Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    [ATTACH=CONFIG]16907[/ATTACH]

    Evo nije me mrzelo da odem na play by play i uverim se svojim ocima, Beron promasio jedno bacanje a na parketu sa njim FC3.


    Za drugo poluvreme da sada gubim vreme ne zelim, vidim u statistici da je Beron izveo samo jedno bacanje, tako da ako je bilo napusavanja bilo je ako je promasio dva suta a ne dva bacanja.
    Jel ti sad nas ubedjujes da Covic nije nista dobacivao Sakoti i da je ovaj navijac Zadra sve izmislio da nas malo zeza.

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Samo da ti malo pomognem pa se vraćam u samobanovinu... BB je ušao na 1,27 do kraja (šakota kaže da je bio povređen). Filip ušao umesto Čarlija na 7,49 I igrao do kraja sem jedne odbrane kada je ušao Čarli.
      Toliko toga je loše da su ovi detalji manje više nebitni...



      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Indikativno je po minutazi da su nasi domaci igraci imali najvecu minutazu, sto bi se reklo po kvalitetu domacih igraca smo tu negde u rangu Zadra.
      Strani igraci salju poruku da ih bas ne zanima da se cimaju u ABA ligi dok god neko ima privelegija da igra zato sto je domaci jos i clan familije.
      Onda po zadatku Lazic kao kapiten proziva novajlije, ( a juce ih ukupno ima dva GIST i BROWN) da moraju znati ciji dres nose, a za poraz su valjda krivi oni koji su imali najvecu minutazu, kao i zasto opominjes igrace za odgovornost dresa jer niko osim te dvojice nisu novajlije.

      Sva je sreca sto nije bilo prenosa, pa cemo da donosimo zakljucke o losoj igri na osnovu play by playa, kamo srece da nestane struje u sredu vece, ili da SBBu udju Vesicevi majstori i pokidaju sve kablove samo za to vece, inace ce biti horor za zivce.

      Svi kazemo necemo gledati ali cemo opet gledati, ali ne zelim ni da pomislim na sta ce to liciti sa ovim od 31 minuta i clutch sutevima od 0/5 u clutch time.

      Comment


      • Jesi li bio u Zadru na utakmici? Kako je to izgledalo? Šta ne valja? Koga bi ti Šilbovao a koga ne?
        Nemoj u banovinu, nije fer.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Indikativno je po minutazi da su nasi domaci igraci imali najvecu minutazu, sto bi se reklo po kvalitetu domacih igraca smo tu negde u rangu Zadra.
          Strani igraci salju poruku da ih bas ne zanima da se cimaju u ABA ligi dok god neko ima privelegija da igra zato sto je domaci jos i clan familije.
          Onda po zadatku Lazic kao kapiten proziva novajlije, ( a juce ih ukupno ima dva GIST i BROWN) da moraju znati ciji dres nose, a za poraz su valjda krivi oni koji su imali najvecu minutazu, kao i zasto opominjes igrace za odgovornost dresa jer niko osim te dvojice nisu novajlije.

          Sva je sreca sto nije bilo prenosa, pa cemo da donosimo zakljucke o losoj igri na osnovu play by playa, kamo srece da nestane struje u sredu vece, ili da SBBu udju Vesicevi majstori i pokidaju sve kablove samo za to vece, inace ce biti horor za zivce.

          Svi kazemo necemo gledati ali cemo opet gledati, ali ne zelim ni da pomislim na sta ce to liciti sa ovim od 31 minuta i clutch sutevima od 0/5 u clutch time.
          Apsolutno, jednostavno ako nisam pri tv onda jurim strimove ali moram kako god videti ili kao sinoć biti u toku.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Jesi li bio u Zadru na utakmici? Kako je to izgledalo? Šta ne valja? Koga bi ti Šilbovao a koga ne?
            Nemoj u banovinu, nije fer.
            Ma kakav Zadar ...uživao sa Šarcem , Dabom u subotu u Železniku .Uželeli se malo , bar ja , energije na terenu ,koji imaju ovi momci iz Fmp-a a koja nama toliko nedostaje . I dosta dobre košarke sa odličnim trenerom na klupi ...

            Kad me već pitaš , ja bi šilbovao Šakotu , zapravo ga ne bih ni dovodio ...nema on nikakve šanse da od zvezdinog rostere napravi TIM , makar ja tako vidim .Da ne pišem koliko bih voleo da me iznenadi Neće me tako lako oterati iz hale iako je sve komplikovanije (zdravstveno ) gledati ovosezonsku Zvezdu .

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              ... Green Bay Packers...
              I ti imas svoj Bajern?

              Comment


              • Cim malo zaskripi, cigani ludaci otisli da navijaju za FMP. Lepo rekao Cova, nece niko zabraniti FMP-u kako da se zove. Tako da ste mogli da da se istripate da je to KKCZ, Cova ocigledno nema nista protiv.

                Dobro Sarac, nije mu viknuo, nije ni onda trazio TO u CSKA itd..Svi znamo da to Cova nikad ne bi uradio.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Ma kakav Zadar ...uživao sa Šarcem , Dabom u subotu u Železniku .Uželeli se malo , bar ja , energije na terenu ,koji imaju ovi momci iz Fmp-a a koja nama toliko nedostaje . I dosta dobre košarke sa odličnim trenerom na klupi ...

                  Kad me već pitaš , ja bi šilbovao Šakotu , zapravo ga ne bih ni dovodio ...nema on nikakve šanse da od zvezdinog rostere napravi TIM , makar ja tako vidim .Da ne pišem koliko bih voleo da me iznenadi Neće me tako lako oterati iz hale iako je sve komplikovanije (zdravstveno ) gledati ovosezonsku Zvezdu .
                  Iz aviona je vidljivo da je Filip jedan problem, ono što se ne vidi jeste ko je još kvariša atmosfere u timu i zašto ni jedan trener ne pribegne javnoj kazni zamena iz igre, kritike pored terena i slanje u svlačionicu. Da jednostavno pokažu da je gazda taj pored terena (jer pretpostavljam da je do Gista/Derika problem).
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • umalo da ostanemo u zabludi da je Beron šutnuo dva bacanja na tekmi sa Zadrom decembra 2019-e.

                    istina nema cenu...

                    Comment


                    • Nemoze se niko kaznjavati i postavljati za primjer drugima dok god je sin tu gdje jeste, jer za početak bi od njega trebalo napraviti primjer a nije da nije bilo prilika za takvo nešto( ako ne prije onda bar jos onda protiv KKP za ona ispucavanja).

                      Comment


                      • A zasto je sin tu gde jeste? Zato sto je direktor kluba nametnuo neki nakaradan sistem vrednosti. Treneri poslusnici, gomilanje igraca, usteda kroz silbovanje, i ratovanje sa svima kroz razne teorije zavera.

                        I da skloni Filipa sve ovo nabrojano ce ostati... i sta onda?

                        Znaci Nebojsa je problem. S obzirim da ne zeli i nece da prihvati svoje greske, najbolje da se skloni. Ali sta onda... ne nazire se nijedna alternativa.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Iz aviona je vidljivo da je Filip jedan problem, ono što se ne vidi jeste ko je još kvariša atmosfere u timu i zašto ni jedan trener ne pribegne javnoj kazni zamena iz igre, kritike pored terena i slanje u svlačionicu. Da jednostavno pokažu da je gazda taj pored terena (jer pretpostavljam da je do Gista/Derika problem).
                          Kako je D. B problem? Pola utakmica nije ni igrao a tu su Boriša i Mo pa opet ne ide... Gist ulazi kao treći centar kad "umre" Kuzmić i kada Ojo napravi" milion" gluposti...

                          Jesu oni najveća imena u ovom timu i najskuplji igrači ali nije samo do njih

                          Tužno je gledati kako naša struka koristi Gista [emoji20]

                          U četvrtak gledaš Šakotu i ono mučenje od igre onda u subotu Vladu Jovanovića i uživaš u igri sa dve četvorke, koje potpuno ponište onog Martina... protoku lopte, energiji, trčanju, kidanju u odbrani


                          Trener je ključ i naravno još jedan plej

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • One day I'll tell my son that Beron has only shot one free throw in Zadar.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Kako je D. B problem? Pola utakmica nije ni igrao a tu su Boriša i Mo pa opet ne ide... Gist ulazi kao treći centar kad "umre" Kuzmić i kada Ojo napravi" milion" gluposti...

                              Jesu oni najveća imena u ovom timu i najskuplji igrači ali nije samo do njih

                              Tužno je gledati kako naša struka koristi Gista [emoji20]

                              U četvrtak gledaš Šakotu i ono mučenje od igre onda u subotu Vladu Jovanovića i uživaš u igri sa dve četvorke, koje potpuno ponište onog Martina... protoku lopte, energiji, trčanju, kidanju u odbrani


                              Trener je ključ i naravno još jedan plej

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                              Nije isto igrati svaki treci dan i laditi jaja u u Zelezniku i jedini su tim u ABA sa Megom da igraju jednom nedeljno.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Joj Sakota jajaro ...kojeg je poltrona doveo Covic svaka mu cast! ..ici na utakmice i zvizdati majmunu iz sveg glasa...kakav bojkot ...oterati neznalicu ! u paketu sa Derikom i sa Filipom!

                                Comment

                                Working...
                                X