Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realu trenutno niko nista ne moze, u zenitu su forme...

    Previse izgubljenih lopti, mada ja bih rekao vise da je to njihova anticipacija, igrate protiv NBA ekipe jbg...

    Sut Reala 0/10 , Zvezda 0 od 8 za 3, i opet je +10...

    Igrate protiv Reala, uzivajte

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Realu trenutno niko nista ne moze, u zenitu su forme...

      Previse izgubljenih lopti, mada ja bih rekao vise da je to njihova anticipacija, igrate protiv NBA ekipe jbg...

      Sut Reala 0/10 , Zvezda 0 od 8 za 3, i opet je +10...

      Igrate protiv Reala, uzivajte
      CSKA uzima ove godine, nećemo da se lažemo. Još ako dođe AK....

      Comment


      • I meni su oni glavni favoriti, ali F4 je lutrija, jedna utakmica, sve je moguce...

        Prosle sezone Real je harao , Barsu nakantao +30 u 1/2 i dodje Maccabi "autsajder" pa osvoji

        Comment


        • Soni Vims, De Kolo, Mioš Teodosić....nema tu puno prostora na grešku.

          Comment


          • Dobro te smo dali trojku nove standarde postavljamo u evroligi
            sigpic

            Comment


            • Sam ja to svasta nesto propustio u drugom poluvremenu...

              Comment


              • Nasi igraci ne umiju pogoditi nista,i Real kad nije znao sta ce,sutne igrac i pogodi...tako se i razlika pravila.Da imamo iole bolji sut,rezultat u TOP 16 bi bio drugaciji do sad.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • A realno, igraci su krivi, ne umeju da sutaju... zato je williams trpao cska, ali je naprasno zaboravio da suta kada je dosao u Cz...

                  Comment


                  • Џенкинс о шуту за три поена: "Ми смо људи и нормално је и да промашимо."
                    Jeste normalno da se promaši, ali brate nije normalno od 20 pokušaja da ne možeš da ubaciš barem deset trojki .. Za šta vas plaćaju, da mašite trojke, kao da prvi put igrate košarku ..

                    Comment


                    • Pa kad budu vežbali šuteve i besomučno ubacivali na treninzima, a i posle njih..možda i potrefe nešto.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Zahvaljujuci neznanjem jednog poznatog odvratnog medija,koja je plasirala nebrojeno puta pricu,o postojanosti naseg kluba.Ja cu da dam jedan plasticni primjer za one koji ne razumiju.Evo jedan jednostavan primjer koji vezuje nas i FK Bazel....Sredinom devedestih ovaj klub je jedva izborio opstanak u ligi,zbog mnostvo izdataka koje su imali i maltene jedva prezivljavali.Oni su takodje iznjeli petogodisnji plan uppr-a,i osnovali izdvojen,znaci poseban investicioni fond FK BAZEl marketing AG koji ce upravljati profesionalnim kadrom i brendom i postati samostalni pravni subjekat!Znaci,da su znali ovaj sa SOS-a, i jos tako po neki za ovakav npr podatak,vjerovatno bi to bio neki drugi Bazel,da on vise ne postoji da je to sada bazel marketing AG i da jasno pise na njihovom svajcarskom APR-u,da je to zapravo drugi Bazel Inace,sad je Bazel najbolji u centralnoj Evropi Slicno je i sa Bajernom,Benfikom,Celsijem itd...
                        Last edited by Duka; 28-02-15, 17:39.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Šta reče
                          http://www.yourepeat.com/watch/?v=MIcAh1b1On4

                          Comment


                          • pazi ovog

                            ..Imamo takodje primjer Benfike.Sport Lisboa-de Benfika je udruzenje gradjana koje broji vise od 200.000 clanova..isto kao i nas FK..ali ovo udruzenje ne upravlja klubom,vec su ga prenjeli na akcionarsko drustvo Benfika SAD! U tom obliku,vecinski dio akcija ima Sport Lisoba de Benfika,a osim njih,svoj udio u tome imaju i sponzori i neki manji akcionari.Sport Lisboa de Benfika ( udruzenje gradjana,odnosno vlasnici) i Benfika SAD(akcionarsko drustvo koje i upravlja klubom ustvari) su povezani ugovorom ,prema kom udruzenjje gradjana, ustupa akcionarskom drustvu cjelokupno vodjenje kluba,profesionalnu strukturu,omladinski tim,sve..brend! To je tako u svijetu,pa i kod nas...no,u neznanju ljudi tako budu bezobrazni i drski,a neuki pritom.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Mesas babe i zabe Duka

                              Comment


                              • Posto nemas pojma,moracu da te upozorim da ne spinujes...posto vidim po upisima tvojim da nidje ni nista ne potkrepljujes argumentima,nego samo nesto tako kao kazes i nabacis taj smijesni smajlic i mislis da si poentirao!Bez spina,jos jednom ti fino kazem.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X