nepripremljenost ekipe,ali homogenost i slicno radi svoje,kad se nalazis u Crvenoj Zvezdi ;) Bice super sve!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • kakav nas samo maler prati ove sezone... Dangubic slomio nogu sinoc na treningu

            Comment


            • Zvanično sapoštenje Zvezde je da je doživio pad na treningu i povrijedio kuk. Neće ga biti 4 nedelje.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • .

                E sad bez pojačanja na 3 ima da se mučimo i protiv Cedevite i tako nekih jačih u ABA ligi, a EL ispada i iz rasprave i maštarije.

                Comment


                • Sreca pa igrate sa Bajernom u grupi, da je jedan od dva turska tima imali biste dosta manje sanse za prolaz posle povrede Dangubica.Cak i ako vam ne dodje pojacanje, bicete u istoj ravni sa Bajernom ili ce oni eventualno da vam beze jednu pobedu.Bajern je u istoj rani sa Cedevitom i vama, nema tu velike razlike u kvalitetu.Kljucni mecevi ce da budu gostovanje Strazburgu kao i dolazak velikana, ne verujem da Bajern moze kuci da dobije Real i Fener, sa Himkijem su im sanse 50-50.Navijaci Bajerna(mislim na kosarkasku publiku) ne mogu da naprave paklenu atmosferu niti bilo koji navijaci drugih nemackih klubova.Na vasem mestu bih navijao za Himki kada bude gostovao Bajernu u drugom kolu, a naravno i za Strazburg kada budu igrali sa njima.

                  Comment


                  • Nzm koliko je tačno, ali Kostas Papanikolau blizu Zvezde?

                    Comment


                    • Leleeeeeee nije mi dobro

                      Blic je do sada pogodio za Sofa, Tompsona i Mekela čini mi se, daće Bog da budu 4/4.

                      Comment


                      • Dobio otkaz u Hjustonu Papanikolau i prilicno izvesno ovih dana potpisuje ugovor do kraja sezone + u decembru se vraca Markus Wilijams u Zvezdu bicemo kao grom jaki
                        GIFSoup

                        Comment


                        • Baš ga otanjili sa poenima u prvoj četvrtini, jedva 11 poena Amer nikako da se raspuca

                          Comment


                          • Zasad s penala ne možemo vola da ubodemo.

                            Comment


                            • Loše ovo, veoma loše.. trebalo bi da igramo malo bolje ako ne želimo da izgubimo ovo..

                              Već devet izgubljenih

                              Comment


                              • Antikošarka danas.

                                Comment

                                Working...
                                X