Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veca je sramota ako ste nas pustili nego da ste casno izgubili.
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Da je daleko toliko koliko izrazavas,pravio bi ogromnu razliku u ova 3 meca ove sezone do sada..A onda, da je toliko ispred ostalih,nema sanse,ali sanse nema! Precjenili ste ga dosta.
      Nemoj da si smesan, Pavlovic je za dvije klase iznad Kalinica.

      Comment


      • haha pa sta je sad..Pavlovic je dobar igrac,ali daleko najbolji u ligi je mnogo reci.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Pavlovic je daleko najbolji igrac u ABA Ligi po kvailitetu... Kakav Kalina, juce se videlo ko je ko, samo sto Pavlovic jos nije spreman 100% fizicki, a kad bude, togas je bas za 2 klase najbolji igrac u ABA Ligi... Kazi mi neko da je jaci ?

          Comment


          • hahah aj dobro,kako ti kazes... mada,samo da ti napomenem da sinocni mec nije mjerilo,ali bas nikakvo.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Nisam ostrascen ni najmanje...

              Gledaj realno, Pavlovic Sasa je igrao 8 godina u NBA, pritom nije bio benchwarmer... Za ABA Ligu je klasa, dokazao je prosle sezone, dokazace i ove...
              Nisi mi odgovorio, nabroj mi jedan igrac koji je bolji od Pavlovica u ABA ?

              Comment


              • Pa Markus npr ima bolje crossover-e,nemoj mi rec da je ovaj tu dominantniji,takodje imaju slican procenat uspjesnosti suta za distance..Markus je takodje fantastican kreator,mada pozicije su im drugacije,pa se ne moze bas najbolje ni uporedjivati.Kao cetvorka je dosta dobar.Ali kad kazem to,ne mislim bas da je daleko ispred svih.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Odbranu koju igra Pavlovic, Marcus nije nikad igrao...

                  Comment


                  • Znate sta je sramota? Sto Zvezda nije pustila Partizan zbog srpske kosarke ako ga je uopste pustila nego zbog sebe.
                    Da se razumemo, ja da verujem u Radonjica, prvi bih voleo da igramo sa njima polufinale, da ih ugasimo i raspametimo, ali posto znam da nije realno, bolje da mi obezbedimo, a njima kako se zalomi.
                    Sa njima nikakvu solidarnost, ne daj Boze empatiju, kakva srpska kosarka, to su price za malu decu, najvise bih voleo da Zvezda osvoji Abu a da Partizan ne prodje u finale, i da ne igra EL, jer bi tako definitivno osigurali preduslov za pocetak dominacije.( kad se cudo odmrzne, koje ludilo)
                    Mi kad smo se gasili punili su nas 40 razlike, tad se niko ne seti srpske kosarke. Dakle, sto se mene tice ja bih voleo da mozemo i u polufinalu da ih eliminisemo, ali bolje je ici na sigurno.
                    I i dalje sam siguran da utakmica nije pustena, ali to bi bilo to...
                    Last edited by Cassius Clay; 02-03-15, 22:35.

                    Comment


                    • Originally posted by KERSDRS View Post
                      Znate sta je sramota? Sto Zvezda nije pustila Partizan zbog srpske kosarke ako ga je uopste pustila nego zbog sebe.
                      Da se razumemo, ja da verujem u Radonjica, prvi bih voleo da igramo sa njima polufinale, da ih ugasimo i raspametimo, ali posto znam da nije realno, bolje da mi obezbedimo, a njima kako se zalomi.
                      Sa njima nikakvu solidarnost, ne daj Boze empatiju, kakva srpska kosarka, to su price za malu decu, najvise bih voleo da Zvezda osvoji Abu a da Partizan ne prodje u finale, i da ne igra EL, jer bi tako definitivno osigurali preduslov za pocetak dominacije.
                      Mi kad smo se gasili punili su nas 40 razlike, tad se niko ne seti srpske kosarke. Dakle, sto se mene tice ja bih voleo da mozemo i u polufinalu da ih eliminisemo, ali bolje je ici na sigurno.
                      Svako ko kaze da je nesto dobro za interes srpske kosarke ima najgore namere.

                      Sto se tice tekme, pusteno ili ne nebitno je. Kosarka je sport plej-ofa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nakon proslogodisnje blamaze srpske kosarke u Beogradu, zelim da sve komsije iz regiona ostanu bez Evrolige zato sto nemaju kosarkasku publiku.Buducnost ima smesnu dvoranu, a nije u stanju ni da to popuni.Tako da sem ako Dule ne resi da namerno izgubi neku od sledece tri, ocekujem da Buducnost i Cedevita ostanu kratkih rukava.

                        Comment


                        • Ne bih ja Cedevitu otpisivao tako lako, posebno ako oteraju Repesu, sa kim god da se padnu.

                          Comment


                          • Duka, jebem mu miša, nismo mi Široki Brijeg pa da vam "ležimo" kao protivnik. Nikad Zvezdu u životu ne bih odabrao za svog protivnika, makar u njoj igrala 3 ona debela Majlsa.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Pa dobro Mladene,naravno da nisam htio da unizim snagu Partizana Al izmedju ta 3,biram Partizan...mada i Cedevita je je skroz ok..Mada iskreno,volio bih da ostanete bez EL samo zbog Vujosevica,onda bi kod vas moralo nesto da se mijenja,nesto drasticno...tako bi otisao,vjerujem,vas gospodar,i onda bi odnosi i stanje u srpskoj kosarci bilo zdravije..Sve je Vujosevic kriv,zbog ovakovog odnosa dva kluba i jazu izmedju dvije strane.Kad ne bude njega bilo,nece biti ni raznih uzasa!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment




                              • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X